Strona 888 z 10044
Pokaż wyniki od 8,871 do 8,880 z 100438

Styczniówki 2016 :)

Senior Member Awatar madlen8
    O mnie
    Jestem mamą, moje dziecko urodziło się 2016-01-21 zobacz kalendarz
    Iza może się trochę porozciagaj.....

2. dzieckozakupy.pl
    Senior Member
    veronika

O mnie
    Amelka urodzila sie 11 grudnia 2015:)
    Wpisów
    3
    Cytat Zamieszczone przez madlen8 Zobacz posta
    Wrrrrr skasowalam swoją wiadomość która 5 min pisałam :/
    A pisałam ze super ciuszki kupujecie a ja nic na razie mam tylko trochę od koleżanek po ich corach. Normalnie czuje się jak wyrodna matka
    Musze nadrobić w ten weekend. Nawet byłam w jednym szmateksie ale nie było nic na takie maluszki
    Co do przeziębienia ja zastosowałam roztwór cytryna (duzo) plus woda plus cukier i sok z mailn i odeszło przeziębienie jak ręką odjąl.
    Mała dzisiaj moja leniwa jakaś teraz trochę kopie ale już się zaczęłam niepokoić powoli.
    Dzisiaj kupiłam foremki na suflety i zamierzam zrobić (ciekawe czy wyjda ). Mam ostatnio ochotę na coś dobrego ale nie wiem co ...... teraz mam fazę na słodkie ale staram się nie przesadzać bo znów jeszcze pójdzie w te cycki haha
    Jeszcze kupisz a jak zaczniesz to cie wciagna te zakupy zobaczysz ja tez nie wiele mam bo troche po brata dzieciach ale cos tam kupuje

Senior Member Awatar Kaktusowo
    O mnie
    Jestem mamą, moje dziecko urodziło się 2016-01-17 zobacz kalendarz
    Cytat Zamieszczone przez veronika Zobacz posta
    Jeszcze kupisz a jak zaczniesz to cie wciagna te zakupy zobaczysz ja tez nie wiele mam bo troche po brata dzieciach ale cos tam kupuje
    oj wciąga niczym paluszki solone czy kinderki w moim przypadku hihi
    Pamiętajcie o pysznych przepisach z naszej strony!!

Senior Member
    veronika

O mnie
    Amelka urodzila sie 11 grudnia 2015:)
    Wpisów
    3
    Cytat Zamieszczone przez fghjkz Zobacz posta
    Bola mnie biodra jak leze ;/
    Bo te biodra sie rozciagaja namnam na pilatesie mowila zeby siadac po turecku jak sie da nawet film ogladajac posiedziec tak z chwile

Senior Member Awatar tosienka87
    O mnie
    Nasze serduszko Nina urodziła się9-01-2016 :)a teraz noszę pod sercem nasze drugie szczęście :*
    Cytat Zamieszczone przez Truskawkowa Zobacz posta
    No ja obiad właśnie i marzy mi się na deser mcflurry niestety marzenie nie do spełnienia. Najbliższy 40km :/
    u mnie na obiadek była rybka i na deser ciasto truskawkowe...a teraz jestem w trakcie robienie pizzy wlasnej na grubszym ciescie, ktore wlasnie sobie rosnie mmmmmmm...

Aniołek 20-12-2014 (*) nasze maleńkie serduszko, tęsknimy ;(
    Aniołek 3-06-2017 (*) na zawsze w naszych myślach ;(

Senior Member Awatar aleksandramagdalena
    O mnie
    Nasza Perełka urodziła się 12.01.2016r. o godzinie 14.10 3340g 55cm
    Cytat Zamieszczone przez veronika Zobacz posta
    Bo te biodra sie rozciagaja namnam na pilatesie mowila zeby siadac po turecku jak sie da nawet film ogladajac posiedziec tak z chwile
    To mnie zdolowalas, jak moje biodra sie jeszcze rozciagna to sie w krzeslo nie zmieszcze, bo natura mnie juz szerokimi obdarzyla... ojoj

Senior Member Awatar cotton
    O mnie
    Jestem mamą, moje dziecko urodziło się 2015-12-09 zobacz kalendarz
    Cytat Zamieszczone przez madlen8 Zobacz posta
    Mam ostatnio ochotę na coś dobrego ale nie wiem co ...... teraz mam fazę na słodkie ale staram się nie przesadzać bo znów jeszcze pójdzie w te cycki haha
    Hehe jakby mi słodycze miały iść w cycki to jadłabym je na śniadanie, obiad i kolacje!

9. encyklopedie Encyklopedia zdrowia dziecka Encyklopedia ciąży
    Senior Member Awatar Kaktusowo
    O mnie
    Jestem mamą, moje dziecko urodziło się 2016-01-17 zobacz kalendarz
    Cytat Zamieszczone przez cotton Zobacz posta
    hehe jakby mi słodycze miały iść w cycki to jadłabym je na śniadanie, obiad i kolacje! :d
    ja tak samo!
    Pamiętajcie o pysznych przepisach z naszej strony!!

Senior Member
    gocha2104

O mnie
    Jestem w ciąży, mam termin porodu na 2016-01-28 zobacz kalendarz
    hej dziewczyny u mnie dzis na obiad byla rybka dorsz na parze do tego fasolka szparagowa zielona i frytkigrzech a propo farbowania to nie robie tego od poczatku ciazy ale to dobrze bo wreszcie wroce do naturalnego wczesniej mialam rude i nie moglam sie ich pozbyc nosze krotkie wlosy i tez mialam zapuszczac ale hmmm...to trudne marza mi sie paznokcie takie sliczne a sama nie umiem sobie zrobic kupilam dzis sobie nowe wdzianko na zimne dni taka niby bluza niby plaszczyk fajny cieply za tylek i z regulacja na brzuszek bo myslalam ze zmieszcze sie do kurtki ale ooooo...nie.....mialam dzisiaj smutny i nerwowy dzien maz doprowadzil mnie do szalu przez dwa dni byl niby chory ciagle spal a dzis umowil sie z kolega i cudownie ozdrowial wstal o 13 po nocce a o 13,30 juz go nie bylo a ja glupia obiadek itd a on mnie zostawil sama na cale popoudnie naszczescie tesciowa mnie poparla i go ochrzanila ze jest swinia
    Ostatnio edytowane przez gocha2104 ; 18-09-15 o 19:24

Senior Member Awatar madlen8
    O mnie
    Jestem mamą, moje dziecko urodziło się 2016-01-21 zobacz kalendarz
    Ja z rozmiaru d na razie mam F
    I Lubię te moje nowe silikony ale czuje ze po urodzeniu to znów zmaleja i będę tęsknić za moimi obecnymi

Newsletter Mjakmama24.pl
Zapytaj naszych ekspertów

Odwiedzający odnaleźli tę stronę dzięki wyszukiwaniu fraz:

styczniówki 2016

Zwiń / Rozwiń Uprawnienia umieszczania postów