Strona 916 z 10063
Pokaż wyniki od 9,151 do 9,160 z 100621

Styczniówki 2016 :)

Senior Member
    jolka78

O mnie
    Jestem w ciąży, mam termin porodu na 2016-01-15 zobacz kalendarz
    :-)

2. dzieckozakupy.pl
    Senior Member Awatar tosienka87
    O mnie
    Nasze serduszko Nina urodziła się9-01-2016 :)a teraz noszę pod sercem nasze drugie szczęście :*
    Cytat Zamieszczone przez jolka78 Zobacz posta
    GOcha ja dokladnie tak samo jak Ty hehe - tez mnie dziewczyny dobijają od rana ;-)

Tosienk87
    wierze, ze Ci smutno, ja to przezywalam przez 10 lat i w koncu wrócilismy do PL - od 2 lat tu mieszkamy i miec rodzine na miejscu... bez porównania - a te pozegnania, widzenie sie raz do roku, czasem raz na dwa lata, serce pékalo :-/ (pierwszá Wigilie razem z rodzina spedzilismy jak wrocilismy do PL) Nie chcialabym do tego wracac, mimo ze za granicá bylo nam bardzo dobrze pod kazdym wzgledem ale cos za cos, wybralismy, jestesmy szczesliwi tu i teraz :-)
    No to zazdroszczę! My kupiliśmy tu dom 5 lat temu, więc teraz wiążę nas z NL również kredyt...dom można sprzedac, ale jakoś na razie nie widze perspektyw powrotu do Pl...powiedzieliśmy sobie z mężem, że mamy w razie co jeszcze 6 lat na przemyślenie, bo jak minie ten czas, kiedy mała musiałaby zacząć szkołę w Pl to już nie wrócimy razem, a do domu ciąąągnie cały czas pocieszam się tym, że w przyszłym roku zawitam w PL przynajmniej na jakieś 2 mies z Ninką

Aniołek 20-12-2014 (*) nasze maleńkie serduszko, tęsknimy ;(
    Aniołek 3-06-2017 (*) na zawsze w naszych myślach ;(

Senior Member Awatar tosienka87
    O mnie
    Nasze serduszko Nina urodziła się9-01-2016 :)a teraz noszę pod sercem nasze drugie szczęście :*
    Co do wagi moja na starcie była 50-51kg teraz z rana jak wchodzę na wagę 55,5 kg nie jest źle...chyba... ale wielkość brzuszka coraz większa i boli mnie zawsze u dołu, czy to normalne? w nocy też jak się przekręcam czuję ból...nie mówiąc o tym, że pilnuję się, zeby spac na lewym boku a budze sie na prawym lub na plecach...wszystko mnie boli tak pospałabym na brzuchu... hiih

Aniołek 20-12-2014 (*) nasze maleńkie serduszko, tęsknimy ;(
    Aniołek 3-06-2017 (*) na zawsze w naszych myślach ;(

Senior Member Awatar cotton
    O mnie
    Jestem mamą, moje dziecko urodziło się 2015-12-09 zobacz kalendarz
    Cześć Mamusie
    Jejku, nie dobijajcie mnie z wagą 2-4 kg, ja już w niewielkim przybliżeniu mam 10 kg w górę. Toż to ponad 1/5 mojej wagi wyjściowej! Nie przejmuje się tym za bardzo, widocznie tak ma być, to co zostanie po porodzie to Mała odciągnie z mlekiem

Cytat Zamieszczone przez Kaktusowo Zobacz posta
    Dziewczyny mam pytanie. Bo zastanawiam się nad badaniem prenatalnym w tym 3 trymestrze, ale tylko z tego względu, bo tatuś ciągle chce zobaczyć synusia na 3d/4d, a to tylko dodatek to prenatalnych, a nie zrobiłam tego przy 2 trymestrze. pytam dlatego bo kiedys ktoś mi powiedział, że w 3 trymestrze sie nie oplaca robić 3d bo już nic nie widać. hmmm
    Ja się chyba na to USG wybiorę tak w ramach obowiązkowych wizyt w każdym trymestrze z tego względu, że u mojej lekarki nie zobaczyłabym już Natalki to samego porodu... Cóż, NFZ, sprzęt jest jaki jest, muszę się ratować chociaż tymi dodatkowymi wizytami. A jak oglądałam w internecie zdjęcia z USG 3D po tym 30 tygodniu to widać na prawdę śliczne buźki, więc może coś tam jednak się uda złapać

Powiem Wam, że ten detektor tętna płodu to był chyba mój najlepszy zakup! Nie wiem co Mała ma z tymi weekendami, ale znowu się chyba jakoś tyłem obróciła, że jej praktycznie nie czułam 2,5 dnia. Tylko czasami niewielkie "coś tam" od wewnątrz. Gdyby nie ten mały sprzęcior byłabym już mocno spanikowana i pewnie jechała do szpitala sprawdzić czy jest okej, a tak to przykładam sobie detektor, słyszę jak stuka serducho i w momencie się uspokajam Super sprawa, mój osobisty uspokajacz

Byłam wczoraj na warsztatach "Mamo, to ja" o których tutaj pisałyśmy, nie żałuję Wiele ciekawych tematów, rytuały mamy i maluszka, karmienie piersią, pielęgnacja, bezpieczeństwo w podróży, pierwsza pomoc... Dużo ulotek, gazetek i upominki. Jakaś próbeczka płynu J&J, 4 pieluszki jednorazowe Dada (co prawda w rozmiarze 4), próbki wkładek laktacyjnych, próbki kosmetyków Palmers, śliczna kolorowa duża pielucha flanelowa i dwie na prawdę fajne butelki do karmienia.
    Dodatkowo w konkursie na skojarzenie wygrałam śliczny kocyk z sówkami, z jednej strony fajny milutki, z drugiej przypominający materiał kołderkowy. Więc wyszłam z warsztatów obładowana Jak macie możliwość to korzystajcie

Tosienka- też mnie boli w dole brzucha, szczególnie w nocy, przy przekręcaniu się i wstawaniu. Podobno jest to normalne, musimy przetrwać

Uff ale się rozpisałam! Miłego dnia Wam życzę

Senior Member Awatar Daria_Amelia
    O mnie
    Tomuś przyszedł na świat 20.01.2016
    Cytat Zamieszczone przez tosienka87 Zobacz posta
    Co do wagi moja na starcie była 50-51kg teraz z rana jak wchodzę na wagę 55,5 kg nie jest źle...chyba... ale wielkość brzuszka coraz większa i boli mnie zawsze u dołu, czy to normalne? w nocy też jak się przekręcam czuję ból...nie mówiąc o tym, że pilnuję się, zeby spac na lewym boku a budze sie na prawym lub na plecach...wszystko mnie boli tak pospałabym na brzuchu... hiih
    Też mnie czasami pobolewa brzuch w dole i w nocy szczególnie. Ja sobie dwie poduszki ułożylam żeby całkiem na płasko nie leżeć jak się przekrecam na plecy a zdarza mi się to często :-)

Senior Member
    jolka78

O mnie
    Jestem w ciąży, mam termin porodu na 2016-01-15 zobacz kalendarz
    Cytat Zamieszczone przez tosienka87 Zobacz posta
    No to zazdroszczę! My kupiliśmy tu dom 5 lat temu, więc teraz wiążę nas z NL również kredyt...dom można sprzedac, ale jakoś na razie nie widze perspektyw powrotu do Pl...powiedzieliśmy sobie z mężem, że mamy w razie co jeszcze 6 lat na przemyślenie, bo jak minie ten czas, kiedy mała musiałaby zacząć szkołę w Pl to już nie wrócimy razem, a do domu ciąąągnie cały czas pocieszam się tym, że w przyszłym roku zawitam w PL przynajmniej na jakieś 2 mies z Ninką
    My dom w UK kupilismy 10 lat temu, od dwoch lat go wynajmujemy i tyke, bo kto wie czy tam kiedys nie wrocimy albo dzieci np. na studia :-)
    Moj synus zaliczyl dwie pierwsze klasy w tamtejszej szkole a corcia cale przedszkole, jakos tu problemow z przestawieniem nie mieli , ale na pewno im pozniej tym trudniej ... wrócić :-) Wszystko zalezy od sytuacji oczywiscie, w jakiej sie znajdujemy itd itp

Czesc Mamusie u mnie waga plus 7 kg a zaczynalam od 60kg. Na razie tak bardzo sie tym nie przejmuje mam tylko nadzieje zrzucic wszystko po porodzie
    Natalia jestes szczuplutka i 4kg to naprawde nic glowa do gory
    tosienka wspolczuje tych rozstan z rodzicami,na symczescie mozna tanio podrozowac
    Mnie tez brzuch boli na dole przez co budze sie w nocy,tak mnie ciagnie..mam nadzieje ze to normalne.
    cotton fajnie ze napisalas o tych warsztatach moze jeszcze sie zapisze. Ja za 2 tyg zaczynam szkole rodzenia i tez sie bede z Wami dzielic wrazeniami

Dziewczyny a faluja Wam juz brzuchy od ruchow dziecka? Bo u mnie to fale jak na morzu. Suuper widok jak mlody kopie i sie przemieszcza

9. encyklopedie Encyklopedia zdrowia dziecka Encyklopedia ciąży
    Senior Member
    nayana

O mnie
    Jestem w ciąży, mam termin porodu na 2016-01-02 zobacz kalendarz
    Cytat Zamieszczone przez marg Zobacz posta
    Czesc Mamusie u mnie waga plus 7 kg a zaczynalam od 60kg. Na razie tak bardzo sie tym nie przejmuje mam tylko nadzieje zrzucic wszystko po porodzie
    Natalia jestes szczuplutka i 4kg to naprawde nic glowa do gory
    tosienka wspolczuje tych rozstan z rodzicami,na symczescie mozna tanio podrozowac
    Mnie tez brzuch boli na dole przez co budze sie w nocy,tak mnie ciagnie..mam nadzieje ze to normalne.
    cotton fajnie ze napisalas o tych warsztatach moze jeszcze sie zapisze. Ja za 2 tyg zaczynam szkole rodzenia i tez sie bede z Wami dzielic wrazeniami

Dziewczyny a faluja Wam juz brzuchy od ruchow dziecka? Bo u mnie to fale jak na morzu. Suuper widok jak mlody kopie i sie przemieszcza
    Nie, szczupla to ja bylam kiedys. Teraz zaczelam z waga 69 ! Prxy 171,172 cm bo w sumie nie wiem ile dokladnie mam. Faky faktem piersi mam duze i tez sporo waza, przez co mam problem z kupnem sukienek i bluzek na guziki... No cos za cos.. Dzis uvralam sie w czern i optycznie jest szczuplej heheh

Senior Member
    Mysia88

O mnie
    Jestem mamą, moje dziecko urodziło się 2015-11-27 zobacz kalendarz
    Dzień dobry Mamuśki

Co do mojej wagi to ja przed ciążą ważyłam 47-48 kg przy wzroście 164, jak do tej pory przytyłam 4 kg.

tosienska87 ja powdziwiam takie osoby jak Ty, my z mężem mieszkamy 500 km od moich rodziców ale w Polsce i widzimy się z nimi właściwie co miesiąc ale i tak bardzo przeżywam każdy wyjazd i rozstanie No i cały czas myślimy z mężem nad powrotem w moje rodzinne strony no ale na razie praca i dom nas trzymają w Warszawie.

cotton jak napisałaś, że te warsztaty takie fajne to też się zapisałam A ile czasu trwały ? No i z Twojego polecenia detektor tętna też chyba zamówię, bo jak tylko Mały mniej się rusza a miał tak wczoraj to strasznie panikuje.

marg mi też brzuszek faluje jak Malutki się rusza, super widok !
    Ostatnio edytowane przez Mysia88 ; 22-09-15 o 10:34

Senior Member
    Mysia88

O mnie
    Jestem mamą, moje dziecko urodziło się 2015-11-27 zobacz kalendarz
    Dziewczynki a czy Wy nowe ubranka dla Maluszków wszystkie pierzecie przed pierwszym ubraniem ? I czy pieluchy tetrowe też trzeba prać przed pierwszym użyciem ?

Newsletter Mjakmama24.pl

Odwiedzający odnaleźli tę stronę dzięki wyszukiwaniu fraz:

styczniówki 2016

Zwiń / Rozwiń Uprawnienia umieszczania postów