Strona 1 z 6
Pokaż wyniki od 1 do 10 z 56

Urządzanie kuchni

Urządzanie kuchni

Witam. Jesteśmy z mężem na etapie urządzania kuchni i zastanawiamy się jak najlepiej ją urządzić. Chcemy przede wszystkim, żeby była funkcjonalna, ale musi też dobrze się prezentować. Jak wiadomo jest to inwestycja na lata, więc dobrze by było, gdyby była modna i zbyt szybko się nie znudziła. Jakie są najciekawsze aranżacje? Na co zwracać uwagę? Czym się kierować przy wyborze kolorystyki blatów, mebli i dodatków?

2. dzieckozakupy.pl
    Administrator Awatar Kasia
    Mieszka w
    Sulejówek
    Sięgnij po jakieś pismo wnętrzarskie - np. M jak Mieszkanie. Tam znajdziesz mnóstwo porad na ten temat. Ja zatrudniłam architekta wnętrz i on zaprojektował mi kuchnię. To najlepsze rozwiązanie. Architekt przyjechał, wymierzył pomieszczenie, dowiedział się co lubimy i czego oczekujemy, a potem dostaliśmy z mężem kilka projektów do wyboru i wybraliśmy taki, który najbardziej nam pasował.

Znacie portal Homebook.pl? Tam jest mnóstwo gotowych projektów, aranżacji i inspirujących zdjęć wnętrz. Her, zerknij na stronę: http://www.homebook.pl/inspiracje/kuchnia, a zobaczysz jakie są najnowsze trendy. Znajdziesz tam także artykuły z poradami dotyczącymi urządzania wnętrz.

Jakie są mniej więcej koszty związane z usługami architekta wnętrz? Jeśli chciałabym urządzić jedynie kuchnię, lepiej szukać projektanta, który specjalizuje się w kuchniach, czy wystarczy jakiś "ogólny" designer? Widziałam już dość sporo inspiracji, ale mimo wszystko ciężko jest mi coś wybrać akurat do naszego mieszkania. Chyba wolałabym zgłosić się po pomoc do jakiegoś specjalisty

W każdym pomieszczeniu bardzo wazne jest oświetlenie. Wydaje mi się że warto kupic lampy ścienne. Teraz są takie możliwości że dostosujesz ją stylowo i do kuchni, saloonu czy dziecięcego pokoju.Wystarczy chwile poświecić na poszukanie tej odpowiedniej.

Jeśli chodzi o kuchnie (wykonanie i projekt) to na pewno warto udać się do studia Acerys w Warszawie. Specjalizują się w kuchniach na wymiar i mają meble kilku producentów, w tym też niemieckie. Na ich stronie jest sporo zdjęć, w tym naszej kuchni, więc wiem co mówię Koszty nie są bardzo wygórowane w porównaniu z innymi firmami, ale wszystko zależy od Twoich wymagań i wymiarów kuchni. Warto udać się chociaż na konsultację, zawsze dowiesz się czegoś więcej.

Member Awatar MamaNikoli
    O mnie
    Jestem mamą, moje dziecko urodziło się 2013-01-05 zobacz kalendarz
    Zgadzam się z dziewczynami, warto poszukać inspiracji, albo informacji w sieci. Teraz jest tego mnóstwo. Ja na przykład często czytam artykuły na maxkuchnie.pl, znajdziesz tam sporo porad dotyczących czy to wyboru mebli i aranżacji kuchennych, akcesoriów czy sprzętu AGD. Jak dla mnie fajne miejsce dla wszystkich tych, którzy mają w planach wyposażanie kuchni, bądź jej remont

9. encyklopedie Encyklopedia zdrowia dziecka Encyklopedia ciąży
    Mnie bardzo podoba się kuchnia w takim stylu .

Member
    mamuśka1

O mnie
    Jestem mamą, moje dziecko urodziło się 2013-07-31 zobacz kalendarz
    Ważne jest też dobranie odpowiednich sprzętów agd i dobrych co będą służyć przez lata najlepiej tej samej marki. Ja mam z electroluxa i już prawie 5 lat je mam od ślubu.

Senior Member
    fiołkowa

O mnie
    Jestem w ciąży, mam termin porodu na 2014-06-12 zobacz kalendarz
    Co masz konkretnie? Duże agd, małe?

Newsletter Mjakmama24.pl

Odwiedzający odnaleźli tę stronę dzięki wyszukiwaniu fraz:

Brak wyników do wyświetlenia!

Zwiń / Rozwiń Uprawnienia umieszczania postów