Strona 2 z 4
Pokaż wyniki od 11 do 20 z 36

Żółte zęby

zrób piaskowanie u dentysty, może to żółty osad. Najlepiej robić taki zabieg co pół roku

2. dzieckozakupy.pl
    Junior Member
    mironka

Mieszka w
    Białystok
    O mnie
    Staram się o ciążę
    Ja też popieram pomysł z wyczyszczeniem zębów za pośrednictwem dentysty. Ja korzystam z usług na prawdę dobrego stomatologa w Białymstoku. Nie tylko pomógł mi w 'wywalczeniu' po latach udręki, świeżego białego uśmiechu, ale przy okazji opracowaliśmy wspólny plan, jak i utrzymać białe zęby przez długi czas. Nie ukrywam, że podstawą jest odpowiednia dieta. Higiena jamy ustnej (stosowanie płukanek, nici dentystycznych itp.) to też absolutna konieczność. Jeśli się wszystkie elementy zgra, i wcieli w życie, białe zęby można mieć już zawsze.

Tez mysle, ze najlepiej jest udac sie do dentysty.... Produkty drogeryjne apteczne rzadko przynoszą zadowalający efekt

Junior Member
    Komonia

Mieszka w
    Bydgoszcz
    Ja też ostatnio podjęłam walke z żółtymi żebami. Przede wszytskim nabyłam nową szczoteczkę Chodziło mi o produkt profesjonalny, więc zdecydowałam się na szczoteczkę soniczną.
    Jednak sama szczoteczka to za mało. Moja dentystka poradziła mi abym rozejrzała się za pastami, najlepiej z profesjonalnych gabinetów medycyny estetycznej, typowych past na żółte zęby. Wspomniana dentystka powiedziała, że wybielanie musi iść w parze z usuwaniem bakterii między zębowych. Wiem, że są specjalne żele, które tez pomagają, ale puki co nie znalazłam żadnego takiego produktu, wiec przy okazji apel.
    Czy ktoś zna jakiś żel wybielający? Ale chodzi mi o produkty markowe, a nie takie, które są np. w dyskontach

No ja mysle, ze na pewno na zolte zeby pomoga tez takie drozsze pasty.. Ale do dentysty tez warto sie udac

Czytalam ostatnio że taki efekt jak piaskowanie ma tez pocieranie zębów skórką od banana, ale nie testowałam bo akurat z osadem i kolorem nie mam problemów. Ale to ciekawa opcja. Tylko rozpisane było ze efekty widać po około 2 tygodniach.

Zastanawiam się nad piaskowaniem zębów. Kiedyś myślałam tez o wybieleniu.
    aktywna staraczka

9. encyklopedie Encyklopedia zdrowia dziecka Encyklopedia ciąży
    Najlepiej to chyba umówić się do gabinetu na profesjonalne wybielane (np. metodą Beyond). Można myć pastami wybielającymi, ale jednak efekt nie będzie taki sam. W Warszawie polecam klinikę Artodonto. Moja mama miała tam robiony implant zęba i bardzo sobie chwaliła, więc wybielanie też powinno być ok
    Ostatnio edytowane przez gonia7777 ; 10-05-16 o 07:47

Skaling to dobre rozwiązanie, pomaga pozbyć się kamienia i zapewnić lepszą higienę zębów, ale jeśli to nie pomoże to radziłabym wybielić u stomatologa (u mnie potrzebne było właśnie wybielanie). Zresztą najlepiej idź do profesjonalnego gabinetu, to Ci doradzą.
    Ostatnio edytowane przez gonia7777 ; 18-05-16 o 14:40

Senior Member Awatar gonia7777
    Mieszka w
    Warszawa
    Czasem pomaga zwykłe zdjęcie kamienia

Newsletter Mjakmama24.pl

Odwiedzający odnaleźli tę stronę dzięki wyszukiwaniu fraz:

Brak wyników do wyświetlenia!

Zwiń / Rozwiń Uprawnienia umieszczania postów