Strona 952 z 10058
Pokaż wyniki od 9,511 do 9,520 z 100574

Styczniówki 2016 :)

Cytat Zamieszczone przez AgaMi Zobacz posta
    To kiedy lekarz planuje rozwiązanie u Ciebie Kochana? Mój tak w grudniu raczej mnie położy na oddział, choć wolałabym przeciągąć do stycznia, żeby na Święta nie leżeć w szpitalu..
    Co wykluczyć.?
    Ja od początku ciąży przytyłam 7 kg, myślę, że też teraz zacznę nabierać, bo jem faktycznie duużo więcej
    Zespol podkradania wykluczyć. Ma on miejsce wtedy gdy dzieci są jednojajowe i maja jedno lozysko. Ja mam do szpitala w listopadzie iść na sterydy na płuca. Ale to jeszcze później mamy ustalic

2. dzieckozakupy.pl
    Member Awatar AgaMi
    Mieszka w
    Nowa Sól
    O mnie
    Jestem w ciąży, mam termin porodu na 2016-01-24 zobacz kalendarz
    Data
    styczeń 2016r.
    Cytat Zamieszczone przez Beatapab Zobacz posta
    My juz wybraliśmy. Na zywo oglądałam dorjan danny 5 sport, jedo duo fyn, k2, bebetto 42 i baby active twinni, abc design zoom. Zakochalismy sie w tym ostatnim, ale nie wydam na wózek z fotelikami i bazami iso fix ponad 5 tysięcy. Bebetto bardzo mi sie podoba, ale dostep do jednej gondoli jest beznadziejny (ta wyżej zaslania 1/3 długości tej niżej). Wszystkie obok siebie wydają mi sie bardzo wąskie. A spacerowka o szerokości 28 cm to juz w ogóle porazka. Padlo póki co na baby active twinni. Ale ten na nowej ramie. W necie Malo zdjęć ale na stronie producenta jest widoczna roznica. Fajnie bo możesz wózek podwójny zamienić w pojedynczy. Jedynie rozwiązanie oparcia spacerowki mnie nie przekonuje, ale bardzo latwo sie prowadzi i sklada. I cena tez ok bo ok 2 tys bez fotelików.
    To muszę jeszcze się zastanowić..Mąż wspominał mi o baby active twinn, bardzo jest ten model polecamy Dzięki za radę, widzę,że temat masz bardzo przemyślany, nie to co ja

Senior Member Awatar Daria_Amelia
    O mnie
    Tomuś przyszedł na świat 20.01.2016
    Zapisałam się dzisiaj na badanie usg 3d prywatnie do innego ginekologa niż mój prowadzący ( ona niestety nie dysponuje takim sprzętem) jednak termin wypadł na 12 października a 15 października mam badanie u mojej pani doktor. Czy różnica 3 dni między badaniami usg nie zaszkodzi dziecku ? Jest wymóg co do odstępów między usg ?
    Na razie się zarejestrowałam, ale ewentualnie odwołam to spotkanie. Wiem, że to ponoć super sprawa i pamiątka no ale sama nie wiem.... Może już świruję heh.

Senior Member
    fghjkz

O mnie
    Amelka przyszła na świat 7.01.2016 :)
    Cześć Mamusie ja własnie pije sobie cappucino, przyjemny ciepły dzień u mnie aż sie chce na dworze siedzieć Ale niestety obowiązki domowe dziś czekają musze posprzątać wszystko bo nie ma kto Daria w sumie te dwa badania pod rząd nie są potrzebne moze zrezygnuj ze swojej Pani Doktor i przenies wizyte na początek listopada a teraz pójdziesz tylko na 3d

Fajnie tak dziewczyny planowac wyprawkę dla bliźniaków

Cytat Zamieszczone przez AgaMi Zobacz posta
    To muszę jeszcze się zastanowić..Mąż wspominał mi o baby active twinn, bardzo jest ten model polecamy Dzięki za radę, widzę,że temat masz bardzo przemyślany, nie to co ja
    My na poczatku nie braliśmy go pod uwagę. Ale oglądałam na zywo w sklepie na nowej ramie. Dzieci na jednym poziomie. Widzisz ich oboje. Mój rada: Póki nie musisz leżeć wybierz sie na przegląd.

A co do wyprawki dla bliźniąt to nie wiele sie różni od tej dla jednego dzidziusia. Do bani ze jest bardzo malo sensownych wózków podwojnych

Cytat Zamieszczone przez Daria_Amelia Zobacz posta
    Zapisałam się dzisiaj na badanie usg 3d prywatnie do innego ginekologa niż mój prowadzący ( ona niestety nie dysponuje takim sprzętem) jednak termin wypadł na 12 października a 15 października mam badanie u mojej pani doktor. Czy różnica 3 dni między badaniami usg nie zaszkodzi dziecku ? Jest wymóg co do odstępów między usg ?
    Na razie się zarejestrowałam, ale ewentualnie odwołam to spotkanie. Wiem, że to ponoć super sprawa i pamiątka no ale sama nie wiem.... Może już świruję heh.
    nic sie nie stanie. Ale mysle ze dr prowadzaca zrezygnuje z badania usg jak zobaczy wynik sprzed kilku dni.

O mnie
    Cytat Zamieszczone przez Beatapab Zobacz posta
    nic sie nie stanie. Ale mysle ze dr prowadzaca zrezygnuje z badania usg jak zobaczy wynik sprzed kilku dni.
    myślisz, że tamten doktor będzie mi coś pisał w mojej karcie ciąży ?

9. encyklopedie Encyklopedia zdrowia dziecka Encyklopedia ciąży
    Junior Member
    jadzienka

O mnie
    Jestem w ciąży, mam termin porodu na 2016-01-23 zobacz kalendarz
    cześć dziewczyny jestem tu nowa, kilka dni temu zarejestrowałam się na forum i przeglądałam posty, w związku z tym, że termin porodu mam na 23 stycznia, mogę zakwalifikować się do styczniówek 2016
    Miło mi będzie czytać Wasze posty, korzystać z rad i samej być aktywną na forum.
    Moja ciąża przebiega prawidłowo, będzie chłopak. Ja jestem z Krakowa i nie ukrywam, że miło będzie poradzić się też w rożnych kwestiach dziewczyn z tego miasta.
    Pozdrawiam

Cytat Zamieszczone przez Daria_Amelia Zobacz posta
    myślisz, że tamten doktor będzie mi coś pisał w mojej karcie ciąży ?
    Nie wiem, ale na pewno dostaniesz opis badania

O mnie
    Cytat Zamieszczone przez jadzienka Zobacz posta
    cześć dziewczyny jestem tu nowa, kilka dni temu zarejestrowałam się na forum i przeglądałam posty, w związku z tym, że termin porodu mam na 23 stycznia, mogę zakwalifikować się do styczniówek 2016
    Miło mi będzie czytać Wasze posty, korzystać z rad i samej być aktywną na forum.
    Moja ciąża przebiega prawidłowo, będzie chłopak. Ja jestem z Krakowa i nie ukrywam, że miło będzie poradzić się też w rożnych kwestiach dziewczyn z tego miasta.
    Pozdrawiam
    Witam mamusię masz ten sam termin co ja i również będzie synek. Z tym, że ja jestem z wielkopolski Masz już wybrane imię dla synka?

Newsletter Mjakmama24.pl

Odwiedzający odnaleźli tę stronę dzięki wyszukiwaniu fraz:

styczniówki 2016

Zwiń / Rozwiń Uprawnienia umieszczania postów