Strona 903 z 10050
Pokaż wyniki od 9,021 do 9,030 z 100500

Styczniówki 2016 :)

Senior Member
    veronika

O mnie
    Amelka urodzila sie 11 grudnia 2015:)
    Wpisów
    3
    Cytat Zamieszczone przez jolka78 Zobacz posta
    Ostatnie juz rzeczy?? na pewno ;-);-)
    Jak to juz pisałam - rzucacie kasą kobiety ;-0;-);-) ale tak poważnie, najwazniejsze, zeby sobie sprawiać radość.
    Ja pewnie zacznę coś teraz kupować, jak juz wiem, ze to babeczka - najpradopodobniej to przynajmniej nie bede patrzec, czy biale body ma kokardke czy nie, bo teraz juz obojetnie - bo różu i tak nie trawię więc gama kolorystyczna będzie szeroka :-)

Mi się też imię NINA bardzo podoba - sama od piątku nad nim myślę ale mam jeszcze dwa na N właśnie, ktore tez do mnie przemawiają więc czas pokaże.

Tez slyszalam o tych wozkach z ekoskorki, ze się nagrzewaja, no ale przede wszystkim jak są ciemne, jesli jest jasny i ma materialowe siedzisko to ok - na siedzisko zresztą nmozna zawsze jakis kolorowy pokrowiec dac i tez będzie ok - więc myślę, ze tak czy inaczej wózek się sprawdzi - sama takiego nie mam, ale jakby ktos mi taki podarował - to na p ewno bym nie pogardziła ;-)
    Dlatego ja szukam cos nie rozowegoostanie naprawdeteraz musze kupowac wieksze rzeczy

2. dzieckozakupy.pl
    Senior Member
    veronika

O mnie
    Wpisów
    3
    Hej dziewczyny ja w lozku czekam na sniadankou nas nadal lato takze mus pojechac w terenchociaz po wczorajszym dniu padnieta jestem ,tak mnie stopy bolaly i nadal troxhe bola ze szokdzis malutka w nocy brykala ale ja na brzuch sie przekrcilam troche i pewnie ja obudzilam i kopala zebym pozycje zmieniladzis na obiad do mamy pojedziemy i mamunia zrobila ciasto czekoladowe z malinami pychotaoj dziewczyny to sa ostatnie beztroskie chwile ,takie na luzieciesze ze malutka bedzie z nami ale czasem sie boje tego przeorganizowania mojego zycia eh chyba siw przyzyczailam do takiego luzu ze nie trzeba gotowac ,ze jak mam ochote to jedziemy gdziekolwiek a teraz juz trzeba bedziw inaczej zyc...no nic mam jeszcze ponad 3 miesiace zeby sie przygotowac do zmiany...za chwile urodzi sie malutka ktora zawiruje swiatem dokladnie heheh

Senior Member Awatar Kaktusowo
    O mnie
    Jestem mamą, moje dziecko urodziło się 2016-01-17 zobacz kalendarz
    Cytat Zamieszczone przez nayana Zobacz posta
    Ale dzisiaj cisza na forum pogoda typowo przed zimowa... Szaro, buro i ponuro z domieszka deszczu. Na weselu bylismy do 24. Dzis odczowam skutki obcasow, ale nie poyrafilam zalozyc plaskich butow potanczylismy, pojedlismy.. Fajnie bylo bez dzikich szalenstw ale fajnie.. Milo jest po weselu wstac wypoczetym i bez kaca hahaha ;D bylismy juz w kosciolku, a teraz jedziemy gdzies na obiad.. Pozniej bede sie raczyc kawusia i weselnymi ciachami mniam ... A wieczorem voice of poland, ogladacie??? Od jutra zaczynam generalne porzadki, czyli nadszedl czas odgruzowania chalupy.. To bedzie koszmar i slabo mi na sama mysl.. Sil tez nie za duzo.. Mo ake z tygodnia na tydzien bedzie ich coraz mniej wiec to ostatni dzwonek.. Dzis sie jednak nie moge przemeczac bo chec na deser duza milego popoludnia!!!
    Hihi my tez jak byliśmy to do 24 :P a the voice tez oglądam teraz właśnie leciały powtórki Hihi

Ja wczoraj byłam na grillu chociaż nic z grilla nie jem bo się boje bo już miałam nieprzyjemności i wolę nie ryzykować ;P i był w końcu wczoraj ten deser. Powiem wam dziewczyny brakowało mi tego hihi jakoś się przemoglam i znowu bym mogła hihih ooo nie czuje jak rymuje :P a dzisiaj mam plan nicnierobienia tylko film herbatka ciasteczka czy co tam dzisiaj nakupilam

Senior Member
    gocha2104

O mnie
    Jestem w ciąży, mam termin porodu na 2016-01-28 zobacz kalendarz
    czesc kobitki pogodzilismy sie z mezem wrocil z piatku na sobote wczesniej do domu z nocnej zmiany bo rozwalil kolano i mi sie go zal zrobilo pogadalismy i mnie przeprosil za ten wybryk z kolega w sobote pospalismy dlugo obiad szybko posrzatalismy i do mamusi na szarlotke potem kapiel film kakao i deserek wreszcie mmmmmm....zadzialala na niego oliwka bo pozwolilam mu sie wysmarowac .....teraz siedze sama poszedl na 2 zmiane mam kupe prasowania ale pakuje prezent dla niego na rocznice slubu we wtorek

O mnie
    Cytat Zamieszczone przez gocha2104 Zobacz posta
    czesc kobitki pogodzilismy sie z mezem wrocil z piatku na sobote wczesniej do domu z nocnej zmiany b o rozwalil kolano i mi sie go zal zrobilo pogadalismy i mnie przeprosil za ten wybryk z kolega w sobote pospalismy dlugo obiad szybko posrzatalismy i do mamusi na szarlotke potem kapiel film kakao i deserek wreszcie mmmmmm....zadzialala na niego oliwka bo pozwolilam mu sie wysmarowac .....teraz siedze sama poszedl na 2 zmiane mam kupe prasowania ale pakuje prezent dla niego na rocznice slubu we wtorek
    Uuuu to dobrze ze juz wszystko dobrze hihih a co mu tam pakujesz? Siebie owin kokardą!

Senior Member
    veronika

O mnie
    Wpisów
    3
    czesc kobitki pogodzilismy sie z mezem wrocil z piatku na sobote wczesniej do domu z nocnej zmiany bo rozwalil kolano i mi sie go zal zrobilo pogadalismy i mnie przeprosil za ten wybryk z kolega w sobote pospalismy dlugo obiad szybko posrzatalismy i do mamusi na szarlotke potem kapiel film kakao i deserek wreszcie mmmmmm....zadzialala na niego oliwka bo pozwolilam mu sie wysmarowac .....teraz siedze sama poszedl na 2 zmiane mam kupe prasowania ale pakuje prezent dla niego na rocznice slubu we wtorek
    To dobrze ze sie pogodzilasi deserek smakowaltak tak siebie owin ten kokardka na deserek oczywiscie

Senior Member
    gocha2104

O mnie
    Jestem w ciąży, mam termin porodu na 2016-01-28 zobacz kalendarz
    Cytat Zamieszczone przez Kaktusowo Zobacz posta
    Uuuu to dobrze ze juz wszystko dobrze hihih a co mu tam pakujesz? Siebie owin kokardą!
    kupilam mu szlifierke bo juz dawno chcial sobie taka kupic a nigdy nie bylo na to kasy ......mysle ze bedzie dobra....a kokardka?musialabym miec jej chyba z 5 metrow

9. encyklopedie Encyklopedia zdrowia dziecka Encyklopedia ciąży
    Senior Member
    veronika

O mnie
    Wpisów
    3
    kupilam mu szlifierke bo juz dawno chcial sobie taka kupic a nigdy nie bylo na to kasy ......mysle ze bedzie dobra....a kokardka?musialabym miec jej chyba z 5 metrow
    fajnie byloby co odwijacdocenilby po odwinieciu....

O mnie
    Cytat Zamieszczone przez veronika Zobacz posta
    fajnie byloby co odwijacdocenilby po odwinieciu....
    Oj na pewno by docenił hihih

Senior Member Awatar aleksandramagdalena
    O mnie
    Nasza Perełka urodziła się 12.01.2016r. o godzinie 14.10 3340g 55cm
    Cytat Zamieszczone przez veronika Zobacz posta
    To dobrze ze sie pogodzilasi deserek smakowaltak tak siebie owin ten kokardka na deserek oczywiscie
    Hmmm fajny pomysl z kokarda na powrot meza chyba by szoku doznal i polknal w calosci chyba jednak wole nie ryzykowac hahhaa

Newsletter Mjakmama24.pl

Odwiedzający odnaleźli tę stronę dzięki wyszukiwaniu fraz:

styczniówki 2016

Zwiń / Rozwiń Uprawnienia umieszczania postów