Strona 94 z 10044
Pokaż wyniki od 931 do 940 z 100434

Styczniówki 2016 :)

Junior Member
    Lidia22

O mnie
    Jestem mamą, moje dziecko urodziło się 2015-01-30 zobacz kalendarz
    Cytat Zamieszczone przez anulina 36 Zobacz posta
    Przykro mi Lidia co to znaczy ,że testy były felerne? nie było przyrostu bety-hcg?
    Kupiłam dwa testy tej samej firmy i ukazała się druga blada kreska. Po tygodniu zrobiłam trzeci test, ale już innej firmy i drugiej kreski brak. Więc postanowiłam zrobić betę i wyszła od razu 0,100 więc trzeba uważać na testy bo mogą zrobić nadzieję. Z drugiej strony mam Malutkiego Maluszka i z tego powodu się cieszę

2. dzieckozakupy.pl
    Lidia a co to za testy byly?

Cytat Zamieszczone przez FONDIE2 Zobacz posta
    Bylas jedyna osoba bez.objawow ktora dawala mi nadzieje a jak juz 3razt zwyniotowalas to ja juznie mamnadziei
    Fondie błagam Cię. ..
    Ja mam się teraz schizowac, że juz od kilku dni nic mi nie dolega? Serce było u Ciebie i tego masz się trzymać.
    Jak dziś powiedzialam lekarzowi, że jakbym odczuwala mdlosci to poczulabym sie bardziej w ciazy to sie palnal ręką w czolo, zaczal sie smiac i powiedzial, że to tekst miesiaca.

Senior Member Awatar Madzia_84
    O mnie
    Jestem w ciąży, mam termin porodu na 2016-01-17 zobacz kalendarz
    Fondie, to jak masz możliwość to odpoczywaj. U mnie jednego dnia czysto, innego trochę brunatne upławy.Nie ma reguły. Jestem ciekawa jak będzie jak w poniedziałek wrócę do pracy. A czemu się tak zamartwiasz, pojedyncze nitki to nie jest tragedia przecież. Fondie, ja tez nie wymiotuję. W poprzedniej ciąży ani razu mi się nie zdażyło, więc głowa do góry.

Beata, też mam - ciągnięcia, pojedyncze kłucia. Ale to normalne, wszystko się jednak powiększa.

Somila, a ja myślałam że duży brzuch zimą to męczarnia. Jednak trzeba go chować pod kurtką

Anulina, jeśli cykle masz nieregularne to przecież jeszcze nic straconego.

Marzena, super. Ale mam nadzieję że nas nie puścisz My nie będziemy pisać bzdur, tylko dzielić się swoimi doświadczeniami A w jakiej dawce i ile razy dziennie dostałaś luteinę? Ja boirę 100 3 razy dziennie. Chyba że plamienia całkiem ustąpią, to mam brać 2 razy dziennie.

Lidia, dla ciebie tez powodzenia, co hormony szybko sie unormują i znów pojawisz się na forum mam oczekujących.

Witam. Jestem tu nowa. Jestem w 5 tc. Postaram sie czesciej zagladac. Pozdrawiam

Senior Member Awatar Madzia_84
    O mnie
    Jestem w ciąży, mam termin porodu na 2016-01-17 zobacz kalendarz
    Andzia, witaj. WIdzę że jesteś mój rocznik

Cytat Zamieszczone przez Madzia_84 Zobacz posta
    Marzena, super. Ale mam nadzieję że nas nie puścisz My nie będziemy pisać bzdur, tylko dzielić się swoimi doświadczeniami A w jakiej dawce i ile razy dziennie dostałaś luteinę? Ja boirę 100 3 razy dziennie. Chyba że plamienia całkiem ustąpią, to mam brać 2 razy dziennie.
    .
    Będę z Wami do samiutkiego końca ;-) trzeba się wspierać :-)
    Biorę 50 dwa razy po dwie tabletki dopochwowo.
    Gadalam dziś z kolezanka, ktora rodzila w zeszlym roku i mowila, ze zadnych objawow nie miala. Gdyby nie brzuch i brak miesiaczki to tak jakby w ogole w ciazy nie byla.

9. encyklopedie Encyklopedia zdrowia dziecka Encyklopedia ciąży
    Opowiem wam moją historię jeśli mogę To moja III ciąża. Pierwsza zakończyła sie w 10 tyg poronieniem. Drugą donosiłam do końca lecz też z plamieniami w 12 tyg. Dzięki Bogu mam synka który w lipcu skończy 7 lat. Dziś już byłam na wizycie u gin i profilaktycznie mam brać luteine 2x dziennie. Wg usg to 5 tyg. Od 2 lat z mężem staraliśmy sie o dziecko aż do teraz.Miesiączki miałam strasznie nieregularne, co miesiąc robiłam test... Nareszcie

Cytat Zamieszczone przez andzia1984 Zobacz posta
    Opowiem wam moją historię jeśli mogę To moja III ciąża. Pierwsza zakończyła sie w 10 tyg poronieniem. Drugą donosiłam do końca lecz też z plamieniami w 12 tyg. Dzięki Bogu mam synka który w lipcu skończy 7 lat. Dziś już byłam na wizycie u gin i profilaktycznie mam brać luteine 2x dziennie. Wg usg to 5 tyg. Od 2 lat z mężem staraliśmy sie o dziecko aż do teraz.Miesiączki miałam strasznie nieregularne, co miesiąc robiłam test... Nareszcie
    andzia1984
    to ja miałam podobnie ,pierwszą ciąże utraciłam tyle zaraz na samym początku ( ponoć naturalna selekcja) cykle mam również b. nieregularne z tym że wczorajsza beta wyszła mi 2.0 mlU/ml i nie wiem @ jeszcze nie ma Trzymam kciuki , i bardzo się cieszę że Wam sie udało

Junior Member
    boroowka4

O mnie
    jestem mamą :)
    Witam ! Chciałabym do Was dołączyć. Nasz mały niespodzianek albo niespodzianka ma się urodzić na początku stycznia Pozdrawiam!!

Newsletter Mjakmama24.pl

Odwiedzający odnaleźli tę stronę dzięki wyszukiwaniu fraz:

styczniówki 2016

Zwiń / Rozwiń Uprawnienia umieszczania postów