Strona 98 z 10063
Pokaż wyniki od 971 do 980 z 100621

Styczniówki 2016 :)

Senior Member Awatar Madzia_84
    O mnie
    Jestem w ciąży, mam termin porodu na 2016-01-17 zobacz kalendarz
    Witajcie, to będzie pewnie mój ostatni wpis albo jeden z ostatnich. Dzisiaj znów pojawiło się większe plamienie więc pojechałam się skontrolować do szpitala. No i niestety ciąża ewidentnie się cofa, ciało żółte się wchłonęło, pęcherzyk mniejszy i rozdzielający się. Wróciłam do domu i czekam aż samoistnie zacznę ronić. Wtedy zobaczymy czy obejdzie się bez łyżeczkowania, w zależności jak będzie to przebiegać. Więc jutro wracam do pracy i do aktywnego trybu życia. Znów jestem cała dla mojego synka Postanowiłam że przez wakacje przerwa ze staraniami. Mamy już opłacone wakacje i jeśli sytuacja z plamieniami by się powtórzyła, szkoda by mi było wyjazdu.

Wam życzę wszystkim jak najmniej stresu i owocnego rozwiązania

2. dzieckozakupy.pl
    Cytat Zamieszczone przez Madzia_84 Zobacz posta
    Witajcie, to będzie pewnie mój ostatni wpis albo jeden z ostatnich. Dzisiaj znów pojawiło się większe plamienie więc
    pojechałam się skontrolować do szpitala. No i niestety ciąża ewidentnie się cofa, ciało żółte się wchłonęło, pęcherzyk mniejszy i rozdzielający się. Wróciłam do domu i czekam aż samoistnie zacznę ronić. Wtedy zobaczymy czy obejdzie się bez łyżeczkowania, w zależności jak będzie to przebiegać. Więc jutro wracam do pracy i do aktywnego trybu życia. Znów jestem cała dla mojego synka Postanowiłam że przez wakacje przerwa ze staraniami. Mamy już opłacone wakacje i jeśli sytuacja z plamieniami by się powtórzyła, szkoda by mi było wyjazdu.

Wam życzę wszystkim jak najmniej stresu i owocnego rozwiązania
    ja nie ide na wizyte kochana trzymaj sie. przeciez bylo serduszko

Madzia strasznie mi przykro. Trzymaj się.

Ja mam wizyte 1 czerwca i też sie boje czy dzidzius sie prawidlowo rozwija, czy serduszko sie juz pojawilo i bije...

O mnie
    fondie,czemu piszesz że nie idziesz na wizytę?kiedy teraz masz? u mnie nawet dzieciątko nie zdążyło urosnąć

O mnie
    andzia,nie ma co się niepotrzebnie zawczasu stresować,będzie dobrze .mi się nie udało,więc wam musi!

Cytat Zamieszczone przez Madzia_84 Zobacz posta
    fondie,czemu piszesz że nie idziesz na wizytę?
    kiedy teraz masz? u mnie nawet dzieciątko nie zdążyło urosnąć
    od.kidy nie uroslo ? kiedy mialas robione usg co bylo serduszko ? ja ide 26 ale chyba nie mam po co

9. encyklopedie Encyklopedia zdrowia dziecka Encyklopedia ciąży
    Senior Member Awatar ulicha83
    O mnie
    Jestem mamą, moje dziecko urodziło się 2014-05-28 zobacz kalendarz
    Madzia_84 tulem mocno nie wiem co mam tobie napisać

Senior Member Awatar ulicha83
    O mnie
    Jestem mamą, moje dziecko urodziło się 2014-05-28 zobacz kalendarz
    Dzisiaj robiłam bete, wynik po 17 juz powinien być
    Teraz siedzę i wyje , tak mi się smutno zrobiło

Senior Member Awatar tosienka87
    O mnie
    Nasze serduszko Nina urodziła się9-01-2016 :)a teraz noszę pod sercem nasze drugie szczęście :*

Lightbulb

Dziewczyny, ale tu sie pesymistycznie zrobiło...aż nie chce się wchodzić w ten wątek i czytac, przecież ciąża to najpiękniejszy czas oczekiwania na nasz maleńki cud... powinnyśmy byc pełne radości, a nie ciągłego myślenia, że jest nie tak..., że coś złego możne nas spotkac...to, że kogoś spotyka przykrość nie odnacza, że i nam się to przytrafi, trzeba być dobrej mysli! sama w grudniu straciłam ciążę w 12 tyg i żyję i teraz jestem szczęśliwa, że Bóg znowu pozwolił zajść mi w ciążę i mogę się cieszyć stanem błogosławionym...czekam na swoją wizyte z niecierpliwością, ale co ma być to będzie, juz sie nie zadręczam i jestem dobrej mysli, że bedzie ok! strasznie mi przykro, że część z nas wykruszyła się, jest to przykre, sama to przezyłam, ale głowa do góry, kiedyś znowu zaświeci słońce!!! także nie stresujemy naszych fasoleczek i dajemy im rosnąć w spokoju z wizyty na wizytę jeszcze tyle przed nami...zakup wszystkiego...dla mnie to pierwszy dzidziuś więc jestem tym bardziej podekscytowana i mam w głowie mnóstwo planów... dziś śniły mi się noworodki moich znajomych, ze je tuliłam i całowałam i wierze w to, że tak w styczniu będę tulic do serca swoje maleństwo!!!
    GŁOWY DO GÓRY, NIE DAMY SIĘ, BĘDZIE DOBRZE!!!!!!!!!!!
    Tylko przestawiamy się na pozytywne myślenie!!!!!! pozdrawiam Was serdecznie z deszczowej dzisiaj Holandii

Aniołek 20-12-2014 (*) nasze maleńkie serduszko, tęsknimy ;(
    Aniołek 3-06-2017 (*) na zawsze w naszych myślach ;(

Newsletter Mjakmama24.pl

Odwiedzający odnaleźli tę stronę dzięki wyszukiwaniu fraz:

styczniówki 2016

Zwiń / Rozwiń Uprawnienia umieszczania postów