Strona 890 z 10050
Pokaż wyniki od 8,891 do 8,900 z 100497

Styczniówki 2016 :)

Senior Member Awatar AniaSal
    O mnie
    Jestem w ciąży, mam termin porodu na 2016-01-08 zobacz kalendarz
    Data
    -8.01.2016
    Dobra dziewczyny idę odpoczywać....trzymajcie się i smacznego.... z waszymi zachciankami

2. dzieckozakupy.pl
    Senior Member
    Rolcia

O mnie
    Jestem mamą, moje dziecko urodziło się 2016-01-01 zobacz kalendarz
    No cóż, ja zgodnie z sugestią zagoniłam męża do masażu i nieco mi lepiej. Dostałam kuraka z kfc i jestem szczęśliwa i będę gruba, ale grunt, że mała też była zadowolona Teraz się już do łóżeczka położyłam, i z małżem kombinujemy jakiś delikatny deserek na rano (chcieliśmy dzisiaj, ale przez te plecy to żaden fun będzie). Dziwnie będzie tak po 3 miesiącach względnej abstynencji (ze strachu przez te plamienia non stop) ale już się doczekać nie mogę. Przynajmniej już mu nie ryczę kładąc się spać, że chcę a nie mogę
    Co do włosków ja też mam teraz mega krótkie, i już od początku ciąży odrosły mi zupełnie w naturalnym kolorze - pomyślałam, że w pierwszym roku z małą raczej mało mogę mieć czas dla siebie, dlatego farbowanie odpuszczam. No i w poniedziałek idę na pełen serwis do salonu kosmetycznego, stópki, rączki i wosk na łydkach No cóż, dobranoc dziewczyny, jutro z rana się pewnie odezwę i poczytam, co tu się wieczorem działo.

Senior Member
    Rolcia

O mnie
    Jestem mamą, moje dziecko urodziło się 2016-01-01 zobacz kalendarz
    PS to już oficjalne. Mąż właśnie ogłosił, że pomimo rozmiaru piersi (G przed ciążą, teraz bliżej H - K ) to jednak piersi przegrały wyścig z brzuchem. AAAAAA!

Senior Member
    Truskawkowa

O mnie
    Jestem mamą, moje dziecko urodziło się 2016-01-09 zobacz kalendarz
    Cytat Zamieszczone przez fghjkz Zobacz posta
    Jeszcze nie zauwazylam zebym sie rozrosla w biodrach uf cale szczescie! Poszlo tylko w brzuch i piersi
    Też tak myślałam na wszelki wypadek nie próbuj wcisnąć się w sukienkę z przed ciąży

Senior Member
    Truskawkowa

O mnie
    Jestem mamą, moje dziecko urodziło się 2016-01-09 zobacz kalendarz
    Cytat Zamieszczone przez Rolcia Zobacz posta
    PS to już oficjalne. Mąż właśnie ogłosił, że pomimo rozmiaru piersi (G przed ciążą, teraz bliżej H - K ) to jednak piersi przegrały wyścig z brzuchem. AAAAAA!
    Hehe kiedyś to musiało w końcu nastąpić

Senior Member
    veronika

O mnie
    Amelka urodzila sie 11 grudnia 2015:)
    Wpisów
    3
    Cytat Zamieszczone przez gocha2104 Zobacz posta
    hej dziewczyny u mnie dzis na obiad byla rybka dorsz na parze do tego fasolka szparagowa zielona i frytkigrzech a propo farbowania to nie robie tego od poczatku ciazy ale to dobrze bo wreszcie wroce do naturalnego wczesniej mialam rude i nie moglam sie ich pozbyc nosze krotkie wlosy i tez mialam zapuszczac ale hmmm...to trudne marza mi sie paznokcie takie sliczne a sama nie umiem sobie zrobic kupilam dzis sobie nowe wdzianko na zimne dni taka niby bluza niby plaszczyk fajny cieply za tylek i z regulacja na brzuszek bo myslalam ze zmieszcze sie do kurtki ale ooooo...nie.....mialam dzisiaj smutny i nerwowy dzien maz doprowadzil mnie do szalu przez dwa dni byl niby chory ciagle spal a dzis umowil sie z kolega i cudownie ozdrowial wstal o 13 po nocce a o 13,30 juz go nie bylo a ja glupia obiadek itd a on mnie zostawil sama na cale popoudnie naszczescie tesciowa mnie poparla i go ochrzanila ze jest swinia
    O dobrze tesciowa zrobilaej no wez ty tego swojego ustaw bo jakto tak ?oj czasem to facetom trzeba dokladnie powiedziec bo sami sie nie domysla

Senior Member
    veronika

O mnie
    Wpisów
    3
    Cytat Zamieszczone przez Truskawkowa Zobacz posta
    Też tak myślałam na wszelki wypadek nie próbuj wcisnąć się w sukienkę z przed ciąży
    Ja wchodze we wszystko do pasa heheh i zapinam sie pod brzuchemspodnie dzis letnie mam i tak wlasnie zapiete

9. encyklopedie Encyklopedia zdrowia dziecka Encyklopedia ciąży
    Senior Member
    fghjkz

O mnie
    Amelka przyszła na świat 7.01.2016 :)
    Cytat Zamieszczone przez Truskawkowa Zobacz posta
    Też tak myślałam na wszelki wypadek
    nie próbuj wcisnąć się w sukienkę z przed ciąży
    Probowalam wcisnelam sie ogolnie prawie w kazda tylko wygladam jak serdelka haha

Senior Member
    veronika

O mnie
    Wpisów
    3
    Jeszcze nie zauwazylam zebym sie rozrosla w biodrach uf cale szczescie! Poszlo tylko w brzuch i piersi
    To nie o to chodzi ze bedziesz miala szerokie tylko sie troszke rozchodza hehe do porodu sie przygotowuja

Senior Member
    veronika

O mnie
    Wpisów
    3
    Probowalam wcisnelam sie ogolnie prawie w kazda tylko wygladam jak serdelka haha
    No ten bardziej obcisle to tak wlasnie jak sledz w puszcea te letnie luzniejsze sa okja dzis sukienke ubieram i sweterek miala ubrac taki zapinany na guziczka no i niestetybw cycu sie nie mieszcze

Newsletter Mjakmama24.pl

Odwiedzający odnaleźli tę stronę dzięki wyszukiwaniu fraz:

styczniówki 2016

Zwiń / Rozwiń Uprawnienia umieszczania postów