Strona 887 z 10065
Pokaż wyniki od 8,861 do 8,870 z 100641

Styczniówki 2016 :)

Senior Member
    Rolcia

O mnie
    Jestem mamą, moje dziecko urodziło się 2016-01-01 zobacz kalendarz
    Ratujcie mnie... wczoraj jak wspomniałam miałam dziki maraton, lekarz - babcia - duże zakupy - fryzjer - ogarnięcie chałupy, a dzisiaj cały dzień chodzę i umieram z bólu pleców. Jakaś totalna masakra ... staram się leżeć jak najwięcej na boku, z podusią ciążową, ale guzik to pomaga....
    Na szczęście odsiecz wiedeńska już w drodze, małż z kurakiem z kfc jedzie, bo mi smaka dziewczyny narobiyście

2. dzieckozakupy.pl
    Senior Member
    veronika

O mnie
    Amelka urodzila sie 11 grudnia 2015:)
    Wpisów
    3
    Cytat Zamieszczone przez Rolcia Zobacz posta
    Ratujcie mnie... wczoraj jak wspomniałam miałam dziki maraton, lekarz - babcia - duże zakupy - fryzjer - ogarnięcie chałupy, a dzisiaj cały dzień chodzę i umieram z bólu pleców. Jakaś totalna masakra ... staram się leżeć jak najwięcej na boku, z podusią ciążową, ale guzik to pomaga....
    Na szczęście odsiecz wiedeńska już w drodze, małż z kurakiem z kfc jedzie, bo mi smaka dziewczyny narobiyście
    O masz...te nasze ciazowe dolegliwosci i zachcianki na bol plecow nie wiem polez i na drugi raz oszczedzaj sie oby nie doprowadzic do tego bolu...a kurak napewno pomoze chociaz zachcianke zaspokoic

Senior Member Awatar Daria_Amelia
    O mnie
    Tomuś przyszedł na świat 20.01.2016
    Cytat Zamieszczone przez Rolcia Zobacz posta
    Może zagon kogoś do masażu pleców? :-) ja odkąd jestem w ciąży jeszcze bardziej wykorzystuje fakt żeby mnie mąż masowal po plecach i stopkach uwielbiam to :-) okrutna jestem wiem hihi

Senior Member Awatar Kaktusowo
    O mnie
    Jestem mamą, moje dziecko urodziło się 2016-01-17 zobacz kalendarz
    dziewczyny, tak o tych lumpkach mówiyście, że przemogłam się i poszłam do takiego jednego co u nas niedawno otwarli. wyobraźcie sobie, że było prawie wszystko po symboliczne 2zł akurat i kupiłam pare rzeczy Z METKAMI po 2 zł!!! są z FF są i z mexxa, no niemożliwe aż. pokaże wam: Kliknij obrazek, aby uzyskać większą wersję

Nazwa:	IMG_5572.jpg
Wyświetleń:	44
Rozmiar:	87.9 KB
ID:	90143 o takie.
    to jest jeszcze nic. a jakie czapeczki fajne hihi!: Kliknij obrazek, aby uzyskać większą wersję

Nazwa:	IMG_5573.jpg
Wyświetleń:	35
Rozmiar:	89.0 KB
ID:	90144 akurat ta niebieska z daszkiem kupilam jakoś tydzień temu w FF. no i jeszcze do tego byłam dzisiaj u mamyy i ona znowu mi całą reklamówe dała takich super ciuszków, ale to już nie robiłam zdjęcia. zrobiłam tylko bamboszków co tam też były, takie o: Kliknij obrazek, aby uzyskać większą wersję

Nazwa:	IMG_5574.jpg
Wyświetleń:	32
Rozmiar:	96.7 KB
ID:	90145 ii jeszcze takie dwa ciuszki co mi się suuuper spodobały bo z takim fajnym napisem : jestem twoim koteczkiem tatusiu hihi a drugi marynarzyk: Kliknij obrazek, aby uzyskać większą wersję

Nazwa:	IMG_5576.jpg
Wyświetleń:	33
Rozmiar:	92.2 KB
ID:	90146

No ja wam powiem, że jeszcze wcześniej dostałam od siostry taką wielką torbe jak z ikei to ja już też mam tych ciuszków multuuuuuuum ale jednak siły wyższe mnie nie potrafią powstrzymać od własnych zakupów hihiihih
    Ostatnio edytowane przez Kaktusowo ; 18-09-15 o 18:07
    Pamiętajcie o pysznych przepisach z naszej strony!!

Senior Member
    veronika

O mnie
    Wpisów
    3
    Cytat Zamieszczone przez Kaktusowo Zobacz posta
    dziewczyny, tak o tych lumpkach mówiyście, że przemogłam się i poszłam do takiego jednego co u nas niedawno otwarli. wyobraźcie sobie, że było prawie wszystko po symboliczne 2zł akurat i kupiłam pare rzeczy Z METKAMI po 2 zł!!! są z FF są i z mexxa, no niemożliwe aż. pokaże wam: Kliknij obrazek, aby uzyskać większą wersję

Nazwa:	IMG_5572.jpg
Wyświetleń:	44
Rozmiar:	87.9 KB
ID:	90143 o takie.
    to jest jeszcze nic. a jakie czapeczki fajne hihi!: Kliknij obrazek, aby uzyskać większą wersję

Nazwa:	IMG_5573.jpg
Wyświetleń:	35
Rozmiar:	89.0 KB
ID:	90144 akurat ta niebieska z daszkiem kupilam jakoś tydzień temu w FF. no i jeszcze do tego byłam dzisiaj u mamyy i ona znowu mi całą reklamówe dała takich super ciuszków, ale to już nie robiłam zdjęcia. zrobiłam tylko bamboszków co tam też były, takie o: Kliknij obrazek, aby uzyskać większą wersję

Nazwa:	IMG_5574.jpg
Wyświetleń:	32
Rozmiar:	96.7 KB
ID:	90145 ii jeszcze takie dwa ciuszki co mi się suuuper spodobały bo z takim fajnym napisem : jestem twoim koteczkiem tatusiu hihi a drugi marynarzyk: Kliknij obrazek, aby uzyskać większą wersję

Nazwa:	IMG_5576.jpg
Wyświetleń:	33
Rozmiar:	92.2 KB
ID:	90146

No ja wam powiem, że jeszcze wcześniej dostałam od siostry taką wielką torbe jak z ikei to ja już też mam tych ciuszków multuuuuuuum ale jednak siły wyższe mnie nie potrafią powstrzymać od własnych zakupów hihiihih
    Super ciuszkiwogole te male rzeczy sa cudowne i trudno sie im oprzec

Senior Member
    fghjkz

O mnie
    Amelka przyszła na świat 7.01.2016 :)
    Bola mnie biodra jak leze ;/

Senior Member Awatar tosienka87
    O mnie
    Nasze serduszko Nina urodziła się9-01-2016 :)a teraz noszę pod sercem nasze drugie szczęście :*

Cool

Cytat Zamieszczone przez veronika Zobacz posta
    w zwiazku z opadem deszczu spacerek odwolany zostal ale zakupy nieZałącznik 90110Załącznik 90111 wciaz szukam cos nie rozowego
    hehe, a dlaczego nie różowego??? ja bardzo lubie rozowy kolor, jak Wam zaprezentuje moja kolekcje, to bedzie smiechu...bo u mnie prawie wszystko w różu

Aniołek 20-12-2014 (*) nasze maleńkie serduszko, tęsknimy ;(
    Aniołek 3-06-2017 (*) na zawsze w naszych myślach ;(

9. encyklopedie Encyklopedia zdrowia dziecka Encyklopedia ciąży
    Senior Member Awatar madlen8
    O mnie
    Jestem mamą, moje dziecko urodziło się 2016-01-21 zobacz kalendarz
    Wrrrrr skasowalam swoją wiadomość która 5 min pisałam :/
    A pisałam ze super ciuszki kupujecie a ja nic na razie mam tylko trochę od koleżanek po ich corach. Normalnie czuje się jak wyrodna matka
    Musze nadrobić w ten weekend. Nawet byłam w jednym szmateksie ale nie było nic na takie maluszki
    Co do przeziębienia ja zastosowałam roztwór cytryna (duzo) plus woda plus cukier i sok z mailn i odeszło przeziębienie jak ręką odjąl.
    Mała dzisiaj moja leniwa jakaś teraz trochę kopie ale już się zaczęłam niepokoić powoli.
    Dzisiaj kupiłam foremki na suflety i zamierzam zrobić (ciekawe czy wyjda ). Mam ostatnio ochotę na coś dobrego ale nie wiem co ...... teraz mam fazę na słodkie ale staram się nie przesadzać bo znów jeszcze pójdzie w te cycki haha

Senior Member
    veronika

O mnie
    Wpisów
    3
    Cytat Zamieszczone przez tosienka87 Zobacz posta
    hehe, a dlaczego nie różowego??? ja bardzo lubie rozowy kolor, jak Wam zaprezentuje moja kolekcje, to bedzie smiechu...bo u mnie prawie wszystko w różu
    No wlasnie dlatego zeby nie wszystko bylo w rozubo co za duzo to nie zdrowo hheheh ja takie sliczne pajacyki widzialam niebieskie z motylkami tylko nie pamietam gdzie bo chcialabym kupic

Senior Member Awatar tosienka87
    O mnie
    Nasze serduszko Nina urodziła się9-01-2016 :)a teraz noszę pod sercem nasze drugie szczęście :*
    Cytat Zamieszczone przez Beatapab Zobacz posta
    Załącznik 90118 to i ja pokaze ogromny domek moich chlopakow
    No to powiem Ci tak...u Ciebie w brzuszku mieszka 2 dzieciaczków u mnie 1 a moja gwiazdeczka chyba potrzebuje wiecej miejsca, bo nawet Ciebie przebijam wielkoscia brzuszka

Aniołek 20-12-2014 (*) nasze maleńkie serduszko, tęsknimy ;(
    Aniołek 3-06-2017 (*) na zawsze w naszych myślach ;(

Newsletter Mjakmama24.pl

Odwiedzający odnaleźli tę stronę dzięki wyszukiwaniu fraz:

styczniówki 2016

Zwiń / Rozwiń Uprawnienia umieszczania postów