Strona 955 z 10066
Pokaż wyniki od 9,541 do 9,550 z 100652

Styczniówki 2016 :)

Senior Member
    jolka78

O mnie
    Jestem w ciąży, mam termin porodu na 2016-01-15 zobacz kalendarz
    Nayana tez padlam z tego poidełka!!! Zupełnie jak u mojego królika w klatce :-) Moze dziecku tez troche trocinek i trawy do łóżeczka powrzucam i będzie zadowolone :-)

Kaktusowa a przez chwile sie zastanawialam jak dziala gps jesli chodzi o płód itd itp :-):-):-)

U nas dzis przepiękna pogoda, słońce świeci piękne, niebo bezchmurne, cieplutko :-) Obiad dzis mialam clakiem ambitny a ze mąż kupil duzo jablek to córcia właśnie robi szarlotkę i coś czuję, że będzie jedzona na ciepło ;-0
    Dzieciaki mi ostatnio tak pomagają, ze szok, co piątek pięknie odkurzają chatę, myją podłogi i w kuchni chcą robić jak najwięcej, szczególnie moja panna - jestem strasznie z Nich dumna :-)

2. dzieckozakupy.pl
    Senior Member Awatar Daria_Amelia
    O mnie
    Tomuś przyszedł na świat 20.01.2016
    Cytat Zamieszczone przez jolka78 Zobacz posta
    Nayana tez padlam z tego poidełka!!! Zupełnie jak u mojego królika w klatce :-) Moze dziecku tez troche trocinek i trawy do łóżeczka powrzucam i będzie zadowolone :-)

Kaktusowa a przez chwile sie zastanawialam jak dziala gps jesli chodzi o płód itd itp :-):-):-)

U nas dzis przepiękna pogoda, słońce świeci piękne, niebo bezchmurne, cieplutko :-) Obiad dzis mialam clakiem ambitny a ze mąż kupil duzo jablek to córcia właśnie robi szarlotkę i coś czuję, że będzie jedzona na ciepło ;-0
    Dzieciaki mi ostatnio tak pomagają, ze szok, co piątek pięknie odkurzają chatę, myją podłogi i w kuchni chcą robić jak najwięcej, szczególnie moja panna - jestem strasznie z Nich dumna :-)
    To pozazdrościć dzieciaczków :-) a w jakim wieku są?

Senior Member
    fghjkz

O mnie
    Amelka przyszła na świat 7.01.2016 :)
    Daria ładny kombinezon nowego sie nie opłaca bo ile maleństwo je ponosi ? ja i tak zamawiam troszke wiekszy zeby miała moja mała ale jeszcze nie wybrałam jaki na później wezme juz kurteczke wiosenna zalezy jaka pogoda bedzie

Senior Member
    fghjkz

O mnie
    Amelka przyszła na świat 7.01.2016 :)
    Cytat Zamieszczone przez jolka78 Zobacz posta

takie dzieci to Skarb

Senior Member
    jolka78

O mnie
    Jestem w ciąży, mam termin porodu na 2016-01-15 zobacz kalendarz
    Cytat Zamieszczone przez Daria_Amelia Zobacz posta
    To pozazdrościć dzieciaczków :-) a w jakim wieku są?
    Syn ma prawie 10 lat a córka prawie 8 :-)

Senior Member Awatar Daria_Amelia
    O mnie
    Tomuś przyszedł na świat 20.01.2016
    Mamuśki rozglądałyście się już za łóżeczkami i materacami ? Ku czemu się skłaniacie ?

Senior Member
    veronika

O mnie
    Amelka urodzila sie 11 grudnia 2015:)
    Wpisów
    3
    Hej mamusiewidze zakupow ciag dalszyOLA jak po lekarzu bidulko nie martw sie antybiotykiem mowi ci weteranka antybiitykowa chyba nikt na forum nie bral antybiotyku tyle co ja ale pomaga takze poczujesz ulge i wrocisz na forum zdrowka ci zyczeIZA odwyk powiadasz a w sobote na zakupy sie witam nowa mame...

9. encyklopedie Encyklopedia zdrowia dziecka Encyklopedia ciąży
    Senior Member
    veronika

O mnie
    Amelka urodzila sie 11 grudnia 2015:)
    Wpisów
    3
    Cytat Zamieszczone przez Daria_Amelia Zobacz posta
    Mamuśki rozglądałyście się już za łóżeczkami i materacami ? Ku czemu się skłaniacie ?
    Tak jak z wozkiem kazdy szuka takiego ktory mu odpowiada jedni szukaja mniejszych bo miejsca nie maja na duze albo szuflade chca takze co komu pasujeja szukalam bez szuflady i bez wyciaganych szczebelek a materac ile mam tyle opini ja wybralam piankowyslyszalam ze te gryki lubia plesni miec ale ja ekspertka nie jestem

Senior Member Awatar Kaktusowo
    O mnie
    Jestem mamą, moje dziecko urodziło się 2016-01-17 zobacz kalendarz
    Huhu dziewczyny a dzisiaj po biedronkowych zakupach wybraliśmy się do Rampy ( to ten sklep jak castorama chyba etc ) bo moj mi ciagle truje o taką lampe. mamy tutaj bliziutko wiec ogladalismy juz ja z milion razy a ja ciagle sie nie umialam przekonac ze wzgledu na cene, bo lampa mi sie niesamowicie podoba. cena byla wtedy 600zl i mowie ze no za drogo jak na stojącą lampe... no ale dzisiaj tak się normalnie płaszczył, że mowie dobra chodź. kupujemy. no i przy kasie stoje juz z kartą, pan tam podaje pani numer tej lampy bo ceny nie bylo i mowi: 400zl ja takie oczy zrobilam i tylko mysle, zeby nie znalezli starej ceny!!! hihi
    Pamiętajcie o pysznych przepisach z naszej strony!!

Senior Member Awatar Kaktusowo
    O mnie
    Jestem mamą, moje dziecko urodziło się 2016-01-17 zobacz kalendarz
    Aha no i witam nowe mamusie, jeju ale nas już dużo. Ja jutro jade do tego centrum handlowego specjalnie do tego h&m'u co by sobie spodnie kupić. Ciekawe z czym wróce :P
    Pamiętajcie o pysznych przepisach z naszej strony!!

Newsletter Mjakmama24.pl

Odwiedzający odnaleźli tę stronę dzięki wyszukiwaniu fraz:

styczniówki 2016

Zwiń / Rozwiń Uprawnienia umieszczania postów