Strona 1 z 3
Pokaż wyniki od 1 do 10 z 26

Prezent bez okazji?

Prezent bez okazji?

Witam wszystkie Panie. Postanowiłem tutaj, w domowym kąciku, poradzić się Was, drogie mamy, w kwestii prezentu. Zostałem niedawno ponownie tatą, a moja żona ponownie mamą. Z doświadczenia wiem, że takie przekwalifikowanie roli niekoniecznie zawsze wpływa pozytywnie na samopoczucie moje, a co dopiero kobiety... Postanowiłem zrobić żonie mały prezencik z okazji... bez okazji, z czystej swojej przyjemności dla, mam nadzieję, czystej jej przyjemności, żeby nie przestawała się czuć kobietą, a nie tylko matką. Chciałbym jej kupić jakieś modne, ładne i kobiece butki, ale żeby były wygodne, niekoniecznie na obcasach:-) Zainteresowało mnie \, podczas przeglądania w internecie obuwie gabor, widziałem tam duży wybór, ładne na moje oko modele, no i przeceny dość fajne, na wiosnę:-) Czy uważacie Panie, że to dobry pomysł? Czy znacie ta markę? Poradzicie? Żona będzie zadowolona? Dziękuję z góry za wszelkie odpowiedzi:-)

2. dzieckozakupy.pl
    Witaj, myślę, że żona bardzo ucieszy się z takiego prezentu. Każda kobieta uwielbia i dostawać nową parę butów. A co dopiero teraz, gdy nie ma zbyt wiele czasu dla siebie. Gabor to bardzo dobra marka, na pewno jej się spodobają. Jeśli nie chcesz kupować dla żony butów na obcasie, to wybierz baleriny. Są bardzo wygodne, ładne i kobiece.

Taki prezencik i taki mąż to skarby prawdziwe:-) Nie martw się, jeśli chodzi o ta markę, prawdziwa znawczyni potwierdza ich znak jakości! Może cenowo to troszkę większy wydatek, ale nie będziesz żałował, a twoja żona z pewnością doceni ten gest, a przynajmniej powinna. Marka jest bardzo solidna, ogólnie obuwie gabor jest bardzo wygodne i ma ciekawe fasony, duży wybór. Pozdrawiam :-)
    Ostatnio edytowane przez Miligost91 ; 30-04-15 o 14:43

Witaj :-) super masz pomysł, żona poczuje się kobietą, będzie wiedzieć, że nie tylko widzisz w niej matkę ale i prawdziwą damę i pamiętasz o tym co dla niej ważne, te buciki właśnie tej marki to strzał w dziesiątkę

Pewnie, jak bez okazji ot jeszcze lepiej, a i pomysł dobry.

Fantastyczny pomysł! Żona na pewno się ucieszy. A może sprezentowałbyś jej jakiś masaż albo może jakiś zabieg u kosmetyczki?
    Zobacz sobie tutaj http://estiyoclinique.pl/kosmetyka-e.../ferulac-peel/
    Może panie kosmetyczki doradzą jakiś zabieg po porodzie, który sprawi, że żona poczuje się kobieco

To fajny prezent napewno sie ucieszy co sądzicie o tym prezencie dla 4 latka ,który jest chłopcem http://www.anluxsklep.pl/maty-i-puzz...lty-m-004.html doradźcie .

9. encyklopedie Encyklopedia zdrowia dziecka Encyklopedia ciąży
    Uwielbiam takie prezenty - zarówno dostawać jak i dawać! I to nie muszą być jakieś drogie rzeczy - po prostu takie drobnostki, które pokazują że druga osoba myśli o swoim parnetrze
    Zajrzyj do introligatorni artystycznej na http://www.kurcewicz.pl/

Junior Member
    anettula

O mnie
    Jestem mamą, moje dziecko urodziło się 2013-07-31 zobacz kalendarz
    Fajny pomysł, chociaż ja swojemu facetowi nie azufałabym w tej kwestii. Myślę, że możesz kupić też jakiś fajny gadżet np. depilator, każdej kobiecie się przyda. Jak nie wiesz, który wybrać to warto na pewno zajrzeć np. http://www.morele.net/wiadomosc/jak-...depilator/449/

Często sobie dajemy prezenty bez okazji ze swoim mężem - lubimy sprawiać sobie przyjemności.

Newsletter Mjakmama24.pl

Odwiedzający odnaleźli tę stronę dzięki wyszukiwaniu fraz:

Brak wyników do wyświetlenia!

Zwiń / Rozwiń Uprawnienia umieszczania postów