Strona 972 z 10048
Pokaż wyniki od 9,711 do 9,720 z 100474

Styczniówki 2016 :)

Senior Member
    veronika

O mnie
    Amelka urodzila sie 11 grudnia 2015:)
    Wpisów
    3
    [QUOTE=fghjkz;2708303]W sumie nie pijam tej herbaty. I tak se zastanawiam czy te z apteki pomagaja rzeczywoscie. Zamow zamow te mebelki a gdzie zdjecie brzusia co mialas wstawic?[/QUOT

A nie wstawilam? Nie wiem zmniejszalam bo sie wgrac nie chcialo i moze nie wstawilam....wroce do domu to wstawie bo jestem w drodze do pracyzobacze czy z telefonu sie da....

2. dzieckozakupy.pl
    Senior Member
    fghjkz

O mnie
    Amelka przyszła na świat 7.01.2016 :)
    [QUOTE=veronika;2708307]
    Cytat Zamieszczone przez fghjkz Zobacz posta
    W sumie nie pijam tej herbaty. I tak se
    zastanawiam czy te z apteki pomagaja rzeczywoscie. Zamow zamow te mebelki a gdzie zdjecie brzusia co mialas wstawic?[/QUOT

A nie wstawilam? Nie wiem zmniejszalam bo sie wgrac nie chcialo i moze nie wstawilam....wroce do domu to wstawie bo jestem w drodze do pracyzobacze czy z telefonu sie da....
    Ja nie potrafie z telefonu wstawiac

Senior Member Awatar AniaSal
    O mnie
    Jestem w ciąży, mam termin porodu na 2016-01-08 zobacz kalendarz
    Data
    -8.01.2016
    Cytat Zamieszczone przez veronika Zobacz posta
    Miejmy nadzieje ze lekarz bedzie wiedzial konkretnie co i jak...oj bidulko ale nie mozesz sie denerowac wiadomo ze stress jest ale staraj sie nie myslex o tym poki malutka fika i wszystko z nia dobrze to tak zostaniei kazdy dzien przybliza nas do stycznia matko zeby do grudnia zlecialo a w grudniu niech sie dzieje co chve oby tylko bejbiki nasze zdrowe byly
    Dokładnie.... byle do Grudnia potem zleci;]

Senior Member
    veronika

O mnie
    Amelka urodzila sie 11 grudnia 2015:)
    Wpisów
    3
    [QUOTE=fghjkz;2708312]
    Cytat Zamieszczone przez veronika Zobacz posta

Ja nie potrafie z telefonu wstawiac
    Ja tez nie hehew domu wstawie

Senior Member Awatar aleksandramagdalena
    O mnie
    Nasza Perełka urodziła się 12.01.2016r. o godzinie 14.10 3340g 55cm
    Rolcia, dziękuję że pytasz o zdrówko, ale zdecydowanie już lepiej, gdyby nie ten uciążliwy katar, dalej się leczę domowymi sposobami. Mam nadzieję, że u Ciebie się to unormuje i dokładnie dopytaj na wizycie swoją doktor.

Ja wróciłam z wizyty i Malutka wszystko super główką obrócona w dół - ciekawe, że jej tak wygodnie hehehe Waży 638g a jaka długa to w sumie nie wiem
    No i również dostałam skierowanie na te pyszności glukozowe, mam sobie kupić w aptece i powiedzcie mi dziewczynki to z tym zakupionym specyfikiem mam się tam udać do laboratorium i tam mi to rozrobią???

I tak na marginesie to 3 razy wchodziłam na wagę i stwierdziłam, że ma popsutą ale miał śmiechu ze mnie. I zaczął tłumaczyć, że to ciąża, że dzidziuś rośnie, że wody itd.
    Ostatnio edytowane przez aleksandramagdalena ; 28-09-15 o 15:05

Senior Member
    fghjkz

O mnie
    Cytat Zamieszczone przez aleksandramagdalena Zobacz posta
    Rolcia, dziękuję że pytasz
    o zdrówko, ale zdecydowanie już lepiej, gdyby nie ten uciążliwy katar, dalej się leczę domowymi sposobami. Mam nadzieję, że u Ciebie się to unormuje i dokładnie dopytaj na wizycie swoją doktor.

Ja wróciłam z wizyty i Malutka wszystko super główką obrócona w dół - ciekawe, że jej tak wygodnie hehehe Waży 638g a jaka długa to w sumie nie wiem
    No i również dostałam skierowanie na te pyszności glukozowe, mam sobie kupić w aptece i powiedzcie mi dziewczynki to z tym zakupionym specyfikiem mam się tam udać do laboratorium i tam mi to rozrobią???

I tak na marginesie to 3 razy wchodziłam na wagę i stwierdziłam, że ma popsutą ale miał śmiechu ze mnie. I zaczął tłumaczyć, że to ciąża, że dzidziuś rośnie, że wody itd.
    Duza dziewczyna fajnie ze wszystko dobrze z nia a ja jutro.. Ale mam stracha .. Duzo przytylas? kiedy idziesz na ta glukoze?

Senior Member Awatar aleksandramagdalena
    O mnie
    Nasza Perełka urodziła się 12.01.2016r. o godzinie 14.10 3340g 55cm
    Duza dziewczyna fajnie ze wszystko dobrze z nia a ja jutro.. Ale mam stracha .. Duzo przytylas? kiedy idziesz na ta glukoze?
    od początku ciąży 5kg. Na glukozkę to pewnie z mężem więc w przyszłym tygodniu, w razie jakby mnie wzięło na wymioty to mąż się przyda ratować żonę hehhe

9. encyklopedie Encyklopedia zdrowia dziecka Encyklopedia ciąży
    O mnie
    Data
    -8.01.2016
    Cytat Zamieszczone przez aleksandramagdalena Zobacz posta
    Rolcia, dziękuję że pytasz o zdrówko, ale zdecydowanie już lepiej, gdyby nie ten uciążliwy katar, dalej się leczę domowymi sposobami. Mam nadzieję, że u Ciebie się to unormuje i dokładnie dopytaj na wizycie swoją doktor.

tak kupujesz w aptece idziesz tam oni Ci pobierają krew rozrabiają glukozę w kubku jak kawa na orlenie i masz to wypić przy nich w ciągu 5 minut :P a jeśli Ci "zwróci" badanie nieważne i od poczatku trzeba robić:P i też byłam z mężem :P wolałam mieć kogoś obok
    Ja od początku ciąży przytyłam 5.5kg;p

Senior Member
    fghjkz

O mnie
    Cytat Zamieszczone przez AniaSal Zobacz posta
    tak
    kupujesz w aptece idziesz tam oni Ci pobierają krew rozrabiają glukozę w kubku jak kawa na orlenie i masz to wypić przy nich w ciągu 5 minut :P a jeśli Ci "zwróci" badanie nieważne i od poczatku trzeba robić:P i też byłam z mężem :P wolałam mieć kogoś obok
    Ja od początku ciąży przytyłam 5.5kg;p
    I czekasz godzine po wypiciu?

O mnie
    Data
    -8.01.2016
    I czekasz godzine po wypiciu?
    Wypijasz czekasz godzinę idziesz pobierają Ci krew późn iej wychodzisz czekasz kolejną godzinę pobierają Ci krew i idziesz do domu

Newsletter Mjakmama24.pl

Odwiedzający odnaleźli tę stronę dzięki wyszukiwaniu fraz:

styczniówki 2016

Zwiń / Rozwiń Uprawnienia umieszczania postów