Strona 971 z 10047
Pokaż wyniki od 9,701 do 9,710 z 100469

Styczniówki 2016 :)

Senior Member
    fghjkz

O mnie
    Amelka przyszła na świat 7.01.2016 :)
    mi tez sie sniło ostatnio że trzymam małą w ramionach, kąpałam ją i ubierałam ze strachem żeby krzywdy jej nie zrobic bo taka malutka oj chce juz styczeń

Kochane, tak się zastanawiałam pijecie jakieś herbatki na poprawę laktacji czy coś w tym stylu ?
    Ostatnio edytowane przez fghjkz ; 28-09-15 o 11:53

2. dzieckozakupy.pl
    Member Awatar AgaMi
    Mieszka w
    Nowa Sól
    O mnie
    Jestem w ciąży, mam termin porodu na 2016-01-24 zobacz kalendarz
    Data
    styczeń 2016r.
    Rolcia: mega stresująca sytuacja z tym krwawieniem. Mój gin za każdym razem pyta czy było krwawienie, to jest zawsze jego pierwsze z pytań, chociaż widujemy się często, bo raz na dwa tygodnie. Myślę, że warto to sprawdzić, a nawet spróbować przyspieszyć wizytę u swojej gin.
    Rolcia: to wyczytałam na MjakMama - Krwawienia w ciąży

Krwawienie w ciąży zawsze wywołuje niepokój u przyszłej mamy. Przyczyn krwawienia może być wiele, w zależności od stopnia zaawansowania ciąży. Mogą je wywołać zmiany hormonalne, stany zapalne, nadżerka czy np. obecność krwiaka. Zawsze jednak należy zasięgnąć porady lekarskiej. Zapytaliśmy eksperta kiedy nie powinniśmy wpadać w panikę, a jaki rodzaj krwawienia w ciąży jest powodem do niezwłocznej konsultacji specjalistycznej:
    http://www.mjakmama24.pl/kalendarz-c...,223_1996.html
    Ostatnio edytowane przez AgaMi ; 28-09-15 o 12:01

Member Awatar AgaMi
    Mieszka w
    Nowa Sól
    O mnie
    Jestem w ciąży, mam termin porodu na 2016-01-24 zobacz kalendarz
    Data
    styczeń 2016r.
    Cytat Zamieszczone przez fghjkz Zobacz posta
    mi tez sie sniło ostatnio że trzymam małą w ramionach, kąpałam ją i ubierałam ze strachem żeby krzywdy jej nie zrobic bo taka malutka oj chce juz styczeń

Kochane, tak się zastanawiałam pijecie jakieś herbatki na poprawę laktacji czy coś w tym stylu ?

Ja niestety nie piję Ale chętnie bym coś zaczęła, gdyby Ktoś podsunął dobry i sprawdzony sposób na poprawę laktacji, w końcu będę musiała wykarmić dwie na raz

Senior Member
    fghjkz

O mnie
    Cytat Zamieszczone przez AgaMi Zobacz posta
    Ja niestety nie piję Ale chętnie bym coś zaczę
    ła, gdyby Ktoś podsunął dobry i sprawdzony sposób na poprawę laktacji, w końcu będę musiała wykarmić dwie na raz
    Ja to takie stare domowe sposoby znam jeszcze babcia o nich opowiadala. Herbatka z mlekiem
    Ostatnio edytowane przez fghjkz ; 28-09-15 o 12:15

Senior Member
    jegobaba

O mnie
    Jestem mamą, moje dziecko urodziło się 2016-01-05 zobacz kalendarz
    Czesc Dziewczyny
    Rolcia Dziekuje Maz juz dobrze czasem troche marudzi, ale nie zachowuje sie juz jak male dziecko i pomaga mi we wszystkim
    Mnie ze spaniem dzisiaj chyba nikt nie pobije wstalam ok 7 ran zeby pomoc sie mojemu kalece ubrac i poszlam dalej i spac i wstalam prawie o 11 !!! A wstalam tylko dlatego, ze mialam straszny sen, tak pewnie bym jeszcze spala nie pamietam kiedy tak dlugo kimalam .
    A co do snow to ja te od jakiegos czasu przezywam horrory w nocy. Dzisiaj np bylam studentem - gladiatorem i stwierdzili, ze nie psuje do reszty i mnie zabija. Obudzilam sie jak kilku gladiatorow bieglo z jakimis dzidami w moja strone hehe
    W sumie dlugo na nogach nie jestem a zdazylam sie juz narobic... posprzatalam cale mieszkanie, wstawilam 2 prania, wyszorowalam piekarnik i biore sie za obiad wlasnie, ale jakas taka strasznie zmeczona jestem... a u Was jak leci dzien?

Senior Member
    veronika

O mnie
    Amelka urodzila sie 11 grudnia 2015:)
    Wpisów
    3
    Czesc mamusieja zwarta ibgotowa do pracyczekam na pana z gazowni ma byc kolo 8..OLA dobrze ze z toba lepiej, napisz jak wizyta..IZA ja slyszalam ze bawarka to mit ze niby poprawia laktacje ale jak lubisz to czemu niew aptekach sa herbatki przeciez ziolowe na layacje ale szalwi pic nie nalezy bo ona spala pokarm tak mi babka na pilatesie mowila..pytalam bratowej i potwierdzila dzis moze zamowie meble dla malutkiej bo jak nie zamowie w tym tygodniu to dopiero po powrocie i zanim mi przywioza to listopad mnie zastaniena poczatku listopada baby shower robimy i musimy liate zrobic takze zaczyna sie organizacyjny okressny tez miewam i czasem tak glupie ze jak sie obudze to sie zastanawiam zkat sie biora

Senior Member
    jolka78

O mnie
    Jestem w ciąży, mam termin porodu na 2016-01-15 zobacz kalendarz
    Rolcia dobrze, ze piszesz - ciekawa teoria z tymi schizami w 3 ciąży - będę się tego trzymać i nie martwić więcej ;-) A mleko pijam przed snem praktycznie codziennie :-) No i mam zamiar o tym pogadac z moim ginekologiem i On na pewno mnie opieprzy hehe :-) więc liczę na to, że się opanuję i będę dobrej myśli
    No i kurcze Rolcia z tym krwawieniem to przelewek nie ma - jak cos sie dzieje zawsze leć do szpitala - nawet jak powiedzą, ze panikujesz , to Ty się uspokoisz przynajmniej - przeciez to nie przelewki - odpoczywaj/leż ile się da- może maleństwo się wymęczyło wycieczkowaniem ostatnim :-) i trzeba teraz przystopować.

Ja w sobotę poczułam przypływ takiej energii ze myslalam, ze zwariuję,w iec poszlam z córką na spacer w wolnym tempie. W jedną stronę było cudnie a po przejsciu 2 km zawróciłyśmy na szczęście, bo po następnym kilometrze to juz czulam taki ucisk w podbrzuszu i pachwinach, ze ledwo kuśtykałam, normalnie tip-topami szłam - szok jaka czasem czuję się niedołężna
    A tak mi się w tej ciązy marzylo być aktywną a od początku nic z tego - ciągle zakazy od lekarza itd itp - w moim przypadku ciąża (tak jak poprzednie) to zdecydowanie 'choroba' :-/

Jegobaba - hehe chociaz sobie we snie pobiegałaś ;-)

9. encyklopedie Encyklopedia zdrowia dziecka Encyklopedia ciąży
    Senior Member
    Rolcia

O mnie
    Jestem mamą, moje dziecko urodziło się 2016-01-01 zobacz kalendarz
    Dzięki Dziewczyny za wsparcie i informacje zawsze człowiekowi lepiej jak nie jest sam z bałaganem. Chociaż ja czasem zazdroszczę mojej mamie - jak z nią czasem rozmawiam to (pomijając, że ciąża i poród to w ogóle dla niej jakaś trauma do dziś pozostała) to zawsze mi mówi, że ona ciążę przeszła "samotnie i totalnie nieświadomie". Samotnie - bo nawet się kogo spytać nie miała, wtedy był to temat tabu, a nieświadomie - bo pojęcia nie miała co i jak może pójść nie tak itp i jak słyszy czasem o cudach jakie mam to pojęcia nie ma co poradzić / jak pomóc. A do gin na szczęście udało mi się na piąteczek umówić, i chyba mąż da radę wziąć urlop, więc jest nadzieja, że nawet sama się tam nie muszę tarabanić

Senior Member
    fghjkz

O mnie
    Cytat Zamieszczone przez veronika Zobacz posta
    Czesc mamusieja zwarta ibgotowa do
    pracyczekam na pana z gazowni ma byc kolo 8..OLA dobrze ze z toba lepiej, napisz jak wizyta..IZA ja slyszalam ze bawarka to mit ze niby poprawia laktacje ale jak lubisz to czemu niew aptekach sa herbatki przeciez ziolowe na layacje ale szalwi pic nie nalezy bo ona spala pokarm tak mi babka na pilatesie mowila..pytalam bratowej i potwierdzila dzis moze zamowie meble dla malutkiej bo jak nie zamowie w tym tygodniu to dopiero po powrocie i zanim mi przywioza to listopad mnie zastaniena poczatku listopada baby shower robimy i musimy liate zrobic takze zaczyna sie organizacyjny okressny tez miewam i czasem tak glupie ze jak sie obudze to sie zastanawiam zkat sie biora
    W sumie nie pijam tej herbaty. I tak se zastanawiam czy te z apteki pomagaja rzeczywoscie. Zamow zamow te mebelki a gdzie zdjecie brzusia co mialas wstawic?

Senior Member
    veronika

O mnie
    Amelka urodzila sie 11 grudnia 2015:)
    Wpisów
    3
    Cytat Zamieszczone przez Rolcia Zobacz posta
    Dzięki Dziewczyny za wsparcie i informacje zawsze człowiekowi lepiej jak nie jest sam z bałaganem. Chociaż ja czasem zazdroszczę mojej mamie - jak z nią czasem rozmawiam to (pomijając, że ciąża i poród to w ogóle dla niej jakaś trauma do dziś pozostała) to zawsze mi mówi, że ona ciążę przeszła "samotnie i totalnie nieświadomie". Samotnie - bo nawet się kogo spytać nie miała, wtedy był to temat tabu, a nieświadomie - bo pojęcia nie miała co i jak może pójść nie tak itp i jak słyszy czasem o cudach jakie mam to pojęcia nie ma co poradzić / jak pomóc. A do gin na szczęście udało mi się na piąteczek umówić, i chyba mąż da radę wziąć urlop, więc jest nadzieja, że nawet sama się tam nie muszę tarabanić
    Miejmy nadzieje ze lekarz bedzie wiedzial konkretnie co i jak...oj bidulko ale nie mozesz sie denerowac wiadomo ze stress jest ale staraj sie nie myslex o tym poki malutka fika i wszystko z nia dobrze to tak zostaniei kazdy dzien przybliza nas do stycznia matko zeby do grudnia zlecialo a w grudniu niech sie dzieje co chve oby tylko bejbiki nasze zdrowe byly

Newsletter Mjakmama24.pl

Odwiedzający odnaleźli tę stronę dzięki wyszukiwaniu fraz:

styczniówki 2016

Zwiń / Rozwiń Uprawnienia umieszczania postów