Strona 905 z 10041
Pokaż wyniki od 9,041 do 9,050 z 100401

Styczniówki 2016 :)

Senior Member Awatar Daria_Amelia
    O mnie
    Tomuś przyszedł na świat 20.01.2016
    Cytat Zamieszczone przez boroowka Zobacz posta
    Część dziewczyny! U nas ostatni tydzień na wariackich papierach; a do tego od rana leze w szpitalu. Zaczęłam plamic wczoraj; okazało się że jest polip na szyjce. Polip już usunięty; ale leze na obserwacji.
    Oj to niedobrze.... Mam nadzieję że szybko wrócisz do domku i do zdrówka!! :-)

2. dzieckozakupy.pl
    Senior Member
    veronika

O mnie
    Amelka urodzila sie 11 grudnia 2015:)
    Wpisów
    3
    Część dziewczyny! U nas ostatni tydzień na wariackich papierach; a do tego od rana leze w szpitalu. Zaczęłam plamic wczoraj; okazało się że jest polip na szyjce. Polip już usunięty; ale leze na obserwacji.
    Trzymaj sie Kochana ....wracaj szybko do domku i do zdrowia oczywiscie.. sciskam Cie

Senior Member Awatar Kaktusowo
    O mnie
    Jestem mamą, moje dziecko urodziło się 2016-01-17 zobacz kalendarz
    Wracaj do zdrówka. Dobrze ze juz usunięty :*

dziewczyny ja właśnie jestem na glukozie. Pierwsze dziesięć lykow poszło gładko bo to jak woda z cukrem ale później... feee normalnie brałam po takim małym lyczku bo taki kleik aż stawał w gardle i chciał wrócić. Jeszcze dostałam tego taki kubol wielki turystyczny no ale ważne ze juz wypite. Teraz sobie siedzę na fotelach i czekam. Dobrze ze książki nie zapomniałam aaa co do cytryny to wzięłam sobie i ja myślałam że to cała będę mogła wcisnąć bo lepiej kwaśne jak słodkie ale tylko z 5 kropelek mi pozwoliły wcisnąć. Toć to nic nie dało hyhy

Senior Member
    jolka78

O mnie
    Jestem w ciąży, mam termin porodu na 2016-01-15 zobacz kalendarz
    Boroowka szybkiego powrotu do domku zycze, dobrze,ze juz usuniety ten polip

Katkusowa
    mnie czeka glukoza w tym tygodniu :-/

Gocha2014
    wkladki laktacyjne i podpaski - ale pewnie zaliczylas to do higienicznych rzeczy itp

Ja walcze od wczoraj z goraczką- oczywiscie nie moge lezec, juz porozwozilam dzieci do szkoly, ale temperatura nie chce spasc ponizej 38 stopni. No nic, w dalszym ciagu czosnek, cebula, cytryna i mleko z maslem miodem i czosnkiem ...

Senior Member
    Mysia88

O mnie
    Jestem mamą, moje dziecko urodziło się 2015-11-27 zobacz kalendarz
    Widziałyście dziewczynki: http://demotywatory.pl/4552467/Krotk...dawno-urodzily to teraz już wiemy co będziemy po porodzie odpowiadać na niektóre pytania

boorowka wracaj szybciutko do zdrowia i domku, dobrze, że polip już usunięty

Kaktusowo dobrze, że masz już wypicie tego paskudztwa za sobą Teraz tylko żeby wyniki wyszły dobrze

jolka78 a coś przeciwgoraczkowego brałaś ? Oby to było tylko lekkie przeziębienie, kuruj się

My przez weekend składaliśmy mebelki do pokoiku Synka i teraz jak wchodzę do jego pokoiku nie mogę się napatrzeć jakie to wszystko jest śliczne Co prawda brakuje jeszcze komody z przewijakiem, fotela i zasłonek ale i tak pokoik jest cudowny Teraz chyba muszę zabrać za pranie i prasowanie tych wszytskich malutkich ubranek, no i poukładanie ich w nowych mebelkach

boorowka dobrze ze usuneli ten polip obys jak majszybciej wyszla ze szpitala
    Kaktusowo ja tez dzis na glukozie dostalam dwa kubki 0.25 i jakos dalo rade. Moze dlatego ze ja lubie slodkie i herbate slodze duzo wiec duzego szoku nie bylo. Teraz siedze i czekam tylko mdli mnie troche ale staram sie o tym nie myslec
    jolka78 Kuruj sie i duzo zdrowka zycze, tez dobry jest sok w czarnego bzu i chlodne oklady na czolo.
    Mysia88 gratuluje prawie w pelni urzadzonego pokoiku dla syna. Moze zrobisz zdj i wstawisz?

Member
    Pati1985

O mnie
    Jestem w ciąży, mam termin porodu na 2013-12-27 zobacz kalendarz
    http://www.mamaija.pl/kiddy-kiddy-ev...3-kg,d457.html w foteliku Kiddy Evo-Lunafix, również w samochodzie można ustawić zdrową pozycję leżenia. Ma to ogromną zaletę, gdyż niemowlę nawet przy długich podróżach leży odprężone i spokojne w pozycji płaskiej

9. encyklopedie Encyklopedia zdrowia dziecka Encyklopedia ciąży
    Cytat Zamieszczone przez gocha2104 Zobacz posta
    dobra kobitki mam powazna sprawe ....byla gadka o pampersach chusteczkach nawilzanych i ubrankach lozeczkach i wozkach napiszcie co jeszcze musze miec dla moich dzieciakow bo siedze i mysle i nie wiem napisalam na liscie tak .... wozek lozeczka materacyki posciel przewijak wanienka kocyki reczniki dla mnie pizama klapki szlafrok stabik do karmieniai te higieniczne rzeczy cumle flachy cazki gruszka szczotka a z apteki?
    Z apteki przyda się: Octenisept do pępków, sol morska do nosa, nosefrida lub podobne do odciagania wydzieliny, ew. Gaziki jalowe i sol fizjologiczna w ampulkach do przemywania oczek jesli ropieja. Takie pierdoly, a dobrze miec.

Ja pościeli będę mię w sumie 6 kompletów, 4 rozki, rozważam zakup wanienki ze stelazem. Po cc będzie mi łatwiej bo chłopaków chce kąpać w pokoju i nie będę się schylać. Ręczników specjalnie nie kupuje. Pieluchy tetrowe i flanelowe (kilka sztuk)

Do higienicznych podstaw dodam tylko emolient do kąpieli (nie używałam poprzednio oliwek ani balsamów do ciała) i podklady higieniczne takie 1mx1m.

Senior Member Awatar Kaktusowo
    O mnie
    Jestem mamą, moje dziecko urodziło się 2016-01-17 zobacz kalendarz
    ja już w domku po glukozie, nie było tak źle, ale od razu musialam zjeść coś 'normalnego' :PP
    Pamiętajcie o pysznych przepisach z naszej strony!!

Senior Member Awatar MaryyAnn
    O mnie
    Jestem mamą, moje dziecko urodziło się 2016-01-07 zobacz kalendarz
    Witam wszystkie styczniowe mamusie Postanowiła do Was dołączyć....w styczniu zostanę mamusią Wojtusia...

Newsletter Mjakmama24.pl

Odwiedzający odnaleźli tę stronę dzięki wyszukiwaniu fraz:

styczniówki 2016

Zwiń / Rozwiń Uprawnienia umieszczania postów