Strona 969 z 10063
Pokaż wyniki od 9,681 do 9,690 z 100628

Styczniówki 2016 :)

Senior Member
    veronika

O mnie
    Amelka urodzila sie 11 grudnia 2015:)
    Wpisów
    3
    Hej mamusieja po wizycie w spafajna rzecz czuje sie leciutka hehe...mialam pakiet dla ciezarnych masaz nog w sumie wkladalam nogi do takiej maszyny i napomowalo sie tam cos i po wyciagnieciu z tego matka jaka ulga w nogach,zadnych obrzekow nic ponoc tobpoprawia krazeniemialam maske na brzuszek przeciw celulitowi w sumie nie mam ale zrobilam fajna skora sie zrobila bardzo nawilzonadziewczyna mowila zeby wlasnie nawilzac nie natluszczac bo nawilzanie pozwala bardziej sie naciagnac skorzeoprocz tego basen z masazem delikatnym bardzo fajna sprawa..bardzo polecala porod w wodzie co o tym sadzicie? Tyle o spa....goraco nadal dzis bylo 32 st.poki co tak ma.byc do konca tygodnia...u nas wymogow co do imion nie ma,anie ze ma byc jedna czy dwa czy trzy nie ma tak samo z wyborem jak chcesz tak nazywasz dziecko...my dajemy jedno bo z dwoma sa problemu bo trzeba zawsze je wpisywac takze nie ma sensu dawac 2....niedziela sie konczy i jutro do pracyale tylko do czwartku bo w piatek lecimy na Florydeciesze sie bardzo ale boje zeby mi tam nie dolegalo wrrrr bo nie po to sa wakacje zeby chorowac...

2. dzieckozakupy.pl
    Member Awatar AgaMi
    Mieszka w
    Nowa Sól
    O mnie
    Jestem w ciąży, mam termin porodu na 2016-01-24 zobacz kalendarz
    Data
    styczeń 2016r.
    Też wolałabym nadać jedno imię, ale zaskoczył mnie ten wątek w serialu..w sumie to mocno się zdziwiłam. Chyba zadzwonię do naszego miejscowego USC i zapytam czy to wymóg, czy fanaberia

Senior Member
    jolka78

O mnie
    Jestem w ciąży, mam termin porodu na 2016-01-15 zobacz kalendarz
    Cytat Zamieszczone przez veronika Zobacz posta
    Hej mamusieja po wizycie w spafajna rzecz czuje sie leciutka hehe.....
    choćby z tego względu poszłabym do spa hehe - bo nie wiem kiedy ostatnio ja się leciutka czułam :-):-):-)

Z tymi imionami to tez pierwsze slysze - moje dzieciaki mają po jednym - sama mam dwa i tylko to problemy powoduje i nawet do glowy mi nie przyszlo trzeciemu dzieciątku drugiego imienia wymyslac - co prawda nawet pierwszego nie mam hehe

Jejku dziewczyny a ja od 2 dni schizuję - staram się nie ale jednak... śnią mi się straszne rzeczy, ze dziecko sie udusiło pępowiną, że serce przestało bić itd itp - ehhh, w poprzednich ciążach nie mialam zadnych takich obaw a teraz... ciągle mam złe przeczucia i wcale mi się to nie podoba bo i tak wplywu na to wszystko nie mam i tylko niepotrzebny stres :-/

Member Awatar AgaMi
    Mieszka w
    Nowa Sól
    O mnie
    Data
    styczeń 2016r.
    Imię dla dziecka faktycznie wystarczy nadać jedno Dzisiaj zadzwoniłam do USC, drugie to tylko jeśli rodzice sobie życzą..

Senior Member Awatar AniaSal
    O mnie
    Jestem w ciąży, mam termin porodu na 2016-01-08 zobacz kalendarz
    Data
    -8.01.2016
    Cytat Zamieszczone przez jolka78 Zobacz posta
    choćby z tego względu poszłabym do spa hehe - bo nie wiem kiedy ostatnio ja się leciutka czułam :-):-):-)

Z tymi imionami to tez pierwsze slysze - moje dzieciaki mają po jednym - sama mam dwa i tylko to problemy powoduje i nawet do glowy mi nie przyszlo trzeciemu dzieciątku drugiego imienia wymyslac - co prawda nawet pierwszego nie mam hehe

Jejku dziewczyny a ja od 2 dni schizuję - staram się nie ale jednak... śnią mi się straszne rzeczy, ze dziecko sie udusiło pępowiną, że serce przestało bić itd itp - ehhh, w poprzednich ciążach nie mialam zadnych takich obaw a teraz... ciągle mam złe przeczucia i wcale mi się to nie podoba bo i tak wplywu na to wszystko nie mam i tylko niepotrzebny stres :-/
    Nie przejmuj się mi też już zaczynają się brednie śnic.... będzie dob rze!

Senior Member Awatar aleksandramagdalena
    O mnie
    Nasza Perełka urodziła się 12.01.2016r. o godzinie 14.10 3340g 55cm
    Dzień dobry dziewczynki

W końcu dziś się wyspałam, odziwo wstałam tylko raz na siusiu także nawet nie pamiętam kiedy tak ostatnio było, chyba przed ciążą

Lecę zbierać się na wizytę ciekawe co tam u Malutkiej

Senior Member Awatar AniaSal
    O mnie
    Jestem w ciąży, mam termin porodu na 2016-01-08 zobacz kalendarz
    Data
    -8.01.2016
    Cytat Zamieszczone przez AgaMi Zobacz posta
    Imię dla dziecka faktycznie wystarczy nadać jedno Dzisiaj zadzwoniłam do USC, drugie to tylko jeśli rodzice sobie życzą..
    Ja myślałam nad dwoma ale nie wiem jeszcze napewno

9. encyklopedie Encyklopedia zdrowia dziecka Encyklopedia ciąży
    Senior Member Awatar aleksandramagdalena
    O mnie
    Nasza Perełka urodziła się 12.01.2016r. o godzinie 14.10 3340g 55cm
    A co do imienia to my również nadajemy jedno, ale doskonale wiem, że ksiądz będzie robił problem co to za imię Wanessa i będzie kazał wziąć drugie, także w razie czego do samego chrztu jeszcze dorzucimy córci Maria, a zapisane w urzędzie nie będzie.

Member Awatar AgaMi
    Mieszka w
    Nowa Sól
    O mnie
    Data
    styczeń 2016r.
    Ja myślałam o Poli i Gabrysi.. Dla chłopca jakoś mi łatwiej szło

Senior Member
    Truskawkowa

O mnie
    Jestem mamą, moje dziecko urodziło się 2016-01-09 zobacz kalendarz
    Dzień dobry dziewczynki ja to zawsze mam problem ze wstaniem rano. Najlepiej to do 11 bym spala ale szkoda mi dnia hehe
    Ola jeśli chodzi o księdza to u mnie na 100% robiłby problemy. Skoro nawet przyczepił się do Mai. Ze co to za imię, że przecież to pszczółka z bajki. A już w ogóle najlepiej wybrać z litanii do wszystkich świętych..

Newsletter Mjakmama24.pl

Odwiedzający odnaleźli tę stronę dzięki wyszukiwaniu fraz:

styczniówki 2016

Zwiń / Rozwiń Uprawnienia umieszczania postów