Strona 986 z 10046
Pokaż wyniki od 9,851 do 9,860 z 100456

Styczniówki 2016 :)

Senior Member
    Truskawkowa

O mnie
    Jestem mamą, moje dziecko urodziło się 2016-01-09 zobacz kalendarz
    Ale sobie pospalam. Dwie godziny! Teraz jak nowo narodzona

2. dzieckozakupy.pl
    Member Awatar AgaMi
    Mieszka w
    Nowa Sól
    O mnie
    Jestem w ciąży, mam termin porodu na 2016-01-24 zobacz kalendarz
    Data
    styczeń 2016r.
    Cytat Zamieszczone przez gocha2104 Zobacz posta
    dziekuje ci bardzo....dobrze wiedziec ze nie jestem sama ....mam nadzieje ze nie przebije 100kg....moja ciaza rozwiaze sie pewnie wczesniej ok.37tyg tak mowil lekarz bo blizniaki bo duze itd.....to moze nie dociagne do 100kg
    A ile już ważą twoje Skarby? Moje w 22 t.c. miały jedna 500g, druga 400g. Kolejną wizytę mam w 25 t.c, czyli 12 października. W między czasie oczywiście glukoza..

Junior Member Awatar Madzielana
    O mnie
    Jestem w ciąży, mam termin porodu na 2016-01-15 zobacz kalendarz
    Mysia88- masz rację nie tylko, jednak cały zestaw "na start" muszę kupić nowy- sporo rzeczy pooddawałam

U Ciebie będzie dziewczynka, czy chłopiec?

Senior Member
    jolka78

O mnie
    Jestem w ciąży, mam termin porodu na 2016-01-15 zobacz kalendarz
    Gocha to my chyba podobne figury musimy mieć :-)

Kumpela jak jej opowiadalam o glukozie itd itp stwierdzila ze ja na pewno mam cukrzyce hehe - ciekawe - okaze sie jutro, no raczej lepiej, zeby nie ;-)

Senior Member
    Mysia88

O mnie
    Jestem mamą, moje dziecko urodziło się 2015-11-27 zobacz kalendarz
    Cytat Zamieszczone przez Truskawkowa Zobacz posta
    Rolcia i jak wyniki?
    Jola ja uwielbiam słodkie. Jakbym mogła całą czekoladę bym wtramolila, ale glukoza to mi w poprzek w gardle stawała. Piłam to i piłam. Ale to już za mną
    Mysia ja zamiast oglądać wozek to oglądam Twoja kuchnie hihi naprawdę przepiękna! Ja czekam na meble do mojej właśnie
    Witam nowa mamusie
    Bardzo mi miło, że podoba Wam się moja kuchnia ale to wózkiem się chwaliłam hihi żartuje oczywiście Tak samo jak Iza pochwal się jak już będziesz miała gotową swoją

Ja to cały dzień po tej glukozie miałam kiepski, czały czas mnie mdliło więc dobrze zrobiłaś, że się przespałaś

Senior Member
    Mysia88

O mnie
    Cytat Zamieszczone przez Madzielana Zobacz posta
    Mysia88- masz rację nie tylko, jednak cały zestaw "na start" muszę kupić nowy- sporo rzeczy pooddawałam

U Ciebie będzie dziewczynka, czy chłopiec?
    Mam sąsiadkę co ma córeczkę w wieku 5 lat i teraz jest w ciąży, termin ma na luty i mówi, że ona właściwie nic nie ma, właśnie wszystko pooddawała. A synek cieszy się, że będzie miał siostrzyczkę ? Imię macie już wybrane ?
    U mnie w brzuszku mieszka chłopiec

Senior Member Awatar AniaSal
    O mnie
    Jestem w ciąży, mam termin porodu na 2016-01-08 zobacz kalendarz
    Data
    -8.01.2016
    Ledwo nadążam czytać za Wami
    Od rana trochę zabiegana jestem.... zanieść robotnikom kawę....;D <już piwnice kończą stawiac> ehhh
    później stwierdziłam że mam ochotę na krokiety więc zanim się za nie wzięłam to chwilę zeszło w miedzyczasie teściowa robiła pierogi więc jej pomogłm i zabrałam się w końcu za buraczki do słoików na zimę.... teraz skończyłam kręgosłup mi odpada.... leże i odpoczywam :P

9. encyklopedie Encyklopedia zdrowia dziecka Encyklopedia ciąży
    Senior Member Awatar hankaskakanka
    O mnie
    Jestem mamą, moje dziecko urodziło się 2016-01-08 zobacz kalendarz
    hej dziewczyny. zadzwoniłam dzisiaj do swojej przychodni, żeby zapytać jak to jest z tym badaniem glukozy, o której mam być itp a babka mi mówi, że u nas jest aż 5 pobrań! że co? ale jak to? tak to! podziękowałam i jutro jadę do innego labaoratorium, bo nie będę się katować. Niestety mam stwierdzoną cukrzycę ciążową a właściwie przed ciązową. Wiem to trochę skomplikowane, ale w 13 tyg ciąży wyszły mi złe wyniki i lekarz stwierdził, że w tak wczesnym stadium ciązy to nie jest typowa cukrzyca ciążowa a przed ciążowa. Więc u mnie wyniki raczej nie będa napawać optymizmem tak czy inaczej badanie zrobić trzeba, pomimo że kłuje się kilka razy dziennie na pomiar glukozy.

Gosia ale mi narobiłaś smaka tą zupą dyniową. Na jutro mam łososia ale w czwartek robię krem z dyni. Już się nie mogę doczekać.
    Mysia ależ fajny wózek, zastanawia mnie czy te koła są skrętne?
    Madzialena witaj w Naszych skromnych progach.

Senior Member
    Mysia88

O mnie
    Cytat Zamieszczone przez hankaskakanka Zobacz posta
    hej dziewczyny. zadzwoniłam dzisiaj do swojej przychodni, żeby zapytać jak to jest z tym badaniem glukozy, o której mam być itp a babka mi mówi, że u nas jest aż 5 pobrań! że co? ale jak to? tak to! podziękowałam i jutro jadę do innego labaoratorium, bo nie będę się katować. Niestety mam stwierdzoną cukrzycę ciążową a właściwie przed ciązową. Wiem to trochę skomplikowane, ale w 13 tyg ciąży wyszły mi złe wyniki i lekarz stwierdził, że w tak wczesnym stadium ciązy to nie jest typowa cukrzyca ciążowa a przed ciążowa. Więc u mnie wyniki raczej nie będa napawać optymizmem tak czy inaczej badanie zrobić trzeba, pomimo że kłuje się kilka razy dziennie na pomiar glukozy.

Gosia ale mi narobiłaś smaka tą zupą dyniową. Na jutro mam łososia ale w czwartek robię krem z dyni. Już się nie mogę doczekać.
    Mysia ależ fajny wózek, zastanawia mnie czy te koła są skrętne?
    Madzialena witaj w Naszych skromnych progach.
    Tak, przednie koła są skrętne

Senior Member
    Rolcia

O mnie
    Jestem mamą, moje dziecko urodziło się 2016-01-01 zobacz kalendarz
    Buuuhuu. Miały być wyniki o 1-2 a tu już po 3 i cisza. Co oni ta moja krew wypili czy coooo?!

Newsletter Mjakmama24.pl

Odwiedzający odnaleźli tę stronę dzięki wyszukiwaniu fraz:

styczniówki 2016

Zwiń / Rozwiń Uprawnienia umieszczania postów