Strona 938 z 10092
Pokaż wyniki od 9,371 do 9,380 z 100917

Styczniówki 2016 :)

Senior Member
    jolka78

O mnie
    Jestem w ciąży, mam termin porodu na 2016-01-15 zobacz kalendarz
    ja to w ogóle nie mam i nigdy nie mialam problemu z piciem - pochlaniam wode, wode z cytryna, herbatki owocowe, kawe zbozowa, dzis juz naliczylam 12 kubkow tych specyfikow :-) a jeszcze do tego mam wode w butelce zawsze w torebce i dodatwkowa w samochodze i tez je popijam w ciagu dnia wiec mysle , ze ponizej 2 litrow napojow dziennie to ja chyba nie zeszlam nigdy :-)

2. dzieckozakupy.pl
    Senior Member
    veronika

O mnie
    Amelka urodzila sie 11 grudnia 2015:)
    Wpisów
    3
    Cytat Zamieszczone przez jolka78 Zobacz posta
    Wow gocha! Ale dziewczynki sá duze! Szok! Moja jedna wazyla kilka dni temu 520g jak zaczynal sie 24ty tydzien.
    Fajnie, ze wszystko super, zmiana lekarza nie powinna miec wplywu na nic kompletnie.
    a

A moja 410g wczoraj a my mamy taki sam termin

Senior Member
    veronika

O mnie
    Wpisów
    3
    Cytat Zamieszczone przez cotton Zobacz posta
    Veronika a my się kiedyś zgadałyśmy, że Ty masz równo tydzień mniej niż ja

Ja też baaardzo mało pije, jakoś nie potrafię tego zmienić....

Olu dużo zdrówka!
    Mi sie zawsze te tygodnie pomyla heheile bejbko wazy?bonja widze ze mnie nikt nie przebije ...nawet Gosi blizniaki wieksze od mojej jednej

Senior Member
    veronika

O mnie
    Wpisów
    3
    Cytat Zamieszczone przez gocha2104 Zobacz posta
    hej dziewcyzny dzisiaj mialam prenatalne badania zlecone przez nowa pania doktor mam do niej isc 29 wrzesnia ..a dzis 21tyg6dni moje dzieci DZIEwCZYNKI na 100% waza 510g i 450g wszystki w jak najlepszym porzadku cale zdrowe sliczne jestem taka ucieszona ale wiecie co ciagle mysle czy dobrze zrobilam zmieniajac tego lekarza....czy nie bedzie to nioslo jakis konsekwencji ....22tydz to moze za pozno na zmiany moze moglam zagryzc zeby i wytrzymac?
    Dobrze zrobilas po co ci taki lekarz nie mily...super ze dziewczynki cale i zdrowei duuuze

Senior Member Awatar cotton
    O mnie
    Jestem mamą, moje dziecko urodziło się 2015-12-09 zobacz kalendarz
    Cytat Zamieszczone przez veronika Zobacz posta
    Mi sie zawsze te tygodnie pomyla heheile bejbko wazy?bonja widze ze mnie nikt nie przebije ...nawet Gosi blizniaki wieksze od mojej jednej
    Oj nie mam pojęcia ile Mała teraz będzie ważyć. Równo jak skończyłyśmy 22 tydzień to miała 433 g. Teraz wizyta w piątek, ale wątpię, że czegoś się dowiem, w każdym bądź razie zapytam

Senior Member
    nayana

O mnie
    Jestem w ciąży, mam termin porodu na 2016-01-02 zobacz kalendarz
    Dzieki Iza ze pytasz jest lepiej. Ale co jakis czas chwyci i wtedy ciezko nawet powietrza nabrac w pluca. Byly tez momenty ze maz musial mi pomagac sie przemiescic bo sama nie bylam w stanie Dowiedzialam sie,ze to z powodu ulozenia malej. Musi co jakis czas mi naciskac na nerwa i stad ten bol... Jakos trzeba przetrwac, a czas leci jak szalony. Dzis zaczal mi sie 7 miesiac.. Masakra jak czas biegnie chwila moment i daj Boze bedziemy tulic nasze cuda

Senior Member
    nayana

O mnie
    Jestem w ciąży, mam termin porodu na 2016-01-02 zobacz kalendarz
    Wlasnie wcinam ziemniaczki z ogniska... Pychota jutro pojade rozgladnac sie za wozkami,chodz u nas w miescie szalu nie ma. No ale moze cos mi wpadnie w oko...

9. encyklopedie Encyklopedia zdrowia dziecka Encyklopedia ciąży
    Senior Member
    fghjkz

O mnie
    Amelka przyszła na świat 7.01.2016 :)
    Cytat Zamieszczone przez nayana Zobacz posta
    Wlasnie wcinam ziemniaczki z ogniska...
    Pychota jutro pojade rozgladnac sie za wozkami,chodz u nas w miescie szalu nie ma. No ale moze cos mi wpadnie w oko...
    Smaka narobilas

Senior Member
    fghjkz

O mnie
    Amelka przyszła na świat 7.01.2016 :)
    A ja polozylam spac moja chrzesniaczke bez 2 bajek sie nie obeszlo

Senior Member Awatar Kaktusowo
    O mnie
    Jestem mamą, moje dziecko urodziło się 2016-01-17 zobacz kalendarz
    Dziewczyny ja po warsztatach powiem wam super sprawa, tylko brakowalo mi tematu szczepionek. szkoda, ze o tym nie bylo
    Pamiętajcie o pysznych przepisach z naszej strony!!

Newsletter Mjakmama24.pl

Odwiedzający odnaleźli tę stronę dzięki wyszukiwaniu fraz:

styczniówki 2016

m jak mama styczniówki 2016

Zwiń / Rozwiń Uprawnienia umieszczania postów