Strona 1 z 4
Pokaż wyniki od 1 do 10 z 37

preparat na bezsenność

Member
    Marischka

O mnie
    Jestem w ciąży, mam termin porodu na 2015-09-30 zobacz kalendarz

preparat na bezsenność

Hej , słuchajcie , krótko i na temat , nie będę się rozpisywać bo tego nie lubię. Powiem wprost . Borykam się z problemem zasypiania i szukam preparatów , kropli i innych cudów świata na wyżej wspomniany problem . Także wpisujcie swoje propozycje . Mam nadzieje ,ze mnie nie olejecie :P

2. dzieckozakupy.pl
    Junior Member
    WOman

O mnie
    Jestem mamą, moje dziecko urodziło się 2014-05-31 zobacz kalendarz
    Hej Marischka . Nikt Cie nie zamierza olać . Spróbuj Forsen Forte mnie pomogło. Przynajmniej nie chodziłam też nerwowa . Praca która mam tez daje mi popalić . A dodam ,ze pracuję w call center …. ;/

Member
    Agatka28

O mnie
    Jestem mamą, moje dziecko urodziło się 2014-02-14 zobacz kalendarz
    Forumowiczce powyżej chodzi chyba o ten środek http://www.e-zikoapteka.pl/24832,oli...a-30kaps-.html Sama go uzywam od czasu do czasu i jak najbardziej na mnie działa

Cytat Zamieszczone przez Agatka28 Zobacz posta
    Forumowiczce powyżej chodzi chyba o ten środek http://www.e-zikoapteka.pl/24832,oli...a-30kaps-.html Sama go uzywam od czasu do czasu i jak najbardziej na mnie działa

Oo, tak, ten srodek jest spoko- ostatnio wlasnie w Ziko pani farmaceutka mi go polecała A jak ci nie pomoze to przejdz sie do Ziko, pewnie poradza ci cos rownie dobreog

Member
    apple25

O mnie
    Jestem mamą, moje dziecko urodziło się 2010-09-10 zobacz kalendarz
    Na bezsenność jest bodaj także ziołowy Nervomix. Zresztą teraz widze że i mają wersję sen.

Senior Member
    zeberka

O mnie
    Jestem mamą, moje dziecko urodziło się 2010-04-04 zobacz kalendarz
    Też próbowałam tego suplementu, jak nie mogę spać to nie raz się przydaje

Senior Member
    mieszka

O mnie
    Staram się o ciążę
    widzę, ż enervomix jest bardzo popularny wśró zestresowanych ludzi ja też go od czasu do czau łykam jak mnie stresują w pracy, ale nie przesadzam.

9. encyklopedie Encyklopedia zdrowia dziecka Encyklopedia ciąży
    Mojemu mężowi na bezsenność pomaga dobra setka i skręt z maryśki - śpi jak zabity
    Ostatnio edytowane przez gonia7777 ; 01-12-15 o 10:00

Skądś to znam... ja przez dłuższy czas miałam problem z zasypianiem, a jak już po wielu próbach to mi się udawało to budziłam się rozdrażniona i niewyspana. Czasem zdarzało się, że w nocy przesypiałam maksymalnie dwie, trzy godzinki, a to dla mnie jest bardzo mało. I też moją pierwszą myślą było znalezienie jakiegoś leku/suplementu, który będzie w stanie mi pomóc. Zaczęłam brać Doppelherz aktiv Na sen kapsułki i to był strzał w dziesiątkę, bo pomogło. To suplement mający w składzie między innymi wyciąg z lawendy oraz witaminę B6, zalecany dla dorosłych i młodzieży u których występują trudności z zasypianiem, budzenie nocne oraz nadpobudliwość.

Junior Member
    urodziwa

O mnie
    Jestem mamą, moje dziecko urodziło się 2010-11-04 zobacz kalendarz
    Proponuję Ci zbadać skąd ta bezsennośc się wywodzi, u mojej mamy byla to depresja, leczenie smutków w alkoholu, w końcu leczenie w ośrodku odwykowym OAZA, bo wyszło, że przez swoją głupotę zmieszała leki nasenne z alkoholem. Tam przeszłą specjalną terapię, dzięki której odzyskałą rownowagę psychiczną. Ale do czego zmierzam, nie lekceważmy bezsenności, nie bójmy się psychiatry, który wypisze nam leki na zaburzenia snu. Gorszy stan to wg mnie nie robienie nic z bezsennością.

Newsletter Mjakmama24.pl

Odwiedzający odnaleźli tę stronę dzięki wyszukiwaniu fraz:

Brak wyników do wyświetlenia!

Zwiń / Rozwiń Uprawnienia umieszczania postów