Strona 949 z 10063
Pokaż wyniki od 9,481 do 9,490 z 100621

Styczniówki 2016 :)

Senior Member
    veronika

O mnie
    Amelka urodzila sie 11 grudnia 2015:)
    Wpisów
    3
    Cytat Zamieszczone przez Kaktusowo Zobacz posta
    a to takie troszke 'mocniejsze' Enter Shikari :PP nie moje klimaty też :P
    Aha nie znam ale kolezanka lubi to bedzie bardzo zadowolona

2. dzieckozakupy.pl
    Senior Member Awatar MaryyAnn
    O mnie
    Jestem mamą, moje dziecko urodziło się 2016-01-07 zobacz kalendarz
    a ja mam takie pytanie, jak idziecie na wizyte, jakie badania na tej wizycie Wam lekarz robi, czy bada Wam szyjkę macicy i co jaki czas, bo ja mam co miesiąc USG i tylko raz w 20 tygodniu zbadał mi długość szyjki...jak to u Was wygląda?

Senior Member Awatar Kaktusowo
    O mnie
    Jestem mamą, moje dziecko urodziło się 2016-01-17 zobacz kalendarz
    Cytat Zamieszczone przez MaryyAnn Zobacz posta
    a ja mam takie pytanie, jak idziecie na wizyte, jakie badania na tej wizycie Wam lekarz robi, czy bada Wam szyjkę macicy i co jaki czas, bo ja mam co miesiąc USG i tylko raz w 20 tygodniu zbadał mi długość szyjki...jak to u Was wygląda?
    ja mam co wizyte badanie ginekologiczne właśnie i usg i wszysciutko mi wpisuje w karte ciąży
    Pamiętajcie o pysznych przepisach z naszej strony!!

Senior Member Awatar MaryyAnn
    O mnie
    Jestem mamą, moje dziecko urodziło się 2016-01-07 zobacz kalendarz
    bo mi właśnie tylko to USG chyba że mówię że coś się dzieje to zbada, ale głupio tak się upominać....tym bardziej że już od samego początku mam bóle brzucha i non stop lekarzowi truje to samo

Senior Member Awatar hankaskakanka
    O mnie
    Jestem mamą, moje dziecko urodziło się 2016-01-08 zobacz kalendarz
    Cytat Zamieszczone przez AniaSal Zobacz posta
    Załącznik 90281Załącznik 90282Załącznik 90283 kolejna wizyta w lumpku... nie mogłam się oprzeć... i cała reklamówka ubranek od sąsiadki
    dzisiaj szukałam własnie kocyka i ręczniczka z kapturkiem. Byłam w Smyku TKMaxx'ie i H&M jak zobaczyłam ceny to mi się odechciało i zatęskniłam za lumpkiem. Ostatecznie kupiłam fajny 3 pak z pielucho/kocykami bambusowymi 120/120. Drogie jak cholera ale jak pomacałam to nie mogłam się oprzeć. Pełni też role otulacza. któraś z Was ma moze jakiś otulacz? słyszałyście o Woombie? Kupiłam jeden/dno (nie wiem jak to odmienić) ale nie wiem czy moje dziecię będzie chciało się otulać. słyszałam jednak od wielu mam, że to rewelacyjna sprawa, dzieci lepiej śpią, są spokojniejsze i ponoć na kolki jest dobre.

Senior Member Awatar aleksandramagdalena
    O mnie
    Nasza Perełka urodziła się 12.01.2016r. o godzinie 14.10 3340g 55cm
    Witam dziewczynki późną nocą i Witam również nową mamusię bliźniaczek
    Jest wprawdzie 2:32 a ja po prostu nie wiem jak żyję, z godziny na godzinę jest coraz gorzej ;( ból całej twarzy przypuszczam na 100% zatoki, do tego niesamowity ból gardła i doszedł jeszcze taki kaszel, że aż brzuszek mnie boli nie ma mowy o spaniu, bo jak się położę to mało płuc nie wypluję z kaszlu, aż mnie dławi ciągle na wymioty ;9 ale mnie wzięło, jeszcze jakby tego było mało, to doszły znów te nieszczęsne kamienie Jutro, a w sumie dziś mam wizytę u rodzinnego, także przypuszczam że bez antybiotyku się nie obejdzie

Senior Member
    jolka78

O mnie
    Jestem w ciąży, mam termin porodu na 2016-01-15 zobacz kalendarz
    Dziewczyny nie ma sie co wstydzic..szpitala. Ja tez pierwszy raz w ogóle w szpitalu bylam jak rodzlam pierwsze dziecko - nie mam problemu z pojechaniem w razie cos by sie dzialo. Na poczatku tej ciázy na przyklad (8tydzien) zauwazylam delikatne brazowe plamienie i polecialam zupelnie nie myslac i dobrze, bo po dobie juz byl krwotok itd itp i ordynator mowil, ze gdybym trafila dopiero po tym krwotoku to dzieciátka mogloby nie byc :-( a tak zapobiegawczo mnie polozyli i dali juz leki dobe przed i lezalam plackiem i ... no same wiecie - tak czy inaczej lepiej w razie cos sie dzieje jechac i sie uspokoic, ze wszystko ok niz panikowac samemu w domu.

CO do wód - ja w pierwszej ciázy mialam wlasnie takie nagle odejscie w miejscu publicznym 2 miesiace przed terminem hehe - nawet przez chwile nie pomysllaam, ze mi wstyd bo bylam w ogromnym szoku, ze to JUZ a mialo byc za dwa miesiace hehe - zreszta po odejsciu wód zaczely sie odrazu bolesne skurcze wiec krzyczalam z bolu - w miejscu publicznym hehe - i tez nie mysllalam co ludzie mysla, bo raczej czulam strach, panike i szok :-)

Jegobaba no to niezle z zagipsowanym mezczyzna w domu hehe - oby szybko mu to zdjeli, zebys nie miala za duzo roboty przy 'dziecku' w domu ;-);-);-)
    CO do zakupow to ja mam wiekszosc body z krotkim rekawem bo tak ubieralam poprzednie dzieciaczki - body z krotkim i na to pajace, najbardziej sie sprawdzilo. Zadnych kaftanikow ani spiochow nie uzylam ani razu. Oczywiscie kazdemu pasuje cos innego :-)
    Mam troszke takich zestawow body+pajace w rozmiarze 56- mimo ze moje dzieci mialy 3.3kg i 3.7kg to na poczatek w zspitalu si e przydaly a reszta w rozmiarze 62, dalszych rozmiarow narazie ni kupuje bo bede miala na to czas w styczniu/lutym ;-)- ja i tak wszystko przez internet zamawiam :-)

Kaktusowa super - ja nigdy niczego nei wygralam no ale... hehe nigdy w nic nie zagralam wiéc moze czasem warto :-)

MaryyAnn mi za kazdym razem ginekolog bada szyjke, czy sie otwiera czy nie itd itp plus sprawdzamy serduszko czy bije a usg tak co drugá wizyte- wizyty mam co 3 tygodnie

Hankaskakanka ja nigdy nie mialam otulacza dla dziecka ale kolezanka mi ostatnio bardzo polecala i sie zastanawiam czy sie nie skusic

Fajnie dziewczyny z blizniakami macie - tylko pozazdroscic -=nie zeby mi ilosciowo dzieci brakowalo bo juz dwojke mam hehe ale w pierwszej ciazy mi sie tak marzylo, no ale w rodzicie zadnych blizniakow nie ma wiec szanse marne ;-)

9. encyklopedie Encyklopedia zdrowia dziecka Encyklopedia ciąży
    Senior Member
    nayana

O mnie
    Jestem w ciąży, mam termin porodu na 2016-01-02 zobacz kalendarz
    Dziewczyny a ja slyszalam ze te otulacze nie sa dla dzieci zdrowe.. fakt dzieci ponoc spokojniejsze, latwiej zasypiaja itd, gdyz czuja sie scisniete jak w brzuszku u mamusi.. ( stad w szpitalu dzieci owijaja pieluszka tetrowa tak aby byly w takim kokoniku) ale to tylko z poczatku... natomiast lekarze, szczegolnie ortopedzi nie zalecaja, przez wzglad na rozwoj stawów biodrowych i panewek.. z corka owijalam i trzymalam w rozku i byly problemy z bioderkami.. 2 corke juz w szpitalu po dobie ubieralam w pajacyki, przyzwyczaila sie do nieskrepowanych ruchow raz dwa i nigdy z bioderkami nie bylo problemu.. zreszta jak sie dzieciaczki urodza to zwroccie uwage na ich naturalnie ulozenie nozek, zawsze sa w rozkroku a nie wyciagniete tak jk to maja przy otulaczu woombie.. umieszczam zdjecie dla tych ktore nie wiedza jak taki otulacz wyglada

Kliknij obrazek, aby uzyskać większą wersję

Nazwa:	grey-conv-nonvent.jpg
Wyświetleń:	20
Rozmiar:	15.8 KB
ID:	90304Kliknij obrazek, aby uzyskać większą wersję

Nazwa:	woombie-leggies-woombiepl.jpg
Wyświetleń:	22
Rozmiar:	9.1 KB
ID:	90305

Senior Member
    jolka78

O mnie
    Hehe szczerze mowiąc to w tych otulaczach... tylko do psychiatryka ;-);-);-)O tym samym myslalam jak z kumpela rozmawialam, Jej argumentem bylo to, ze dziecko spokojne wtedy, ale ja nigdy ani rozkow nie uzywalam ani zadnych otulaczy i od poczatku dziecku szeroko nozki kladlam i raczej mi o raczki chodzilo a nie nozki - ale widze, ze takich otulaczach to nozki sie raczej nie rozejdą ;-) - chyba nie bardzo taki zakup zatem - najwazniejsze, zeby dzieciątko nozki mialo szeroko

Senior Member
    jolka78

O mnie
    No i poza tym ja sadzilam, ze uzywa sie tego tylko dla noworodkow - bo ta druga fotka to przerosniete dziecko juz hehe i wyglada to komicznie :-), juz widze jak roczniak lubi byc zawiniety w kokon i nieruchomo lezy :-)

Newsletter Mjakmama24.pl

Odwiedzający odnaleźli tę stronę dzięki wyszukiwaniu fraz:

styczniówki 2016

Zwiń / Rozwiń Uprawnienia umieszczania postów