Strona 927 z 10091
Pokaż wyniki od 9,261 do 9,270 z 100909

Styczniówki 2016 :)

Senior Member
    fghjkz

O mnie
    Amelka przyszła na świat 7.01.2016 :)
    hej dziewczynki dajcie znać co tam w brzuszkach słychac

spotkałyscie sie kiedys z okresleniem 'ciężarówka' na kobiete ciężarną?
    Mój wczoraj podczas deserku zaczął się chichotać i mówił "Serduszko wpadłem właśnie pod ciężarówke!"
    był taki mega zadowolony ze swojego żartu że szok, ah Ci faceci
    Ostatnio edytowane przez fghjkz ; 23-09-15 o 09:30

2. dzieckozakupy.pl
    Senior Member Awatar Kaktusowo
    O mnie
    Jestem mamą, moje dziecko urodziło się 2016-01-17 zobacz kalendarz
    Cytat Zamieszczone przez fghjkz Zobacz posta
    mi tez sie strasznie ciagneły te ostatnie dni przed zwolnieniem ja mam termin na 8 stycznie
    na 8? to zmienił ci sie iza? bo ja na razie tez mam na 8 hihi
    Pamiętajcie o pysznych przepisach z naszej strony!!

Senior Member Awatar Kaktusowo
    O mnie
    Jestem mamą, moje dziecko urodziło się 2016-01-17 zobacz kalendarz

spotkałyscie sie kiedys z okresleniem 'ciążarówka' na kobiete ciężarną?
    Mój wczoraj podczas deserku zaczął się chichotać i mówił "Serduszko wpadłem właśnie pod ciężarówke!"
    a co do ciężarowki to mamy znajomego co zawsze do mnie mowi czesc ciezarowka
    Pamiętajcie o pysznych przepisach z naszej strony!!

Senior Member
    fghjkz

O mnie
    Amelka przyszła na świat 7.01.2016 :)
    Cytat Zamieszczone przez Kaktusowo Zobacz posta
    na 8? to zmienił ci sie iza? bo ja na razie tez mam na 8 hihi
    Z jednego usg mam 8 stycznia, a z drugiego 10 zobaczymy teraz jak pojde jak to bd wygladac

Senior Member
    Mysia88

O mnie
    Jestem mamą, moje dziecko urodziło się 2015-11-27 zobacz kalendarz
    Cytat Zamieszczone przez marg Zobacz posta
    Cześć Mamsie
    veronika bardzo dobre wiadomości, super ze u córki wszystko dobrze i ciesz sie ze nie jest duza szybciej urodzisz tez juz chcialabym zeby byl styczen i nacieszylam sie juz ciazą. chcialabym zeby synek byl juz z nami

AniaSal piekne ciuszki upolowalas tak w ogole to zazdroszcze wam dzewczyny ze potraficie upolowac cos w lumpeksach. ja bylam moze w 3 czy 4 i kompletnie nic nie bylo... moze faktycznie powinnam sie wybierac w dzien dostawy..

trzymam kciuki za dzisiejsze i jutrzejsze wizyty i czekam na wiesci ja mam wizyte w pt ale bez usg...
    tak w ogole to wiecie moze w ktorym tyg robi sie to trzecie obowiazkowe usg?
    czy tez tak macie ze jaos trudniej Wam oddychac?
    Trzecie obowiązkowe usg powinno się robić pomiędzy 28 a 32 tygodniem ciąży
    Mi też jakby ciężej oddychać a szczególnie jak wchodzę po schodach...

spotkałyscie sie kiedys z okresleniem 'ciężarówka' na kobiete ciężarną?
    ja slyszałam ze czasem tak sie okresla kobiete w ciązy ale do mnie nikt tak do tej pory nie powiedział

tosienka ja tez planuje sesje zdjeciowa i to ma byc prezent dla męża, i mam nadzieje ze mu sie spodoba... może pokaż mu w necie przykladowe sesje to sie przekona i powiedz jeszcze ze pozniej bedziecie pokazywac synkowi jak wygladal w mamy bzuszku

9. encyklopedie Encyklopedia zdrowia dziecka Encyklopedia ciąży
    Senior Member Awatar madlen8
    O mnie
    Jestem mamą, moje dziecko urodziło się 2016-01-21 zobacz kalendarz
    Cytat Zamieszczone przez Kaktusowo Zobacz posta
    ja mieszkam niedaleko katowic, Lędziny :P a Ty?
    A ja mieszkam w Siemianowicach SL. Szkoda ze nie dojedziesz to byśmy się poznały, ale ja mam o wiele bliżej wiec łatwo się mówi z pracy to mam rzut beretem wiec chyba najpierw na pizze a później słuchać o rodzicielstwie

Senior Member
    nayana

O mnie
    Jestem w ciąży, mam termin porodu na 2016-01-02 zobacz kalendarz
    jejku dziewczyny... zeby mi sie tak chcialo jak mi sie nie chce... no zywcem nie moge sie zmusic by cos w domu podzialac a niedlugo trzeba po dziewczynki jechac... dzis na obiad ognisko to ostatnie podrygi ciepla, wiec trzeba wykorzystac.. jedyny plus chlodnych wieczorow to taki ze dziewczyny wspaniale spia w nocy.. jak wroca po takim wieczornym spacerku to padaja raz dwa

tak sobie dzis pomyslalam ze chyba czas najwyzszy zaczac rozgladac sie za prezentami swiatecznymi, poki jeszcze na chodzie jestem.. z tym porodem to nigdy nie wiadomo kiedy nas zaskoczy.. a ja cos czuje ze mnie w grudniu dopadnie...

Senior Member
    Mysia88

O mnie
    Jestem mamą, moje dziecko urodziło się 2015-11-27 zobacz kalendarz
    Cytat Zamieszczone przez marg Zobacz posta
    tosienka ja tez planuje sesje zdjeciowa i to ma byc prezent dla męża, i mam nadzieje ze mu sie spodoba... może pokaż mu w necie przykladowe sesje to sie przekona i powiedz jeszcze ze pozniej bedziecie pokazywac synkowi jak wygladal w mamy bzuszku
    Ja też planuje sesję ciążową, mąż o niej wie i jest bardzo chętny My wogóle bardzo lubimy zdjęcia A w którym tygodniu ciąży masz zamiar robić taką sesje ? W plenerze czy w studiu ? Ja bym chciała i w plenerze jeżeli pogoda pozwoli i w studiu, tylko nie wiem jeszcze kiedy, bo na razie brzuszek jeszcze za malutki...

Newsletter Mjakmama24.pl

Odwiedzający odnaleźli tę stronę dzięki wyszukiwaniu fraz:

styczniówki 2016

m jak mama styczniówki 2016

Zwiń / Rozwiń Uprawnienia umieszczania postów