Strona 889 z 10092
Pokaż wyniki od 8,881 do 8,890 z 100917

Styczniówki 2016 :)

Senior Member Awatar cotton
    O mnie
    Jestem mamą, moje dziecko urodziło się 2015-12-09 zobacz kalendarz
    Cytat Zamieszczone przez Kaktusowo Zobacz posta
    ja tak samo!
    Może coś jeszcze pójdzie (a jak pójdzie to niech już zostanie! )

Cytat Zamieszczone przez gocha2104 Zobacz posta
    hej dziewczyny u mnie dzis na obiad byla rybka dorsz na parze do tego fasolka szparagowa zielona i frytkigrzech a propo farbowania to nie robie tego od poczatku ciazy ale to dobrze bo wreszcie wroce do naturalnego wczesniej mialam rude i nie moglam sie ich pozbyc nosze krotkie wlosy i tez mialam zapuszczac ale hmmm...to trudne
    Uwielbiam frytki! A rybka i fasolka to samo zdrowie więc absolutnie nie masz powodu do wyrzutów sumienia!
    To jesteśmy już dwie z włosowymi postanowieniami, będzie raźniej

2. dzieckozakupy.pl
    Senior Member
    Truskawkowa

O mnie
    Jestem mamą, moje dziecko urodziło się 2016-01-09 zobacz kalendarz
    Cytat Zamieszczone przez tosienka87 Zobacz posta
    u mnie na obiadek była rybka i na deser ciasto truskawkowe...a teraz jestem w trakcie robienie pizzy wlasnej na grubszym ciescie, ktore wlasnie sobie rosnie mmmmmmm...
    Pójdzie w cycki oczywiście

Senior Member
    Truskawkowa

O mnie
    A jeśli chodzi o biodra to mnie tez często jedno boli. Czasem tak kuje ze nie mogę się ruszyc ani w jedna ani druga stronę... :/

Senior Member Awatar AniaSal
    O mnie
    Jestem w ciąży, mam termin porodu na 2016-01-08 zobacz kalendarz
    Data
    -8.01.2016
    Sliczne ciuszki...a nie wiecie gdzie można kupić w okolicach krosna jasła fajne jeszcze ??:P ja wlasnie leże i grzeje nogi termoforem... mam nadzieję że przeziębienie ucieknie odemnie

Senior Member
    Truskawkowa

O mnie
    Cytat Zamieszczone przez aleksandramagdalena Zobacz posta
    To mnie zdolowalas, jak moje biodra sie jeszcze rozciagna to sie w krzeslo nie zmieszcze, bo natura mnie juz szerokimi obdarzyla... ojoj
    Ja do niedawna myślałam że mi wszystkie kg w brzuch idą. Dwa dni temu mierzyłam sukienkę która kupilam sobie w zeszłym roku na Sylwestra. Taka luzna, wchodziłam w nią jak w worek. I co? Nie mogłam jej teraz wcisnąć! Ani górą, ani dołem. Po 5 min się udało w brzuchu idealna ale nie mogłam jej przecisnac przez biodra. Masakra! Aż się męża pytałam czemu mi nie powiedział ze mi tak dupa urosła

Senior Member
    gocha2104

O mnie
    Jestem w ciąży, mam termin porodu na 2016-01-28 zobacz kalendarz
    Cytat Zamieszczone przez Truskawkowa Zobacz posta
    A jeśli chodzi o biodra to mnie tez często jedno boli. Czasem tak kuje ze nie mogę się ruszyc ani w jedna ani druga stronę... :/
    mnie tez zazwyczaj tylko prawe

Senior Member Awatar Kaktusowo
    O mnie
    Jestem mamą, moje dziecko urodziło się 2016-01-17 zobacz kalendarz
    Cytat Zamieszczone przez Truskawkowa Zobacz posta
    Ja do niedawna myślałam że mi wszystkie kg w brzuch idą. Dwa dni temu mierzyłam sukienkę która kupilam sobie w zeszłym roku na Sylwestra. Taka luzna, wchodziłam w nią jak w worek. I co? Nie mogłam jej teraz wcisnąć! Ani górą, ani dołem. Po 5 min się udało w brzuchu idealna ale nie mogłam jej przecisnac przez biodra. Masakra! Aż się męża pytałam czemu mi nie powiedział ze mi tak dupa urosła
    haha miałam w miare podobną sytuacje i jak zapytałam czemu mi nie powiedział, że mi tak dupa urosła to mi odpowiedział, że jemu to bardzo pasuje haha dlategooo
    Pamiętajcie o pysznych przepisach z naszej strony!!

9. encyklopedie Encyklopedia zdrowia dziecka Encyklopedia ciąży
    Senior Member
    gocha2104

O mnie
    Jestem w ciąży, mam termin porodu na 2016-01-28 zobacz kalendarz
    Cytat Zamieszczone przez cotton Zobacz posta
    Może coś jeszcze pójdzie (a jak pójdzie to niech już zostanie! )

Uwielbiam frytki! A rybka i fasolka to samo zdrowie więc absolutnie nie masz powodu do wyrzutów sumienia!
    To jesteśmy już dwie z włosowymi postanowieniami, będzie raźniej
    juz dawno mialam ochote na frytkii ale mnie sumienie meczylo i zgaga ale powiedzialam dosc.....a maca to ja nie jadlam chyba z5 lat nie lubie takiego jedzenia na sama mysl zaczynam sie modlic

Senior Member
    Truskawkowa

O mnie
    Cytat Zamieszczone przez Kaktusowo Zobacz posta
    haha miałam w miare podobną sytuacje i jak zapytałam czemu mi nie powiedział, że mi tak dupa urosła to mi odpowiedział, że jemu to bardzo pasuje haha dlategooo
    Haha ach Ci faceci. Wszyscy tacy sami

Senior Member
    fghjkz

O mnie
    Amelka przyszła na świat 7.01.2016 :)
    Jeszcze nie zauwazylam zebym sie rozrosla w biodrach uf cale szczescie! Poszlo tylko w brzuch i piersi

Newsletter Mjakmama24.pl

Odwiedzający odnaleźli tę stronę dzięki wyszukiwaniu fraz:

styczniówki 2016

m jak mama styczniówki 2016

Zwiń / Rozwiń Uprawnienia umieszczania postów