Strona 99 z 10046
Pokaż wyniki od 981 do 990 z 100456

Styczniówki 2016 :)

Cytat Zamieszczone przez Madzia_84 Zobacz posta
    Witajcie, to będzie pewnie mój ostatni wpis albo jeden z ostatnich. Dzisiaj znów pojawiło się większe plamienie więc pojechałam się skontrolować do szpitala. No i niestety ciąża ewidentnie się cofa, ciało żółte się wchłonęło, pęcherzyk mniejszy i rozdzielający się. Wróciłam do domu i czekam aż samoistnie zacznę ronić. Wtedy zobaczymy czy obejdzie się bez łyżeczkowania, w zależności jak będzie to przebiegać. Więc jutro wracam do pracy i do aktywnego trybu życia. Znów jestem cała dla mojego synka Postanowiłam że przez wakacje przerwa ze staraniami. Mamy już opłacone wakacje i jeśli sytuacja z plamieniami by się powtórzyła, szkoda by mi było wyjazdu.

Wam życzę wszystkim jak najmniej stresu i owocnego rozwiązania
    Madzia, kurcze... przykro mi :-( trzymaj się kochana!
    Dużo wypoczywaj fizycznie i psychicznie, korzystaj z wakacji a po powrocie napisz na kiedy masz termin :-)

2. dzieckozakupy.pl
    Cytat Zamieszczone przez tosienka87 Zobacz posta
    Dziewczyny, ale tu sie pesymistycznie zrobiło...aż nie chce się wchodzić w ten wątek i czytac, przecież ciąża to najpiękniejszy czas oczekiwania na nasz maleńki cud... powinnyśmy byc pełne radości, a nie ciągłego myślenia, że jest nie tak..., że coś złego możne nas spotkac...to, że kogoś spotyka przykrość nie odnacza, że i nam się to przytrafi, trzeba być dobrej mysli! sama w grudniu straciłam ciążę w 12 tyg i żyję i teraz jestem szczęśliwa, że Bóg znowu pozwolił zajść mi w ciążę i mogę się cieszyć stanem błogosławionym...czekam na swoją wizyte z niecierpliwością, ale co ma być to będzie, juz sie nie zadręczam i jestem dobrej mysli, że bedzie ok! strasznie mi przykro, że część z nas wykruszyła się, jest to przykre, sama to przezyłam, ale głowa do góry, kiedyś znowu zaświeci słońce!!! także nie stresujemy naszych fasoleczek i dajemy im rosnąć w spokoju z wizyty na wizytę jeszcze tyle przed nami...zakup wszystkiego...dla mnie to pierwszy dzidziuś więc jestem tym bardziej podekscytowana i mam w głowie mnóstwo planów... dziś śniły mi się noworodki moich znajomych, ze je tuliłam i całowałam i wierze w to, że tak w styczniu będę tulic do serca swoje maleństwo!!!
    GŁOWY DO GÓRY, NIE DAMY SIĘ, BĘDZIE DOBRZE!!!!!!!!!!!
    Tylko przestawiamy się na pozytywne myślenie!!!!!! pozdrawiam Was serdecznie z deszczowej dzisiaj Holandii
    Tosienka jesteś dobrym duszkiem naszego forum :*
    Wiadomo, jest lęk po wcześniejszych porażkach ale trzeba być dobrej myśli! Ja po ostatniej wizycie jestem pozytywnie nastawiona. A wczoraj dostałam paczke pd przyjaciółki ze smoczkami i ciuszkami po jej małej :-)

Cytat Zamieszczone przez Marzena,28 Zobacz posta
    Tosienka jesteś dobrym duszkiem naszeg
    o forum :*
    Wiadomo, jest lęk po wcześniejszych porażkach ale trzeba być dobrej myśli! Ja po ostatniej wizycie jestem pozytywnie nastawiona. A wczoraj dostałam paczke pd przyjaciółki ze smoczkami i ciuszkami po jej małej :-)
    a jak sie kochane czujecie ?

Senior Member
    tynka89

O mnie
    xxx
    Witam

Jak samopoczucie po weekendzie?

Współczuję strat dziewczyny Bardzo mi przykro

Tosienka popieram, nie mozna się na zapas zamartwiac Mnie tez tam cos pobolewa, jakas niezidentyfikowana historie mam w prawym jajniku i własnie się odzywa.. ale czuje ze wszystko będzie dobrze i nawet nie chce myślec inaczej

Nawet w weekend wózki oglądałam heeheh przy pierwszej ciazy wszystkie moje zakupy to byly niewypały, wiec mam nadzieję tym razem upatrzec cos lepszego

Senior Member Awatar tosienka87
    O mnie
    Nasze serduszko Nina urodziła się9-01-2016 :)a teraz noszę pod sercem nasze drugie szczęście :*
    czuje sie juz troche lepiej, o dziwo dzis pierwszy dzien od tyg jak na razie bez wymiotów...mdłości sa, ale też juz jakieś mniejsze, co ogromnie mnie cieszy, bo to prawdziwa męka
    ja tez juz mniej więcej wiem jaki chciałabym wózek dziecięcy i mebelki do pokoju koniecznie białe, nawet mam juz wizje pokoiku co do koloru ścian, ale to tylko plany, czas na realizacje będzie poźniej
    cieszmy się tymi naszymi fasolkami, ja już czekam na to, aż mój brzuszek zacznie byc widoczny zawsze z uśmiechem mijałam ciężarne kobietki a teraz samą mnie to czeka, ach...wspaniale...jutro moja wizyta mam nadzieje, że to będzie aki cudowny prezencik na pierwszy dzien mamy

Aniołek 20-12-2014 (*) nasze maleńkie serduszko, tęsknimy ;(
    Aniołek 3-06-2017 (*) na zawsze w naszych myślach ;(

Senior Member
    tynka89

O mnie
    xxx
    my niedawno pokoik który jest przewidziny dla dziecka pomalowaliśmy na piasek pustyni, podłoga jest ciemna wiec tez myśe o białych mebelkach ew, jakichs sosnowych i jakichs biało- bezowo- brązowych dodatkach :d ajj będzie pięknie hehe dorze ze wymioty troche ci sie uspokoiły, ja mam same mdłosci a i tak mnie wkurzająbo nie moge normalnie zjesc - a lubię jesc

Refluks od wczoraj minął, nie mam mdłości u czuję się ok. Trochę pobolewa podbrzusze i piersi. Dziś chce mi się bardzo spać.

9. encyklopedie Encyklopedia zdrowia dziecka Encyklopedia ciąży
    Mebelki również białe tak jak meble w mieszkaniu. Dziś jade po szafke na buty to poogladam. Pierwszy raz nie przemkne lotem blyskawicy przez dzial dzieciecy.

Senior Member
    tynka89

O mnie
    xxx
    Marzena noo troche czasu na wybór jest u mnie u córki tez białe są mebelki, ale ściany różooowe zobaczymy jak będzie tym razem hehe

Witam poniedziałkowo!
    Cieszę się że pojawiły się pozytywne wpisy
    Ja nadal nie wiem po której stronie jestem: tej uśmiechniętej czy tej z zawiedzioną minką.

Co do mebelków to białe jak najbardziej się sprawdzają. Mój synek od niedawna mam swój pokój i białe mebelki ozdobiłam drewnianym dekoracjami piratów które można zmienić gdy zmienią się zainteresowania lub pojawi się współlokator

Newsletter Mjakmama24.pl

Odwiedzający odnaleźli tę stronę dzięki wyszukiwaniu fraz:

styczniówki 2016

Zwiń / Rozwiń Uprawnienia umieszczania postów