Strona 956 z 10063
Pokaż wyniki od 9,551 do 9,560 z 100621

Styczniówki 2016 :)

Senior Member
    veronika

O mnie
    Amelka urodzila sie 11 grudnia 2015:)
    Wpisów
    3
    Cytat Zamieszczone przez Kaktusowo Zobacz posta
    Huhu dziewczyny a dzisiaj po biedronkowych zakupach wybraliśmy się do Rampy ( to ten sklep jak castorama chyba etc ) bo moj mi ciagle truje o taką lampe. mamy tutaj bliziutko wiec ogladalismy juz ja z milion razy a ja ciagle sie nie umialam przekonac ze wzgledu na cene, bo lampa mi sie niesamowicie podoba. cena byla wtedy 600zl i mowie ze no za drogo jak na stojącą lampe... no ale dzisiaj tak się normalnie płaszczył, że mowie dobra chodź. kupujemy. no i przy kasie stoje juz z kartą, pan tam podaje pani numer tej lampy bo ceny nie bylo i mowi: 400zl ja takie oczy zrobilam i tylko mysle, zeby nie znalezli starej ceny!!! hihi
    Czyli zakup udanyboziu ile razy my metki zamienialy z cenami hehe a przy kasie patrzyly czy sie polapia czy nie ale u nas takie ciapy w tych kasach ze szok

2. dzieckozakupy.pl
    Senior Member
    Truskawkowa

O mnie
    Jestem mamą, moje dziecko urodziło się 2016-01-09 zobacz kalendarz
    Huhu dziewczyny a dzisiaj po biedronkowych zakupach wybraliśmy się do Rampy ( to ten sklep jak castorama chyba etc ) bo moj mi ciagle truje o taką lampe. mamy tutaj bliziutko wiec ogladalismy juz ja z milion razy a ja ciagle sie nie umialam przekonac ze wzgledu na cene, bo lampa mi sie niesamowicie podoba. cena byla wtedy 600zl i mowie ze no za drogo jak na stojącą lampe... no ale dzisiaj tak się normalnie płaszczył, że mowie dobra chodź. kupujemy. no i przy kasie stoje juz z kartą, pan tam podaje pani numer tej lampy bo ceny nie bylo i mowi: 400zl ja takie oczy zrobilam i tylko mysle, zeby nie znalezli starej ceny!!! hihi
    Oj coś masz szczęście ostatnio

Senior Member Awatar Daria_Amelia
    O mnie
    Tomuś przyszedł na świat 20.01.2016
    Kaktusowo - po prostu była Ci dana ta lampa :-)

Senior Member
    fghjkz

O mnie
    Amelka przyszła na świat 7.01.2016 :)
    Aha no i witam nowe mamusie, jeju ale nas już dużo. Ja jutro jade do tego centrum handlowego specjalnie do tego h&m'u co by sobie spodnie kupić. Ciekawe z czym wróce :P
    moze kupimy ten sam model :P

Senior Member
    fghjkz

O mnie
    Veronika, jak samopoczucie u Twojej kolezanki (Patrycji?) jak znosi ciąże?

Senior Member
    fghjkz

O mnie
    tak wgl dziewczyny jaki sklep ma jeszcze dział dla kobiet w ciązy oprócz HM ?

Senior Member Awatar Kaktusowo
    O mnie
    Jestem mamą, moje dziecko urodziło się 2016-01-17 zobacz kalendarz
    tak ogolnie to ja sie pytam ponownie, gdzie sie podziewa Rolcia? : O
    Pamiętajcie o pysznych przepisach z naszej strony!!

9. encyklopedie Encyklopedia zdrowia dziecka Encyklopedia ciąży
    Senior Member
    veronika

O mnie
    Wpisów
    3
    Cytat Zamieszczone przez fghjkz Zobacz posta
    Veronika, jak samopoczucie u Twojej kolezanki (Patrycji?) jak znosi ciąże?
    A dziekuje ze pytaszdobrze znosi ciaze tylko przytyla dosc duzo bo brala hormony przed ciaza i teraz bierze jakis lek po ktorym sie tyje ale ma odstawic chyba juz ale ogolnie dobrze sie czuje i z dzidzia wszystko dobrze ona ma juz bebenek spory ale tak jak mowie przez hormony....ciesza sie bardzo a maz jej oszalal na jej punkcie na bebjbika moj to tak nie oszalal heheh

Senior Member
    fghjkz

O mnie
    Cytat Zamieszczone przez veronika Zobacz posta
    A dziekuje ze pytaszdobrze znosi ciaze tylko przytyla dosc duzo bo brala hormony przed ciaza i teraz bierze jakis lek po ktorym sie tyje ale ma odstawic chyba juz ale ogolnie dobrze sie czuje i z dzidzia wszystko dobrze ona ma juz bebenek spory ale tak jak mowie przez hormony....ciesza sie bardzo a maz jej oszalal na jej punkcie na bebjbika moj to tak nie oszalal heheh
    tyle starań i oczekiwania na dzidziusia to nie dziwie sie że oszalał super że dobrze wszystko, a na kiedy Ona ma termin ?

Senior Member
    veronika

O mnie
    Wpisów
    3
    Cytat Zamieszczone przez fghjkz Zobacz posta
    tyle starań i oczekiwania na dzidziusia to nie dziwie sie że oszalał super że dobrze wszystko, a na kiedy Ona ma termin ?
    Na 1 maja

Newsletter Mjakmama24.pl

Odwiedzający odnaleźli tę stronę dzięki wyszukiwaniu fraz:

styczniówki 2016

Zwiń / Rozwiń Uprawnienia umieszczania postów