Strona 963 z 10058
Pokaż wyniki od 9,621 do 9,630 z 100575

Styczniówki 2016 :)

Senior Member
    Rolcia

O mnie
    Jestem mamą, moje dziecko urodziło się 2016-01-01 zobacz kalendarz
    Kaktusowo, no bywa... Na pocieszenie mogę opowiedzieć moja historie- poszlismy zwiedzić Collegium Maius (z Tyncem dalismy spokój przez deszcz) i tam wchodzi się z przewodnikiem. Nasza grupa była o 14, a była 12:30 wiec zaliczylismy wystawę interaktywna, na której moje kochane dziecko tak skopalo mi pęcherz, że natychmiastowo potrzebowała toalety. Te na parterze w remoncie, nieczynne. W piwnicy kawiarnia, ale pani mnie nie wpusci bo "maja imprezę zamknięta i już wystawili jedzenie" (jakbym im co tam ruszyć miała!) ale toaleta jest u góry! No to czekam na 14 na zwiedzanie góry, żeby toaletę zaliczyć, a pani mi melduje, że to toaleta tylko dla pracowników i ona mnie tam nie wpusci! I mam sobie na dół iść! Jak nie wytrzymała i odmeldowalam, że to jakiś kiepski żart to jeszcze w złośliwości na koniec zwiedzania 'przeprosila',że nie spełniają wygórowanych wymogów w kwestii toalet. Po prostu śmieszne... A ja miałam zwiedzanie widząc na żółto...

2. dzieckozakupy.pl
    Member Awatar AgaMi
    Mieszka w
    Nowa Sól
    O mnie
    Jestem w ciąży, mam termin porodu na 2016-01-24 zobacz kalendarz
    Data
    styczeń 2016r.
    Cytat Zamieszczone przez Daria_Amelia Zobacz posta
    Od poniedziałku w netto będą ocieplane legginsy ciazowe za 24,99 :-) może któraś się skusi :-) ja na pewno z dwie pary spokojnie :-)
    Extra news! chyba podjadę zerknąć, tego nigdy za wiele
    Mój dzisiejszy placek drożdżowy ze śliwkami wyszedł wzrorcowo, chyba ukroję na ciepło mnaim...
    Ostatnio edytowane przez AgaMi ; 26-09-15 o 19:24

Senior Member Awatar Kaktusowo
    O mnie
    Jestem mamą, moje dziecko urodziło się 2016-01-17 zobacz kalendarz
    Cytat Zamieszczone przez Rolcia Zobacz posta
    Kaktusowo, no bywa... Na pocieszenie mogę opowiedzieć moja historie- poszlismy zwiedzić Collegium Maius (z Tyncem dalismy spokój przez deszcz) i tam wchodzi się z przewodnikiem. Nasza grupa była o 14, a była 12:30 wiec zaliczylismy wystawę interaktywna, na której moje kochane dziecko tak skopalo mi pęcherz, że natychmiastowo potrzebowała toalety. Te na parterze w remoncie, nieczynne. W piwnicy kawiarnia, ale pani mnie nie wpusci bo "maja imprezę zamknięta i już wystawili jedzenie" (jakbym im co tam ruszyć miała!) ale toaleta jest u góry! No to czekam na 14 na zwiedzanie góry, żeby toaletę zaliczyć, a pani mi melduje, że to toaleta tylko dla pracowników i ona mnie tam nie wpusci! I mam sobie na dół iść! Jak nie wytrzymała i odmeldowalam, że to jakiś kiepski żart to jeszcze w złośliwości na koniec zwiedzania 'przeprosila',że nie spełniają wygórowanych wymogów w kwestii toalet. Po prostu śmieszne... A ja miałam zwiedzanie widząc na żółto...
    ojezuniu, ale załatwiłaś się w końcu? :P no z tym siku to teraz nie ma przebacz.
    Pamiętajcie o pysznych przepisach z naszej strony!!

O mnie
    Cytat Zamieszczone przez Daria_Amelia Zobacz posta
    Od poniedziałku w netto będą ocieplane legginsy ciazowe za 24,99 :-) może któraś się skusi :-) ja na pewno z dwie pary spokojnie :-)
    jakoś tak nie przepadam za tymi ocieplanymi, polarowymi etc, ale chyba sie skusze. netto mam bliziutko także tego. mam nadzieje, że mi ich nie zbiorą sprzed nosa od razu :P

O mnie
    A tak poza tym to.... czy wam też sie tak nie chce jak mi..? pooglądałabym telewizje ale moj geniusz już dzisiaj zawiózł tv na mieszkanie... po co ja sie pytam, po cooooo jak jeszcze tam nie mieszkamy jejku niech już ta kuchnia przyjdzie bo już sie nie umiem doczekać :P

Senior Member Awatar Daria_Amelia
    O mnie
    Tomuś przyszedł na świat 20.01.2016
    Cytat Zamieszczone przez Rolcia Zobacz posta
    To Najgorsze jak poza domem chce się siusiu a nie ma gdzie :-(

Senior Member
    veronika

O mnie
    Amelka urodzila sie 11 grudnia 2015:)
    Wpisów
    3
    Hej dziewczynymatko u mnie zalatany dzien od rana..na 9 paznokcie,pozniej zakupy mialy byc spozywcze a wyladowalismy w zupelnie innym na przecenach hehe nie nie kupilam nic makutkiej mezu sobie kupil to i owo a potem na jedzeniu,po chemiczne srodki do sprzatania i prania a na koniec spozywcze mam dos na dzis zaleglam na kanapie i padnieta jak mops...jutro jade z kolezanka do spa tego zaleglego co mama mi kupila o tam sie mysle zrelaksujekawke pije 1 czasem 2 zalezyOLA szybciutko wracaj do zdrowia jak maz wraca to mus byc zdrowym

9. encyklopedie Encyklopedia zdrowia dziecka Encyklopedia ciąży
    Senior Member
    nayana

O mnie
    Jestem w ciąży, mam termin porodu na 2016-01-02 zobacz kalendarz
    Ola jak Twoje dzisiejsze zdrowko?? Ufam, ze zdecydowanie lepiej
    Werka udanego pobytu w spa twoj relaks na pewno dobrze wplynie na mala ksiezniczke
    Kaktusowo, lenia to ja juz mam wrodzonego, ale w okresie ciazy to siega juz gornej granicy... no coz , bywa zawsze znajde jakies usprawiedliwienie..
    Ups, zapomnialam wczoraj wywiesic prania... Musze nastawic jeszcze raz :/
    U mnie nie ma sklepu netto.. Otwieraja teraz pepco.. Nawet nie wiem czy w rzeszowie jest...
    Czas wstac i dzueciom sniadanie zrobic.. Dzis znow pochmurno, ciemno i mokro za oknem.. Musze sobie fotel bujany sprawic

O mnie
    Cytat Zamieszczone przez nayana Zobacz posta
    Ola jak Twoje dzisiejsze zdrowko?? Ufam, ze zdecydowanie lepiej
    Werka udanego pobytu w spa twoj relaks na pewno dobrze wplynie na mala ksiezniczke
    Kaktusowo, lenia to ja juz mam wrodzonego, ale w okresie ciazy to siega juz gornej granicy... no coz , bywa zawsze znajde jakies usprawiedliwienie..
    Ups, zapomnialam wczoraj wywiesic prania... Musze nastawic jeszcze raz :/
    U mnie nie ma sklepu netto.. Otwieraja teraz pepco.. Nawet nie wiem czy w rzeszowie jest...
    Czas wstac i dzueciom sniadanie zrobic.. Dzis znow pochmurno, ciemno i mokro za oknem.. Musze sobie fotel bujany sprawic
    Ojojoj jak pepco otwierają to codziennie zakupy hihih ja znowu na wyciągnięcie ręki mam biedronke Tesco Carrefour i netto. Zamienilabym na pepco :P

Senior Member
    fghjkz

O mnie
    Amelka przyszła na świat 7.01.2016 :)
    Hej Laski

a ja wczoraj kupiłam aż 2 pary jeansów ciążowych w HM, duzy wybór w Gdańsku mają jesli chozi o spodnie, ale mało takiej innej ciazowej odziezy ale jestem mega zadowolona teraz we wtorek jak pojade do lekarzaskocze tylko jeszcze po jakies jesienne buciki

Veronika to sie nabiegałas odpoczywaj ile wlezie i miłego pobytu w spa
    Olka ściskam mocno !
    Rolcia ja bym na nich krzyczała znajac zycie haha
    Natalka o w pepco fajne rzeczy i dla tych duzych dzieci i małych wiec fajnie ze otwieraja

Newsletter Mjakmama24.pl

Odwiedzający odnaleźli tę stronę dzięki wyszukiwaniu fraz:

styczniówki 2016

Zwiń / Rozwiń Uprawnienia umieszczania postów