Strona 2 z 2
Pokaż wyniki od 11 do 17 z 17

Biorę ślub :) Jaka będzie odpowiednia suknia?

U nas też przygotowania pełną parą, bo kuzynka wychodzi za mąż.
    Niby czasu jest jeszcze sporo, bo półtora roku, ale już mają duże ciśnienie.
    Głównie, jeśli chodzi o lokal, bo przeglądają kolejnesale weselne warszawa i okolicei już się trochę pogubili, czego tak naprawdę oczekują.
    Co według Was ma największe znaczenie przy wyborze takiej sali:
    cena, lokalizacja, wielkość, oferta, dodatkowe atrakcje, menu?
    Na co powinni szczególnie zwracać uwagę?
    Ostatnio edytowane przez gonia7777 ; 24-11-16 o 10:22

2. dzieckozakupy.pl
    Junior Member
    obityno

O mnie
    Jestem mamą, moje dziecko urodziło się 2014-06-04 zobacz kalendarz
    Sukienka jest bardzo ładna. Ja swoją kupowałam w salonie michalina w Bełchatowie. Kupiłam sukienkę używaną. Kosztowała tylko 1000 zł. Nie miała śladów użytkowania, a cena była zdecydowania atrakcyjna.
    Ostatnio edytowane przez gonia7777 ; 24-11-16 o 10:23

Każdej z nas podoba się coś innego. Ważne, aby każda panna młoda czuła się pięknie i wyjątkowo. To od nas powinno więc zależeć, jak będzie wyglądać ta sukienka. Nie ma jednego uniwersalnego modelu, który będzie się wszystkim podobał. Można korzystać z pomocy innych http://zaprojektujwesele.pl/kategoria/suknie/25 To dobry pomysł. Będziemy mogły zasięgnąć rady, co i jak się teraz szyje.

Ja chciałam mieć prostą sukienkę w kolorze ecru, ale teraz już nie wiem, bo kupiliśmy obrączki z białego złota ze sklepu Obraczki.pl i nie wiem czy kolorystycznie będą pasować do sukni. Biel tu by była dużo lepsza. Zależy mi na tym żeby wszystko utrzymać w uzupełniającej się kolorystyce, bo zawsze to dobrze wygląda. Co byście poradzili? Zostać przy ecru czy jednak wybrać coś w kolorze białym?

suknia niech będzie taka, jaką sobie wymarzysz. Ja miałam koronkową z długim trenem.

Cześć dziewczyny, niedługo planuje się oświadczyć jednak brakuje mi najistotniejszej rzeczy czyli pierścionka Szukam czegoś takiego jak na zdj http://pierscionkizareczynowe.edu.pl...ynowe/tgw_bprv i wiem, że na pewno jej się spodoba. Nie mogę jednak nigdzie znaleźć czegoś w podobnym stylu. Może polecacie jakieś sklepy jubilerskie?

Junior Member
    karramba

O mnie
    Jestem mamą, moje dziecko urodziło się 2015-09-11 zobacz kalendarz
    Piękny, ale nie mam pojęcia gdzie taki dostać. Może idź do złotnika - w sensie takiego rzemieślnika co robi biżuterie na zamówienie i pokaż mu fotkę, niech wyceni ile za zrobienie tkaiego cuda

9. encyklopedie Encyklopedia zdrowia dziecka Encyklopedia ciąży
Newsletter Mjakmama24.pl

Odwiedzający odnaleźli tę stronę dzięki wyszukiwaniu fraz:

Brak wyników do wyświetlenia!

Zwiń / Rozwiń Uprawnienia umieszczania postów