Strona 966 z 10063
Pokaż wyniki od 9,651 do 9,660 z 100621

Styczniówki 2016 :)

Senior Member Awatar tosienka87
    O mnie
    Nasze serduszko Nina urodziła się9-01-2016 :)a teraz noszę pod sercem nasze drugie szczęście :*
    Cytat Zamieszczone przez AgaMi Zobacz posta
    U mnie jedna obrócona główką w dół, druga dupcią Ruchy czuję z każdej strony, wcześniej bardziej ruszała się Malutka z lewej .
    Nie wiem jak Wy, ale ja w ogólne nie mogę leżeć na plecach, od razu robi mi się słabo, w nocy tez budzę się kilka razy, coraz gorzej mi się śpi ;(
    Ja jak leżę na placach, to mam problem ze złapaniem tchu...chyba uciska mi na przeponę, co do spania w nocy, to też masakra wstaje nawet do 4 razy na siusiu i do tego bola mnie kości, jak śpie na prawym boku boli prawe biodro, jak na lewym na odwrót...juz odliczam dni do narodzin, a tu jeszcze tyle czasu, w ogole podobno lepiej spac na lewym boku, ale ja wolę na prawym...

Aniołek 20-12-2014 (*) nasze maleńkie serduszko, tęsknimy ;(
    Aniołek 3-06-2017 (*) na zawsze w naszych myślach ;(

2. dzieckozakupy.pl
    Cytat Zamieszczone przez AgaMi Zobacz posta
    U mnie jedna obrócona główką w dół, druga dupcią Ruchy czuję z każdej strony, wcześniej bardziej ruszała się Malutka z lewej .
    Nie wiem jak Wy, ale ja w ogólne nie mogę leżeć na plecach, od razu robi mi się słabo, w nocy tez budzę się kilka razy, coraz gorzej mi się śpi ;(
    U mnie tez ze spaniem kiepsko. Chłopaki są glowami w dół. Najgorzej jak nogi prostują

Senior Member Awatar hankaskakanka
    O mnie
    Jestem mamą, moje dziecko urodziło się 2016-01-08 zobacz kalendarz
    Cytat Zamieszczone przez Beatapab Zobacz posta
    U mnie tez ze spaniem kiepsko. Chłopaki są glowami w dół. Najgorzej jak nogi prostują
    jestem pod wrażeniem, że niektóre z was wiedzą gdzie jest pupcia nóżki, że dzieciaczki się rozciągają. Ja nie mam pojęcia co jest co. jak Wy to rozpoznajecie?

Senior Member
    fghjkz

O mnie
    Amelka przyszła na świat 7.01.2016 :)
    Cytat Zamieszczone przez tosienka87 Zobacz posta
    Ja jak leżę na placach, to mam problem ze
    złapaniem tchu...chyba uciska mi na przeponę, co do spania w nocy, to też masakra wstaje nawet do 4 razy na siusiu i do tego bola mnie kości, jak śpie na prawym boku boli prawe biodro, jak na lewym na odwrót...juz odliczam dni do narodzin, a tu jeszcze tyle czasu, w ogole podobno lepiej spac na lewym boku, ale ja wolę na prawym...
    Mam to samo, bola mnie biodra.. Ale znalazlam sposob ze leze pol na plecach a pol a boku i mam poduszke za soba i jest duzo lepiej

Senior Member
    fghjkz

O mnie
    Szczerze to czuje wszędzie. Najlepiej
    wieczorem. Ośmiornica. Brzuch mi faluje caly i nie wiadomo z której strony nastąpi "atak"

Dzis mój corka kończ 4 latka. Boże kiedy to zleciało
    Stooooo latek dla corci !!

Cytat Zamieszczone przez hankaskakanka Zobacz posta
    jestem pod wrażeniem, że niektóre z was wiedzą gdzie jest pupcia nóżki, że dzieciaczki się rozciągają. Ja nie mam pojęcia co jest co. jak Wy to rozpoznajecie?
    Wiem ze glowami do domu bo właśnie te nogi prostują. Przy ciąży z córką nie wiedziałam co i jak. Teraz rozpoznaje który bliźniak sie rusza. Podejrzewam ze później będzie trudniej rozpoznać.

Cytat Zamieszczone przez fghjkz Zobacz posta
    Stooooo latek dla corci !!
    Dziękujemy za życzenia. Teraz będę piccollo pic

9. encyklopedie Encyklopedia zdrowia dziecka Encyklopedia ciąży
    Senior Member
    fghjkz

O mnie
    Dziękujemy za życzenia. Teraz będę piccollo pic
    Lubie piccollo

Member Awatar AgaMi
    Mieszka w
    Nowa Sól
    O mnie
    Jestem w ciąży, mam termin porodu na 2016-01-24 zobacz kalendarz
    Data
    styczeń 2016r.
    Co ciekawe, też wiem, która z bliźniaczek się rusza Najbardziej fikają po jedzonku no i czkawkę często mają

Ostatnio edytowane przez AgaMi ; 27-09-15 o 16:41

Member Awatar AgaMi
    Mieszka w
    Nowa Sól
    O mnie
    Jestem w ciąży, mam termin porodu na 2016-01-24 zobacz kalendarz
    Data
    styczeń 2016r.
    Beatapab: jestem zainteresowana kompletem różowym z 5 10 15 od Ciebie, nadal chcesz go sprzedać ?

Ostatnio edytowane przez AgaMi ; 27-09-15 o 16:38

Newsletter Mjakmama24.pl

Odwiedzający odnaleźli tę stronę dzięki wyszukiwaniu fraz:

styczniówki 2016

Zwiń / Rozwiń Uprawnienia umieszczania postów