Pokaż wyniki od 1 do 8 z 8

Fluoryzacja i inne zabiegi dentystyczne

Member Awatar jodka
    Mieszka w
    Częstochowa
    O mnie
    Jestem mamą, moje dziecko urodziło się 2016-02-26 zobacz kalendarz
    Data
    26.02.2016

Fluoryzacja i inne zabiegi dentystyczne

Witam,
    jestem świeżą użytkowniczką forum i mam nadzieję, że zakładam temat w poprawnym dziale. Przeszukałam forum ale nie znalazłam odpowiedzi na moje pytanie.

Mam problem ponieważ wykupiłam sobie zabieg Piaskowania, Skalingu oraz fluoryzacji... czytałam na temat pierwszych dwóch zabiegów niestety pominęłam informacje na temat ostatniego. Miałam umówiona już wizytę ale zapytałam dentystki czy te zabiegi są bezpieczne w ciąży, niestety odpowiedziała mi ze fluoryzacji nie wykonuje się w tym czasie.
    Teraz sama nie wiem co robić ponieważ Ona mówiła co innego a jak próbowałam się dowiedzieć czegoś więcej w internecie to piszą że zabieg jest bezpieczny.

Czy wykonywałyście takie zabiegi w ciąży ? czy dowiadywałyście się u lekarzy czy to bezpieczne ?

Dodam ze jestem w 20 tyg ciąży.

2. dzieckozakupy.pl
    Member Awatar jodka
    Mieszka w
    Częstochowa
    O mnie
    Data
    26.02.2016
    Nikt nie korzystał z tego typu zabiegów dentystycznych ?

Administrator Awatar Kasia
    Mieszka w
    Sulejówek
    Ja znalazłam informacje, że można, bo fluor działa tylko zewnętrznie. Zresztą są kliniki, które same proponują ten zabieg kobietom w ciąży - na przykład ta: http://www.diamonddental.eu/specjali...t-w-ciazy.html

Member Awatar jodka
    Mieszka w
    Częstochowa
    O mnie
    Data
    26.02.2016
    No właśnie w internecie też czytałam, że nie jest to niebezpieczne natomiast dentysta stwierdził że nie wykonuje się tego zabiegu w ciąży... dzisiaj będę u lekarza gin to jeszcze jego dopytam...

Kasia dzięki za odpowiedź

Member
    Patris

O mnie
    Jestem tatą, moje dziecko urodziło się 2006-08-10 zobacz kalendarz
    Mnie najwyżej czeka problem z zanikiem dziąseł i w ] wizyta.
    Ostatnio edytowane przez gonia7777 ; 28-07-16 o 08:01

Fluor jest bardziej toksyczny niż ołów. 2,5 grama wystarczy, aby zabić osobę dorosłą o wadze 50 kg. Ze względu na pozytywne oddziaływanie na zęby, jest składnikiem 90% past do zębów, różnych płynów do płukania ust, a także w niektórych krajach dodawany jest do wody pitnej i soli. Odkładając się w organizmie może powodować poważne zagrożenie między innymi nowotwory.Fluoryzacja jest przypadkiem największego oszustwa medycznego w XX wieku.- Robert Carlton 1992 *

oprócz regularnych wizyt u dentysty, czy też dziennego mycia zębów to warto płukać jamę ustną środkami które wspomogą utrzymanie czystości jamy ustnej. W sklepach, aptekach jest bardzo dużo takich środków ale warto korzystać z płynów które nie zawierają alkoholu takich jak ten http://glimbax.pl/ można go używać dziennie, najlepiej po wieczornym myciu zębów.

9. encyklopedie Encyklopedia zdrowia dziecka Encyklopedia ciąży
    Witam,
    moim zdaniem, żeby zadbać o swoje zęby prawidłowo powinno się po prostu często odwiedzać stomatologa. Ja korzystam z Kliniki Stomatologicznej Platinum Dent w Kielcach, dzięki nim mam zdrowy i piękny uśmiech. Przez długi okres zmagałam się z wieloma problemami związanymi z zębami, koleżanka poleciła mi tą klinikę i odkąd korzystam z ich profesjonalnych usług moje zęby przestały boleć. W razie czego dla zainteresowanych pozostawiam namiary: nr tel firmy: 535 111 000 http://www.platinumdent.pl

Newsletter Mjakmama24.pl

Odwiedzający odnaleźli tę stronę dzięki wyszukiwaniu fraz:

Brak wyników do wyświetlenia!

Zwiń / Rozwiń Uprawnienia umieszczania postów