Strona 89 z 10049
Pokaż wyniki od 881 do 890 z 100488

Styczniówki 2016 :)

Cytat Zamieszczone przez Marzena,28 Zobacz posta
    Nie będę się już w nic wkręcać. Wypytam lekarza na wizycie w czwartek o ten tydzień różnicy. Może poznam termin porodu. Następne usg przede mną to te genetyczne 15 czerwca.
    podejście prawidłowe a jak się dziś czujesz?

2. dzieckozakupy.pl
    Cytat Zamieszczone przez FONDIE1 Zobacz posta
    podejście prawidłowe a jak się dziś czujesz?
    Piersi baaaardzo bolą i czuje takie jakby rozpychanie przy spojeniu lonowym. Mdlosci prawie brak. Poza tym katar i krew z nosa. Mąż bardzo o mnie dba, wszystko mi pod nos podtyka. Niestety w czwartek wracam do pracy :-(

A jak u Was???

Cytat Zamieszczone przez Marzena,28 Zobacz posta
    Piersi baaaardzo bolą i czuje takie jakby rozpychanie przy spojeniu lonowym. Mdlosci prawie brak. Poza tym katar i krew z nosa. Mąż bardzo o mnie dba, wszystko mi pod nos podtyka. Niestety w czwartek wracam do pracy :-(

A jak u Was???
    kochana leż i wypoczywaj chociaż do czwartku ale jak dalej będziesz chora idź na l4 i tyle! ja czuje czuje jakby nabrzmiałe jajniki jakoś dziś ale ja może to mam od leżenia bo już mnie kości bolą od tego.

Cytat Zamieszczone przez FONDIE1 Zobacz posta
    kochana leż i wypoczywaj chociaż do czwartku ale jak dalej będziesz chora idź na l4 i tyle! ja czuje czuje jakby nabrzmiałe jajniki jakoś dziś ale ja może to mam od leżenia bo już mnie kości bolą od tego.
    Podobno jajniki w ciąży nie bola. Macica Ci rosnie:-)

Hej. Wczoraj dowiedziałam się, ze prawdopodobnie znów jestem w ciąży. W sumie to moja 6 ciaza. Ostatnia stracilam miesiac temu. Mam jedno dziecko. Nie wiem jak teraz, ale może się uda. Chciałabym do Was dołączyć

Senior Member Awatar Madzia_84
    O mnie
    Jestem w ciąży, mam termin porodu na 2016-01-17 zobacz kalendarz
    Marzena, ja też czuję w dole rozciąganie, ewidentnie wszystko się tam powiększa. Mdłości brak, piersi tylko troszkę bolą, brak apetytu, ale wieczorami łapie mnie głód.

Byłam się dziś osłuchać i oskrzela już czyste ale antybiotyk jeszcze na 3 dni przedłużony. Zobaczymy co jutro ginekolog powie.

Beata, jesteśmy z Tobą dobrej myśli. A który byłby to tydzień?

Koniec 4 tygodnia mniej więcej. Ciężko mi liczyć po ostatnim poronieniu. Cykle mam zazwyczaj 24/25 dni. Dzis juz 26 dzień zakladajac ze dzień poronienia to pierwszy dzień cyklu. Wtedy to byl początek 5 tygodnia. Oczyscilam się sama.

9. encyklopedie Encyklopedia zdrowia dziecka Encyklopedia ciąży
    Cytat Zamieszczone przez Beatapab Zobacz posta
    Koniec 4 tygodnia mniej więcej. Ciężko mi liczyć po ostatnim poronieniu. Cykle mam zazwyczaj 24/25 dni. Dzis juz 26 dzień zakladajac ze dzień poronienia to pierwszy dzień cyklu. Wtedy to byl początek 5 tygodnia. Oczyscilam się sama.
    Witaj a wiesz dlaczego ronisz ? Jestes na jakis lekach ? Lekarz ci pozwala tak z miesiac na miesiac sie starac ? Nie masz dzieci? Pytam bo ja tez jestem po kiilki poronieniach i jestem obstawiona mega lekami ai tak nie wiadomo co z tego bedzie

Cytat Zamieszczone przez Madzia_84 Zobacz posta
    Marzena, ja też czuję w dole rozciąganie, ewidentnie wszystko się tam
    powiększa. Mdłości brak, piersi tylko troszkę bolą, brak apetytu, ale wieczorami łapie mnie głód.

Byłam się dziś osłuchać i oskrzela już czyste ale antybiotyk jeszcze na 3 dni przedłużony. Zobaczymy co jutro ginekolog powie.

Beata, jesteśmy z Tobą dobrej myśli. A który byłby to tydzień?
    Daj oczywiscie znac co u lekarza

Cytat Zamieszczone przez Beatapab Zobacz posta
    Koniec 4 tygodnia mniej więcej. Ciężko mi liczyć po ostatnim poronieniu. Cykle mam
    zazwyczaj 24/25 dni. Dzis juz 26 dzień zakladajac ze dzień poronienia to pierwszy dzień cyklu. Wtedy to byl początek 5 tygodnia. Oczyscilam się sama.
    A badanie betahcg robilas ? Czy test ? Kiedy masz wizyte idz koniecznie chociaz po luteine

Newsletter Mjakmama24.pl

Odwiedzający odnaleźli tę stronę dzięki wyszukiwaniu fraz:

styczniówki 2016

Zwiń / Rozwiń Uprawnienia umieszczania postów