Strona 6 z 6
Pokaż wyniki od 51 do 54 z 54

Konkurs "Bądź fit w ciąży" - wyniki

Junior Member
    moniaaa777

O mnie
    Jestem w ciąży, mam termin porodu na 2016-02-20 zobacz kalendarz
    Jak dbam o siebie w ciąży, wyłączając zdrową dietę?"
    1. Regularnie chodzę na wizyty do lekarza, by badał terytorium mojego brzuszka, w którym znajduje się mój maluszek, wszak musi rozwijać się prawidłowo! Zmienia to moje myślenie z "zadbam o siebie" na "dbam o siebie i moje dziecko", bowiem cokolwiek robię ma to wpływ na tą bezbronną istotę w moim brzuszku.
    2. Jem brokuły i botwiny, bardzo bogate w witaminy, które zwłaszcza teraz, w okresie jesienno-zimowym bardzo się przydają zarówno mi jak i dzidziusiowi. Rezygnuję z kawy i mocnej herbaty na rzecz warzywnych soczków.
    3. Uczę się dbania o części swojego ciała. Uwielbiam sprawiać dziecku przyjemność masując swój brzuszek, a przy okazji wcierając w niego krem. Uczę się dbania o swoje ciało, aby i po porodzie wyglądało idealnie. Zapewnianie sobie zdrowej skóry jest dla mnie przyjemnym doświadczeniem, które kocham tak samo jak moment, w którym wcieram je w swoje ciało )
    4. Jestem wyrozumiała w stosunku do siebie. Potrzebuję nieco czasu, aby w pełni zrozumieć czego oczekuje ode mnie mój maluszek. Stąd też chodzę na basen i tam powolutku pływam, chodzę spacerkiem - po prostu nie rezygnuję z ruchu, a co najważniejsze nie dźwigam ciężkich przedmiotów! Staram się jak tylko mogę by maluszek rósł zdrowo.
    5. Dbam o dobrą atmosferę wokół siebie. Słucham relaksującej muzyki, unikam stresu i zawsze staram się być pozytywnie nastawioną do świata i z radością patrzeć w przyszłość )

Mogłabym tak wypisywać w nieskończoność...jednak najważniejsze jest to by dbać tak samo o siebie jak i o swoje dziecko, bowiem od tego zależy jego przyszłość !

2. dzieckozakupy.pl
    Junior Member
    et1978

O mnie
    Jestem w ciąży, mam termin porodu na 2016-02-26 zobacz kalendarz
    Po pierwsze staram się wyglądać kobieco, seksownie i ładnie, bo kto powiedział, że kobieta w ciąży nie może być mega kobieca? Uciekam od ulicznego zgiełku i dużo spaceruję po lesie, parku. Bardzo często czytam w parku, na głos książki dla dzieci, znajduję odosobnioną ławeczkę i czytam, ponoć czytać trzeba już dziecku, kiedy jest ono w łonie matki A dla siebie, dbam o siebie i stosuję preparaty przeciw rozstępom, zarówno na brzuch jak i piersi. I po prostu żyję normalnie jak dotychczas. Niestety nie mogę być mega aktywna i pływać, jeździć na rowerze, bo ciąża wymaga spokojnego trybu życia, ale nad tym nie ubolewam. Za kilka m-c znowu powrócę do dawnej aktywności Kliknij obrazek, aby uzyskać większą wersję

Nazwa:	IMG_0350.jpg
Wyświetleń:	9
Rozmiar:	84.7 KB
ID:	91435

Junior Member
    anka32a

O mnie
    Jestem w ciąży, mam termin porodu na 2016-03-11 zobacz kalendarz

Bądź FIT w ciąży!

Ciąża...słysząc to słowo przed oczami mam obraz pięknej, młodej kobiety naładowanej pozytywną energią, która dumnie kroczy przed siebie demonstrując piękny stan w jakim się znajduje Ten piękny obraz przedstawia mnie jako kobietę, która doczekała się spełnienia marzeń!

Będąc w ciąży pamiętam o kilku bardzo ważnych zasadach:
    - należy dbać o zdrowie swoje i dziecka poruszając się w każdy możliwy sposób: spacerki, jazda na rowerze, poranna gimnastyka, itp. , to nie tylko poprawia kondycję, ale także pozytywnie wpływa na samopoczucie.
    - trzeba dbać także o ubiór i bieliznę, wybierając takie zestawy, które nie krępują ruchów, nie uwierają oraz takie, które nie krępują ruchów. Ma być ładnie i wygodnie!
    - obowiązkowo jeść racjonalnie: nie tam żadne obżeranie się, jedzenie za dwoje, głodzenie się, a odpowiednia dieta zalecona przez lekarza wzbogacona o witaminy.
    - systematycznie badać się u lekarza, planować specjalistyczne badania usg obrazujące rozwój maluszka
    - trzeba być świadomą swojego stanu, by mądrze dbać o bezpieczeństwo i prawidłowy rozwój dziecka

Każdego dnia stosuję się do tych zasad, nie tracę czasu na smutki i dbam zarówno o siebie jak i swój brzuszek, w którym tymczasowo 'mieszka' mój maluszek )

Dziękujemy wszystkim uczestniczkom za udział w konkursie!

Oto lista zwyciężczyń!

Bony do sklepu mamadama.pl otrzymują:

1. paula920901
    2. malgosia000
    3. pciechulska
    4. martus2833
    5. ewis

Zastawy kosmetyków Mustela otrzymują:

1. mamatoja8
    2. opa
    3. Iluzja
    4. PaulinaD-a
    5. aw1990

Gratulujemy!

Zwyciężczynie prosimy o przesłanie swoich danych: imienia i nazwiska, adresu oraz numeru telefonu na adres: asierant@grupazpr.pl

Newsletter Mjakmama24.pl

Odwiedzający odnaleźli tę stronę dzięki wyszukiwaniu fraz:

Brak wyników do wyświetlenia!

Zwiń / Rozwiń Uprawnienia umieszczania postów