Strona 1 z 4
Pokaż wyniki od 1 do 10 z 39

Konkurs "Kino na Obcasach" - wyniki

Konkurs "Kino na Obcasach" - wyniki

Ulubiona komedia romantyczna Polaków ostatnich lat powraca - "Listy do M. 2 " już niedługo w kinach. Pełen pozytywnej energii obraz ze świętami Bożego Narodzenia w tle to doskonała okazja, by wybrać się do kina. Na pewno pomoże towarzystwo siostry, mamy czy przyjaciółki.

Znani i lubiani z pierwszej części filmu bohaterowie przeżywają kolejne perypetie w "Listach do M. 2". Tym razem zbliża się kolejna Wigilia, a widzowie mogą śledzić dalsze losy postaci poznanych w pierwszej części obrazu. Znów będą nie tylko rozśmieszać, ale i wzruszać widzów, a przede wszystkim inspirować do wiary, że w szczególnym okresie świąt wszystko jest możliwe. Razem z Multikinem zapraszamy więc was do udziału w konkursie, w którym można wygrać 20 podwójnych zaproszeń na seans "Listów do M. 2"!

Nagrody

W konkursie "Kino na Obcasach" do wygrania jest 20 podwójnych wejściówek na pokaz przedpremierowy "Listów do M. 2". Bilety obowiązują wyłącznie na seans o godzinie 20 w czwartek 12.11.2015. Podwójne zaproszenia zostaną przekazane do kas kin w wybranych przez laureatki konkursu kinach Multikino, na terenie Polski. Laureatki konkursu zaproszenie odbiorą osobiście w kasie wybranego przez siebie kina, przed seansem. Spektakle w ramach "Kina na Obcasach" są przeznaczone wyłącznie dla pań, więc do kina można udać się z mamą, siostrą czy koleżanką.

Na przedpremierowy pokaz "Listów do M. 2" w ramach "Kina na Obcasach" wybrać się można do Multikina w Bydgoszczy, Elblągu, Gdyni, Kielcach, Krakowie, Lublinie, Katowicach, Olsztynie, w Multikinie Poznań Stary Browar, Radomiu, Rumi, Rybniku, Rzeszowie, Słupsku, Szczecinie, Tychach, w Warszawie Ursynów, Włocławku, Wrocławiu Pasaż i Silver Screen Łódź.

Zadanie konkursowe

1. Zarejestruj się na forum Mjakmama24.pl. Możesz to zrobić w tym miejscu

2. Odpowiedz na dwa pytanie:

Dlaczego to właśnie Ty powinnaś dostać podwójne zaproszenie na przedpremierę filmu Listy do M 2 i kogo zabierzesz ze sobą? (Proszę podać miasto)

Odpowiedzi udziel w tym wątku na forum

Laureatami konkursu zostaną osoby, których odpowiedzi Komisja Konkursowa uzna za najciekawsze. Najbardziej przekonujące. Oceniane będą kreatywność, pomysłowość.

Konkurs trwa od 09.11.2015 do 10.11.2015 do godz. 12.

O wygranej Organizator konkursu poinformuje Zwycięzców drogą mailową do 11.11.2015 r. Podwójne zaproszenia zostaną przekazane do kas kin w wybranych przez laureatki konkursu kinach Multikino na terenie Polski. Laureatki konkursu zaproszenie odbiorą osobiście w kasie wybranego przez siebie kina, przed seansem (12.11.2015 r.)

Zapoznaj się również z regulaminem konkursu.
    Drogie Panie, bardzo dziękujemy za udział w konkursie!

Oto lista laureatek:

1. maalinka
    2. martam2491
    3. safonia
    4. ew28ona
    5. Hogata669
    6. kunlunija
    7. Gianna20
    8. justyna-nana
    9. fasola98
    10. Monisia7
    11. eluska00
    12. Agulka83
    13. Okrąglinka
    14. syrenkaa
    15. sisia1604
    16. lolcia_ch
    17. *Kasia*
    18. fotosik86
    19. Zyt1988
    20. netka 1201

Prosimy o przysłanie dzisiaj do godziny 16 na adres: asierant@grupazpr.pl swojego imienia i nazwiska oraz miasta, w którym odbierzecie nagrodę. Pamiętajcie również, że w Warszawie można się wybrać wyłącznie do Multikina Ursynów, w Poznaniu do Multikina Stary Browar, we Wrocławiu Pasażu oraz w Łodzi Silver Screen.

Jeśli któraś z laureatek nie zdąży wysłać swoich danych dziś do godziny 16 - spokojnie, udajcie się do Multikina ze swoim loginem i podajcie go, odbierając bilety. Do kin przekażemy imienia i nazwiska osób, które zdążą je dziś przysłać oraz loginy wszystkich laureatek - wszystkie otrzymają więc nagrody.

Przypominamy również, że:

1. do kina można się udać wyłącznie z drugą kobietą - to seans w ramach "Kina na Obcasach" - wyłącznie dla pań

2. bilety można odebrać nie wcześniej niż godzinę przed seansem

3. bilety dotyczą wyłącznie seansów o godzinie 20 w czwartek 12.11.2015

To już wszystko - życzymy wspaniałej zabawy na "Listach do M. 2" - zrelaksujcie się, bawcie i wzruszajcie!
    Ostatnio edytowane przez Administrator ; 10-11-15 o 12:59

2. dzieckozakupy.pl
    Senior Member Awatar *Kasia*
    Mieszka w
    Warszawa
    O mnie
    Kolekcjonerka uśmiechów, dobrych myśli i snów.
    Jestem szczęśliwą mężatką, mamą 4,5 letniego brzdąca i 18 tygodniowej fasolindy w brzuszku. Kocham mojego męża jak wariatka i z radością zabiorę go na komedię romantyczną, na której ja będę bawić się świetnie i przednio a on... zapewne zaśnie, tak jak ja co wieczór na filmach, które on wybiera na nasze wspólne seanse do podusi.

Moje hormony chcą słodkiej "zemsty"

Jesteśmy z Warszawy.

Dziękujemy za odpowiedź! Przypominamy jednak, że zaproszenia w ramach seansów "Kina na obcasach" są przeznaczone wyłącznie dla pań
    Ostatnio edytowane przez Administrator ; 09-11-15 o 11:25

Member
    Mamuśka2015

O mnie
    Jestem mamą, moje dziecko urodziło się 2015-03-09 zobacz kalendarz
    no i co tu dużo mówić, a kto by nie chciał pójść z mężem na romantyczną randkę do kina, kiedy to ostatnio było, chyba nie w tym życiu, bo wiadomo że zajmowanie się dzieckiem jest czasochłonne i absorbujące. Nazywam się Jaś. Dziś skończyłem 8 miesięcy i byłem już wszędzie w mieszkaniu, nic mnie nie powstrzyma, nie daje mamusi ani chwili odpoczynku, a tatuś pracuje często w nocy, a w dzień śpi, dobrze że za parę dni ma urlop. A babci też nie zaszkodzi, jak sobie raz posiedzi ze mną, albo raczej polata za mną, a mamusia i tatuś sobie chwilę ode mnie odpoczną, jeszcze się za mną nalatają. No i już się obudziłem, a mama tak chciała sobie chwilkę odetchnąć, ale nie ma na to czasu, przede mną dziś nauka chodzenia i raczkowania.Warszawa

Senior Member Awatar *Kasia*
    Mieszka w
    Warszawa
    O mnie
    Kolekcjonerka uśmiechów, dobrych myśli i snów.
    Hmm. W takim razie zacznijmy jeszcze raz.

Aby moje chłopaki nie narzekali na nudę, zorganizuję dla nich wystrzałową kolację z górą garów do zmywania... I zostawię karteczkę,że zmywarka się zepsuła, w sensie,że ja.

A sama wyciągnę do kina moją najlepszą przyjaciółkę cierpiącą na zaawansowany pracoholizm. Może jeszcze się zmieszczę w jakiś wystrzałowy ciuch a jak nie to to co założę, na pewno prędzej czy później samo na mnie wystrzeli. I może się okazać,że do kina pójdziemy nie we dwie a we trzy, bo może w końcu się dowiem, kto tam siedzi w środku.

Jesteśmy świeżym ogniwem młodej miłości. Zakładamy początkujące życie. A bardzo zależy mi na jakimś wspólnie spędzonym dniu. Bo od miesiaca mieszkamy w Gdańsku. Miło było by wygrać bilet i odciąć się od monotonii. Bardzo kochamy romantyczne filmy. List do m ogladamy gdzie leci pare dni temu na tvn lecial. Nigdy nie miałam szczęścia do wygrania czego kolwiek. Była by to najmilsza niespodzianka od was dla mniee z góry bardzo dziękuję. Pozdrawiam serdecznie I może do zobaczenia. Ksawera
    (P.s. Może byc Gdańsk lub Gdynia)

Chciałabym otrzymać wejściówkę, ponieważ od jakiegoś czasu staram się o bobo, i zamiast wieczoru spędzonego na mierzeniu temperatury- chętnie wybrałabym się do kina )

Poza tym, i tak miałam wybrać się na ten seans i byłaby to fajna niespodzianka

A na dodatek jeszcze jako nie-mama- MAM CZAS NA FILMY I BYĆ MOŻE BĘDZIE TO JEDEN Z OSTATNICH FILMÓW, KTÓRY BĘDĘ OGLADAĆ W KINIE

9. encyklopedie Encyklopedia zdrowia dziecka Encyklopedia ciąży
    Dlaczego ja? Sprawilibyście mi ogromną niespodziankę,ponieważ ostatnio nie mam zbyt wielu możliwości,aby gdzieś wyjść. Zwłaszcza z przyjaciółką Ona pracuje,ja jestem w domu z córeczką. Ona jest zabiegana,a ja czasami nudzę się jak mops (szczególnie w taką pogodę jak dzis). Gdyby nasza córeczka była starsza to bez wątpienia ją zabralabym do kina A tak porwę przyjaciółkę i gratis zalapie się nasze brzuszkowe (jeszcze) Maleństwo może przez pępek coś podejrzy
    Jestem z Katowic

Senior Member Awatar Okrąglinka
    Mieszka w
    Warszawa
    O mnie
    Idealna Mama Idealnej Córeczki :) ♡ Czekamy na Szymonka ♡ & Aniołka (*) ♡
    Bardzo bardzo chciałabym dostać bilety do kina... od ponad dwóch tygodni nic innego nie robie jak maluje ściany i podaje odpowiednie śrubki, młotki itp.. remont u Mamusi w domu. Dotwgo obowiązki w domu i w pracy. Brak chwili dla siebie... żeby odpocząć... i dla mojej Ziuty (przyjaciółki) która chciałabym ze sobą zabrać.

Mojego Kochanego partnera zostawię z córeczka w domu... a sama Poszaleć
    O ile dacie mi taką szansę
    Miejscowość: Warszawa

Bardzo chciałabym wygrac bilety do kina. Ponieważ jestem w 5 miesiącu ciąży i rzadko teraz wychodzę z domu, gdyż kiepsko się czuje lecz chętnie zabrałabym moja mamę do kina ponieważ Ona uwielbia ,,Listy do M" wiec skakałaby z radości gdybym zabrała ja ,, Listy do M 2". W podziękowaniu za to, że mnie tak bardzo wspiera .
    Miejscowość; Warszawa.

Newsletter Mjakmama24.pl

Odwiedzający odnaleźli tę stronę dzięki wyszukiwaniu fraz:

Brak wyników do wyświetlenia!

Zwiń / Rozwiń Uprawnienia umieszczania postów