Strona 2 z 2
Pokaż wyniki od 11 do 20 z 20

pomysł na pracę w ciąży i z małym dzieckiem

Może zdalna księgowa?

2. dzieckozakupy.pl
    Wszystko zależy od możliwości i umiejętności. Można pracować typowo przy komputerze, np. prowadząc blogi czy fanpage, można wypełniać ankiety. Można też zrobić jakiś kurs i zająć się pracą w domu. Na przykład kurs księgowości pozwoli wypełniać w domu pewne dokumenty, choćby wykonywać rozliczenia podatkowe w takim jak ten formularz - https://www.iform.pl/pit-37-22-p8938

Selena otworzenie sklepu internetowego to dobry pomysł tylko trzeba znaleźć swoją niszę bo dużo tych sklepów teraz się tworzy w sieci.
    W domu można również sobie dorabiać w programach zarobkowych i to nie jest to trudna praca przez Internet. Każdy może ją wykonywać. W tym darmowym kursie http://bit.ly/20zRIgv jest ten program opisany. Rejestracja na stronie jest również darmowa. Sama mam małe dziecko i małe możliwości na wyjście z domu do pracy i chcę do tego programu przystąpić bo to zawsze dodatkowe zarobione pieniądze.

Junior Member
    Kwiat123

O mnie
    Jestem mamą, moje dziecko urodziło się 2016-02-16 zobacz kalendarz
    Hej nie wiem czy zdążyłam z odpowiedzią, bo dopiero co się zarejestrowałam na forum , ale ja mam małe dziecko i z nudów zaczęłam wypełniać ankiety internetowe możesz spróbować, bo kilka minut trwa taka ankieta, a jak uzbierasz okrągłą sumę punktów to będziesz mogła ją wypłacić od razu mówię, że kokosów na tym nie zarobisz, ale jak dobrze się w profilu opiszesz to sporo ankiet do Ciebie przyślą i zawsze jakiś grosz wpadnie ja korzystam ze strony badanie-opinii.pl
    Ostatnio edytowane przez Kwiat123 ; 18-04-16 o 11:39

jak potrafisz szyc to to jest tez fajna opcja
    Mozesz kupic np jakas rzecz i ja przeszyc czy "ulepszyc" i sprzedac duzo drozej
    praca w domu, relaksacyjna no i moze akurat Ci sie spodoba

To nie do pozazdroszczenia sytuacja. Mam nadzieję, że to twoje drugie dziecko, to może choć te 500 zł coś ci pomoże. A co do pracy to skoro jestes w domu, to może pomyśl bardziej nieszablonową nad przyszłym zatrudnieniem - załóż bloga o tym, jak to jest być kobieta w ciąży, jak to przeżywasz i jakie napotykasz problemy i radości. Jeśli chcesz coś konkretnego robić, zrób sobie kurs np. na księgową i pracuj w burze księgowym online (oczywiście musisz mieć do tego predyspozycje).

Junior Member
    JoannaMama

O mnie
    Jestem mamą, moje dziecko urodziło się 2013-02-04 zobacz kalendarz
    W ciąży to nie wiem, bo szczerze mówiąc wtedy jeszcze nie byłam aktywna zawodowo. Ale jeśli chodzi o pracę z małym dzieckiem – zdecydowanie polecam posadę doradcy terenowego w KRUKu. Dobre warunki, grafik ustalasz taki, jak Ci wygodnie. Pracuję tam już pół roku i spokojnie mam czas na obowiązki i wychowanie mojego urwisa. Od przełożonych wiem, że właśnie prowadzą rekrutację, więc polecam zajrzeć na tę stronkę
    Ostatnio edytowane przez gonia7777 ; 10-05-16 o 08:08

9. encyklopedie Encyklopedia zdrowia dziecka Encyklopedia ciąży
    Junior Member
    Kwiat123

O mnie
    Jestem mamą, moje dziecko urodziło się 2016-02-16 zobacz kalendarz
    A czy któraś z Was pracuje przez internet? Chodzi mi o wypełnianie ankiet internetowych. Mam konto na stronie badanie-opinii.pl i zastanawiam się na jakim rzetelnym portalu jeszcze założyć. Może któraś z Was może mi polecić coś nowego?

Junior Member
    trykietron

O mnie
    Jestem w ciąży, mam termin porodu na 2017-07-15 zobacz kalendarz
    Ja! Sprawdziłam to polecane i mam pozytywne wrażenia. Teraz jest jakaś akcja z priomowaniem, zapraszaniem znajomych, tak że pozwiolicie, że Was wykorzystam i poproszę o szturm na ten panel Wymienianie punktów na pieniądze jeszcze przede mną, ale póki co to wydaje się fajne, nie zżera czasu, minimum wysiłku i nie trzeba podawać zadnych danych w zasadzie przy rejestracji, jak się chce tylko obczaić temat. Z tym, że wiadomo, jak ktoś chce trochę wiecej pieniędzy, to trzeba też inne prace zdalne online, ja np. oprócz wypełniania ankiet polecam pisanie krótkich tekstów - tych agencji jest od groma, co potrzebują powtarzalnych treści marketingowych.

Senior Member Awatar gonia7777
    Mieszka w
    Warszawa
    Czytałam dzis, zę coraz więcej pracodawców a zachodzie decyduje sie na organizowanie pracy zdalnej, czyli z domu. To idealne rozwiazanie dla kobiet z dziećmi, nie uwazacie? Któras z was pracuje z domu siedząc z maluchem? Nie mówie o włąsnej firmie lub pracy chałupniczej , tylko o pracy u kogoś, kto pozwala na prace w domu

Newsletter Mjakmama24.pl

Odwiedzający odnaleźli tę stronę dzięki wyszukiwaniu fraz:

Brak wyników do wyświetlenia!

Zwiń / Rozwiń Uprawnienia umieszczania postów