Strona 984 z 10044
Pokaż wyniki od 9,831 do 9,840 z 100432

Styczniówki 2016 :)

Senior Member
    gocha2104

O mnie
    Jestem w ciąży, mam termin porodu na 2016-01-28 zobacz kalendarz
    Cytat Zamieszczone przez nayana Zobacz posta
    Gosia podaj przepis na dyniowa... Nigdy jeszcze nie jadlam
    ugotuj sobie ta zupke ja juz sie zajadam jest szybka i pyszna dodalam troche chili i mniami.......teraz czekam na meza az wroci z pracy i jedziemy do lekarza nareszcie wejdzie ze mna na wizyte pierwszy raz zobaczyl dziewczynki na tych prenatalnych ostatnio i od tego czasu nie moze sie doczekac wizyty zawsze ze mna jezdzil a nigdy go baran nie wpuscil
    Ostatnio edytowane przez gocha2104 ; 29-09-15 o 11:17

2. dzieckozakupy.pl
    Senior Member
    jolka78

O mnie
    Jestem w ciąży, mam termin porodu na 2016-01-15 zobacz kalendarz
    Gocha ja mam aż 160 cm :-) hehe nic nie komentuj :-) Ja z tych grubokoscistych i gruboskórnych, jak bylam mega chuda - ze az wszystkie kosci bylo widac wazylam 60 kg co przy moim wzroscie powinno byc - nawet nadwagą więc najlepiej wyglądam jak ważę tak ok 68 kg - mogę tylko marzyc, ze po porodzie zejdzie do tej wagi hehe ;-)

Mysia piękny wozeczek - tez mam Navington Caravel tylko, ze Corsica i tez jestem nim zachwycona :-)

Junior Member Awatar Madzielana
    O mnie
    To super...u mnie właśnie się włączyła faza zakupów- mąż patrzy z przerażeniem, a ja jestem każdego dnia chora na coś innego
    Ostatnio upodobałam sobie kocyk LaMillou, miał być z "ciasteczkami" ale dzisiaj jest inaczej...
    Mieszkam w Warszawie więc wybór sklepów jest mega duży

Jak u Was, widzę że pojawiają się wózki- ja mam dylemat...synek urodził się w wakacje więc nie miałam zbyt wysokich oczekiwań, teraz styczeń!!! aż się boję tej decyzji.....

Senior Member
    jolka78

O mnie
    Zupke dyniową uwielbiam no ale niestety jedyna w rodzinie hehe wiec raczej nie robie , czasem uda mi sie u kogos degustowac :-)
    Dzis za to kalafiorową robię, zresztą ja to w ogóle zupożerna jestem i gdyby nie reszta rodzinki na zupkach bym zyla codziennie :-)
    no oczywiście przegryzałabym ją od czasu do czasu czymś słodkim ;-)

Senior Member Awatar Kaktusowo
    O mnie
    Jestem mamą, moje dziecko urodziło się 2016-01-17 zobacz kalendarz
    Cytat Zamieszczone przez gocha2104 Zobacz posta
    ugotuj sobie ta zupke ja juz sie zajadam jest szybka i pyszna dodalam troche chili i mniami.......teraz czekam na meza az wroci z pracy i jedziemy do lekarza nareszcie wejdzie ze mna na wizyte pierwszy raz zobaczyl dziewczynki na tych prenatalnych ostatnio i od tego czasu nie moze sie doczekac wizyty zawsze ze mna jezdzil a nigdy go baran nie wpuscil
    jeeeeejku super te badanie jest, mąż bedzie zadowolony!!!! mojemu to najbardziej się oczka zaświeciły jak usłyszał serduszko i zobaczył stópki. ale chciałabym zobaczyć takie dwa szkrabki naraz! zazdroszcze
    Pamiętajcie o pysznych przepisach z naszej strony!!

Senior Member
    jolka78

O mnie
    Madzielana - przynajmniej będziesz miała porównianie - noworodek zimą a latem - ja tez tak mialam, ,syn grudzien, córka lipiec :-) i każda z tych pór roku miała swoje plusy jeśli chodzi o chodzenie w ciąży i noworodka :-) więc w sumie teraz styczeń mi nie przeszkadza

Senior Member
    gocha2104

O mnie
    Cytat Zamieszczone przez jolka78 Zobacz posta
    Gocha ja mam aż 160 cm :-) hehe nic nie komentuj :-) Ja z tych grubokoscistych i gruboskórnych, jak bylam mega chuda - ze az wszystkie kosci bylo widac wazylam 60 kg co przy moim wzroscie powinno byc - nawet nadwagą więc najlepiej wyglądam jak ważę tak ok 68 kg - mogę tylko marzyc, ze po porodzie zejdzie do tej wagi hehe ;-)

Mysia piękny wozeczek - tez mam Navington Caravel tylko, ze Corsica i tez jestem nim zachwycona :-)
    kochana ja tez mam 160cm w kapeluszu juz nie pamietam kiedy wazylam 68kg jak szlam do slubu to wazylam 70kg i wydawalo mi sie ze bylam lufa ze hoho

9. encyklopedie Encyklopedia zdrowia dziecka Encyklopedia ciąży
    Senior Member
    gocha2104

O mnie
    Cytat Zamieszczone przez Kaktusowo Zobacz posta
    jeeeeejku super te badanie jest, mąż bedzie zadowolony!!!! mojemu to najbardziej się oczka zaświeciły jak usłyszał serduszko i zobaczył stópki. ale chciałabym zobaczyć takie dwa szkrabki naraz! zazdroszcze
    no super widok jak w jakims filmie dokumentalym

Senior Member
    Rolcia

O mnie
    Jestem mamą, moje dziecko urodziło się 2016-01-01 zobacz kalendarz
    Kaktusowo niestety właśnie widzę, że mi posta skasowano. Wrrr. Ale dobrze, że badanie za nami!
    Nayana, doczekaszy się przeprowadzki, spokojnie!
    Jola, widzę, że Ty jakiś smakosz glukozowy, może zrobisz to badanie za nas???
    Mysia, śliczny wozeczek.
    Gosia, nie martw się na zapas i powodzenia u lekarza, daj znać jak poszło!
    Witam nową mamę!
    A ją czekam na wyniki... A moja mama jednak jutro ma mieć drutowana ta nogę... Eh...
    No i małż mnie wnerwil. Pisze mu na czacie z badania, że mi niedobrze i musieli mnie na kozetce położyć. A on? Najpierw nie odp., a potem o jakąś pierdole się pyta czy już kupiłam. Nie, żeby się przejął. I jakoś nie zrozumiał, czemu jestem zła...

Junior Member Awatar Madzielana
    O mnie
    Jolka 78- Dla mnie również dużego znaczenia nie ma, jednak wózek nie będzie tak łatwym wyborem... chciałabym aby był lekki i dawał rade po wilgotnej :-) nawierzchni....
    Widzę, że króluje navington- niestety nie znam tej firmy :-(

możecie mi powiedzieć co już macie kupione? mam wrażenie, że te ostatnie miesiące przelecą bardzo szybko...a później wszystko będzie trzeba kupować na wariata

Newsletter Mjakmama24.pl

Odwiedzający odnaleźli tę stronę dzięki wyszukiwaniu fraz:

styczniówki 2016

Zwiń / Rozwiń Uprawnienia umieszczania postów