Strona 923 z 10063
Pokaż wyniki od 9,221 do 9,230 z 100621

Styczniówki 2016 :)

Senior Member
    Truskawkowa

O mnie
    Jestem mamą, moje dziecko urodziło się 2016-01-09 zobacz kalendarz
    Iza jeśli chodzi o szpital w Kościerzynie. Z moich okolic jeździły tam dziewczyny przed kartuskim remontem, bo przed o Kartuzach były średnie opinie. Słyszałam że w Kościerzynie się zepsuło, ale nie są to informacje z pierwszej ręki wiec musisz jeszcze popytać. Jak spotkam się z jakąś opinia to dam znać
    Cotton widzę bardzo fajne te warsztaty. Dobrze ze się zapisałam. Zawsze dowiem się czegoś nowego. Chciałam dzis zapisać się na szkole rodzenia, ale nikt nie odbierał. U nas są za darmo. Prowadzi je polozna z mojego szpitala. Wydaje mi się ze dobrze będzie jak wczesniej poznam kogoś z personelu.
    Veronika mnie też kiedyś tak w brzuchu zakulo ze nie mogłam się ruszyc, ale przeszło po paru minutach. Co tam się dzieje teraz w tych naszych brzuchach

2. dzieckozakupy.pl
    Senior Member
    fghjkz

O mnie
    Amelka przyszła na świat 7.01.2016 :)
    Cytat Zamieszczone przez Truskawkowa Zobacz posta
    Iza jeśli chodzi o szpital w Kościerzynie. Z moich okolic jeździły tam dziewczyny przed kartuskim remontem, bo przed o Kartuzach były średnie opinie. Słyszałam że w Kościerzynie się zepsuło, ale nie są to informacje z pierwszej ręki wiec musisz jeszcze popytać. Jak spotkam się z jakąś opinia to dam znać
    Cotton widzę bardzo fajne te warsztaty. Dobrze ze się zapisałam. Zawsze dowiem się czegoś nowego. Chciałam dzis zapisać się na szkole rodzenia, ale nikt nie odbierał. U nas są za darmo. Prowadzi je polozna z mojego szpitala. Wydaje mi się ze dobrze będzie jak wczesniej poznam kogoś z personelu.
    Veronika mnie też kiedyś tak w brzuchu zakulo ze nie mogłam się ruszyc, ale przeszło po paru minutach. Co tam się dzieje teraz w tych naszych brzuchach
    dzięki za info, czytałam troche jedne zadowolone drugie nie .. i tak na kazdym forum ;/ kazdy ma swoje opinie takze nie wiem ;/

Senior Member
    veronika

O mnie
    Amelka urodzila sie 11 grudnia 2015:)
    Wpisów
    3
    Cytat Zamieszczone przez AniaSal Zobacz posta
    Dzięki.... mały wybór był a jak już coś było to strasznie poniszczone
    Ladne wybralasale zniszczonych to juz dawac nie powinni bo i tak tego nikt nie kupi...zapytaj o dostawe i wtedy pewnie wiekszy wybor Iza wie co mowi

Senior Member
    Truskawkowa

O mnie
    Jestem mamą, moje dziecko urodziło się 2016-01-09 zobacz kalendarz
    Cytat Zamieszczone przez fghjkz Zobacz posta
    dzięki za info, czytałam troche jedne zadowolone drugie nie .. i tak na kazdym forum ;/ kazdy ma swoje opinie takze nie wiem ;/
    No wszystkim nie dogodzisz pewnie dużo tez zależy na jaka zmane się trafi.

Senior Member
    fghjkz

O mnie
    Cytat Zamieszczone przez veronika Zobacz posta
    Ladne wybralasale zniszczonych to juz dawac nie powinni bo i tak tego nikt nie kupi...zapytaj o dostawe i wtedy pewnie wiekszy wybor Iza wie co mowi
    juz nie pamietam kiedy zrobiłam ostatni zakup dla małej

Senior Member
    veronika

O mnie
    Wpisów
    3
    kiedy malutką ostatnio widziałas?
    Miesiac temu..dzwonilam to powiedziala zebym przyjechala chociaz malutka zobacze mam prestekst skoro piszecie ze tak mialyscie czyli normalne to jest wiec spokojna jestemale zrobi usg i zobacze ile urosla

Senior Member
    fghjkz

O mnie
    Miesiac temu..dzwonilam to powiedziala zebym przyjechala chociaz malutka zobacze mam prestekst skoro piszecie ze tak mialyscie czyli normalne to jest wiec spokojna jestemale zrobi usg i zobacze ile urosla
    no pewnie jak masz okazje to jedz ja tez równo za tydzien jade do lekarza juz sie doczekac nie moge..

9. encyklopedie Encyklopedia zdrowia dziecka Encyklopedia ciąży
    Senior Member
    veronika

O mnie
    Wpisów
    3
    juz nie pamietam kiedy zrobiłam ostatni zakup dla małej
    Oj nadrobisz spokojnie jade do poloznej bo do 1 ma czas wiec akurta mi to pasuje

Senior Member
    fghjkz

O mnie
    Oj nadrobisz spokojnie jade do poloznej bo do 1 ma czas wiec akurta mi to pasuje
    daj znac co i jak

Senior Member Awatar Kaktusowo
    O mnie
    Jestem mamą, moje dziecko urodziło się 2016-01-17 zobacz kalendarz
    no mi tez własnie, ale przynajmniej moge dostaraczac zwolnienia kierownikowi i on bedzie to załatwiał tak mi dzis powiedział
    no ja tylko musze zawieźć do zakładu pracy i cacy
    Pamiętajcie o pysznych przepisach z naszej strony!!

Newsletter Mjakmama24.pl

Odwiedzający odnaleźli tę stronę dzięki wyszukiwaniu fraz:

styczniówki 2016

Zwiń / Rozwiń Uprawnienia umieszczania postów