Strona 932 z 10058
Pokaż wyniki od 9,311 do 9,320 z 100575

Styczniówki 2016 :)

Junior Member Awatar kaasiulka86
    Mieszka w
    łodzkie
    O mnie
    Jestem w ciąży, mam termin porodu na 2016-01-20 zobacz kalendarz
    Wpisów
    1
    Cytat Zamieszczone przez kaasiulka86 Zobacz posta
    może teraz..

udało się!!!

,

2. dzieckozakupy.pl
    Senior Member Awatar AniaSal
    O mnie
    Jestem w ciąży, mam termin porodu na 2016-01-08 zobacz kalendarz
    Data
    -8.01.2016
    udało się!!!
    No i gdzie to musiałaś wkleić ? może i ja sobie jakiś wkleję

Senior Member
    fghjkz

O mnie
    Amelka przyszła na świat 7.01.2016 :)
    udało się!!!
    kolorowo

Senior Member Awatar Kaktusowo
    O mnie
    Jestem mamą, moje dziecko urodziło się 2016-01-17 zobacz kalendarz
    Halo dziewczyny, ja już po wizycie i zakupach biedronkowych.
    Woobraźcie sobie dostałam opieprz x2! :C Pierwszy za to, że ( wyczytała w wynikach z krwi!!!!! ) w ogóle nie pije, co jest prawdą bo na początku sie jeszcze jakoś pilnowałam i piłam dużo tej wody, a teraz jakoś.... mi sie nie chce. ale zakupiłam już pierwszą zgrzewke i polewam sobie hihih. Druga rzecz, to mowilam jej o tym bólu w klatce piersiowej to mi powiedziala, ze jakby sie takie coś znowu działo mam od razu do szpitala jechać bo trzeba od razu krew pobrać etc żeby zobaczyć co sie dzieje. A tak poza tym to malutki, chociaż.... nie taki malutki!!!! już ponad 700gram waży, tak jakby był prawie tydzień starszy. Ruchliwy jak nie wiem, bo z jednej strony glowa a za 2 sekundy juz z drugiej strony brzucha :PP A no i jeszcze jedna rzecz, mówi, że mam jakąś małą infekcje :C przepisała mi jakieś globulki na tydzień. Także tego, nici z deserku. :C wyniki z wszystkiego znakomite oczywiście, tylko powiedzcie mi... jak ona po wynikach zobaczyła, że ja tej wody nie pije!!!
    Pamiętajcie o pysznych przepisach z naszej strony!!

Senior Member
    fghjkz

O mnie
    Cytat Zamieszczone przez Kaktusowo Zobacz posta
    Halo dziewczyny, ja już po wizycie i zakupach biedronkowych.
    Woobraźcie sobie dostałam opieprz x2! :C Pierwszy za to, że ( wyczytała w wynikach z krwi!!!!! ) w ogóle nie pije, co jest prawdą bo na początku sie jeszcze jakoś pilnowałam i piłam dużo tej wody, a teraz jakoś.... mi sie nie chce. ale zakupiłam już pierwszą zgrzewke i polewam sobie hihih. Druga rzecz, to mowilam jej o tym bólu w klatce piersiowej to mi powiedziala, ze jakby sie takie coś znowu działo mam od razu do szpitala jechać bo trzeba od razu krew pobrać etc żeby zobaczyć co sie dzieje. A tak poza tym to malutki, chociaż.... nie taki malutki!!!! już ponad 700gram waży, tak jakby był prawie tydzień starszy. Ruchliwy jak nie wiem, bo z jednej strony glowa a za 2 sekundy juz z drugiej strony brzucha :PP A no i jeszcze jedna rzecz, mówi, że mam jakąś małą infekcje :C przepisała mi jakieś globulki na tydzień. Także tego, nici z deserku. :C wyniki z wszystkiego znakomite oczywiście, tylko powiedzcie mi... jak ona po wynikach zobaczyła, że ja tej wody nie pije!!!
    lekarze widzą wszystko, wprzekroczoną hemoglobine miałas prawdopodobnie. te glubulki sa okropne niestety ale pomoga.

Cytat Zamieszczone przez Mysia88 Zobacz posta
    Ja też planuje sesję ciążową, mąż o niej wie i jest bardzo chętny My wogóle bardzo lubimy zdjęcia A w którym tygodniu ciąży masz zamiar robić taką sesje ? W plenerze czy w studiu ? Ja bym chciała i w plenerze jeżeli pogoda pozwoli i w studiu, tylko nie wiem jeszcze kiedy, bo na razie brzuszek jeszcze za malutki...
    planuje tak ok 32-33 tydzien na pewno w studiu bo chcialabym takie z golym brzuszkiem zastanawiam sie nad plenerem to bedzie listopad i pewnie juz kiepska pogoda bedzie, ale moze na starowce w Warszawie- mielismy tam piekne zdj zpleeru slubnego
    u mnie brzuszek coraz wikeszy wiec jak w tym tempie bedzie rosl to moze nawet wczesniej sie uda

witam nowa Mamusie tez mam skrocona szyjke w zwiazku z czym mialam zakladany pessa. nie martw sie za bardzo i duzo wypoczywaj!!!

Natalia tez mialam ambitne plany zrobienia "czegos" a skonczylo sie na tym ze caly dzien przelezalam na kanapie... ja Cie rozgrzeszam za odpoczynek- w koncu jestesmy w ciazy i nam sie nalezy nie?

jolka78 z tego co wiem to dzien przed badaniem nalezy jesc tak normalnie jak sie spozywa i funkcjonowac tak jak sie normalnie funkcjonuje wtdy bad wyjda wiarygodne. więc spokojnie mozesz jeśc slodkie. swoja droga ja chyba jestem juz uzalezniona od slodkiego, nie ma dnia zebym czegos nie skubnela...

Senior Member
    nayana

O mnie
    Jestem w ciąży, mam termin porodu na 2016-01-02 zobacz kalendarz
    Oszaleje dopadl mnie tak potworny bol kosci miedniczej ale nie wiem czy to kulszowa czy spojenia lonowego czy ktora bo az tak sie nie znam.. Masakra jakas. Chodzic nie moge, jak leze to tez mi cos promieniuje i bol pojawia sie jakby skorczowo.. Wyje z bolu a za vhwile ognisko ma byc.. Mlotem bym sobie przywalila w to miejsce...

9. encyklopedie Encyklopedia zdrowia dziecka Encyklopedia ciąży
    Senior Member
    nayana

O mnie
    Jestem w ciąży, mam termin porodu na 2016-01-02 zobacz kalendarz
    I tylko z lewej strony

Senior Member Awatar Kaktusowo
    O mnie
    Jestem mamą, moje dziecko urodziło się 2016-01-17 zobacz kalendarz
    Cytat Zamieszczone przez fghjkz Zobacz posta
    lekarze widzą wszystko, wprzekroczoną hemoglobine miałas prawdopodobnie. te glubulki sa okropne niestety ale pomoga.
    a co masz na mysli okropne? nigdy jeszcze niczego takiego nie stosowalam dlatego sie troche stresuje
    Pamiętajcie o pysznych przepisach z naszej strony!!

Senior Member
    fghjkz

O mnie
    Cytat Zamieszczone przez Kaktusowo Zobacz posta
    a co masz na mysli okropne? nigdy jeszcze niczego takiego nie stosowalam dlatego sie troche stresuje
    Takie niekomfortowe sa. Niema czym sie stresowac.stosuj je na noc najlepiej, ja po nocy zawsze musialam sie unyc bo bylamcala lepka od tejgglobulkigdy sie rozpuscila

Newsletter Mjakmama24.pl

Odwiedzający odnaleźli tę stronę dzięki wyszukiwaniu fraz:

styczniówki 2016

Zwiń / Rozwiń Uprawnienia umieszczania postów