Strona 873 z 10058
Pokaż wyniki od 8,721 do 8,730 z 100575

Styczniówki 2016 :)

Senior Member
    veronika

O mnie
    Amelka urodzila sie 11 grudnia 2015:)
    Wpisów
    3
    dziewczyny nie wiem czy u was ta strona dziala ale sprawdzie sobie strone Ebay tam sa cudenka, takze sprawdzcie czy mozecie cos z niej kupic....mnie sie wydaje ze moja kuzynka cos kupowala ale nie jestem pewna

2. dzieckozakupy.pl
    Senior Member Awatar Daria_Amelia
    O mnie
    Tomuś przyszedł na świat 20.01.2016
    Witam mamusie:-) dzisiaj moja rodzinka wyjeżdża w góry i zostaje tylko mąż i brat i dwa psy do opieki. Mąż i brat jedzą obiad w pracy więc pozostaje mi zrobić obiadek dla samej siebie :-) jakieś pomysły macie? :-)

Witajcie Mamusie po kilkudniowej nieobecnosci witam tez nowe Mamusie-super ze dolaczylyscie
    Piekne brzuszki Wszystkie macie! Jak uda mi sie zrobic to wrzuce zdj swojego. U mnie pepek plaski i kreski tez jeszcze nie ma. Dwa dni temu mialam zakladany ten pessar i faktycznie nic nie bolalo i jest niewyczuwalny. Ale tak sie zestresowalam wizyta w szpitalu i cala sytuacja posiadania ciala obcego w sobie ze dostalam dwudniowej migreny i dopiero dzis nad ranem mi przeszlo.
    Co do ciuszkow to kupilam legginsy i materialowe spodnie z h&m i pewnie na tym poprzestane. Najwygodniej w legginsach i w nich smigam po domu
    U mnie zaczal sie 26 tydz i przytylam 7kg. Nie wiem czy to duzo pewnie tyle dziecko potrzebuje
    Zazdroszcze Wam tych "deserkow" ..ja mam kategoryczny zakaz jakiejkolwiek aktywnosci az do rozwiazania..a wiadomo ze po tak od razu tez nie bedzie mozna
    U mnie dzis na obiad kurczak z warzywami
    Milego dnia Wam zycze

Ale jakbym miala tylko dla siebie robic to bylby to jakis makaron z pesto lub szpinakiem

Senior Member
    fghjkz

O mnie
    Amelka przyszła na świat 7.01.2016 :)
    Cytat Zamieszczone przez veronika Zobacz posta
    dziewczyny nie wiem czy u was ta strona dziala
    ale sprawdzie sobie strone Ebay tam sa cudenka, takze sprawdzcie czy mozecie cos z niej kupic....mnie sie wydaje ze moja kuzynka cos kupowala ale nie jestem pewna
    Dziala dziala ta strona

Senior Member
    fghjkz

O mnie
    Hej! A ja nawet sie wyspalam o dziwo

Senior Member
    Rolcia

O mnie
    Jestem mamą, moje dziecko urodziło się 2016-01-01 zobacz kalendarz
    Dzień dobry dziewczynki!

Przepraszam, że wczoraj już się nie odezwałam, ale po prostu jakaś gehenna była. Najpierw wizyta u gin z mamą (nadal w gipsie )więc akcja z cyklu kule + wózek, na szczęście mamy jeszcze "rycerzy" wśród panów, bo na parkingu robiłam kota ze shreka z akcją: panie, ja w ciąży, mama w gipsie, wyjmie / włoży nam pan wózek do samochodu?? Jeden co wyciągał, to najpierw wyjął wózek, potem mamę, a potem jeszcze ją zawiózł do środka do przychodni. Bardzo miło
    Samo badanie po prostu mega, moja pani dr tak się przejęła mamą, że specjalnie dla niej po zrobieniu pomiarów w trakcie usg to jeszcze się zaczęła bawić głowicą, żeby pokazać szkraba. Malutka jest po prostu niesamowita, bawiła się rączkami i stópkami i w ogóle mega wyglądała, nawet na usg 2D było wrażenie, że jest 3D! Nosek ma po mnie!!!! I chwała bogu, bo ja mam mały i perkaty, a mąż duży i rzymski Za to nogi zdecydowanie po mężu, dłuższe o 2 tygodnie od wieku ciąży. Waży 853 g jak się okazało, więc kluseczka za mamą (Monia, co do 3-cyfrowego wyniku, ja nie mam go tylko "lekko" przekroczonego, więc uwierz, wiem, co mówię). Do tego muszę się przyznać do czegoś dziewczyny... mam nadzieję, że mnie nie wykopiecie z tego forum, ale dr stwierdziła, że termin porodu to ja na 26.12 teraz mam ...
    Daria, cieszę się, że i z twoim szkrabem wszystko super! Gratulacje!
    A no i jeszcze coś. Z tym moim "niskim łożyskiem" pani dr wpadła w szal, kto mi takich pierdół nagadał, bo na tym etapie wszystkie mają nisko łożysko, i dopiero jak w 33-34 tyg to się utrzyma to jest powód do niepokoju, a tak to macica "podciągnie" łożysko za niedługo. No i w związku z powyższym, pani dr powiedziała, że jeśli tylko przestanie mi plamić to mogę się skusić i na delikatny "deserek". Jak się cieszę!!!
    Co do sterylizacji, że podejmę wątek, to ja byłam niechętna, bo dziecko musi "swoje" odebrać w postaci chociaż małej ilości bakterii, żeby potem nie było alergii i nadwrażliwości. Zresztą, że tak ładnie to ujmę, cycka też nie będę wyparzać, więc czemu butelkę mam traktować inaczej? Znajoma z pierwszym dzieckiem robiła histerię, wyparzała wszystko, a jak mały miał 6 mcy i zaczął raczkować, to nabawił się takich pleśniawek, że musieli go w szpitalu ratować. Z drugim już nie popełniła tego błędu. Także myć - owszem, sterylizować - nie za bardzo. Ja kupię takie woreczki do mikrofali do sterylizacji, 1op starcza na 100 cykli, wkłada się butelkę / części robocze laktatora i ustawia na parę minut w mikrofali, i gotowe. Ale też sterylizować to naprawdę zamierzam raz na 2-3 tyg, a tak zwykłe mycie musi wystarczyć.
    Veronika, zazdroszczę wypadu na Florydę! Mój też mnie zabiera 23-27 września na ostatnią podróż przed narodzinami do Krakowa. Może zimniej, ale też klimatycznie. Niemniej jednak nie wiem jak ja dam radę chodzić i zwiedzać, bo po wczorajszym gin, później babci i zakupach dużych to jeszcze dziś kręgosłup czuję. Najwyżej się weźmie dorożkę
    PS, dziewczyny, śliczne brzuszki! A dla tych, co marudzą, że mają duże - brzuszki nie są duże tylko dzieci są wygodnickie i muszą mieć willę na te 9 miesięcy, więc proszę mi tu nie narzekać tylko być dumnym z architektury

Ależ się rozpisałam. Trzymajcie się dziewczyny!

9. encyklopedie Encyklopedia zdrowia dziecka Encyklopedia ciąży
    Senior Member
    fghjkz

O mnie
    Cytat Zamieszczone przez Rolcia Zobacz posta
    Dzień dobry dziewczynki!

Przepraszam, że wczoraj już się nie odezwałam, ale po prostu jakaś gehenna była. Najpierw wizyta u gin z mamą (nadal w gipsie )więc akcja z cyklu kule + wózek, na szczęście mamy jeszcze "rycerzy" wśród panów, bo na parkingu robiłam kota ze shreka z akcją: panie, ja w ciąży, mama w gipsie, wyjmie / włoży nam pan wózek do samochodu?? Jeden co wyciągał, to najpierw wyjął wózek, potem mamę, a potem jeszcze ją zawiózł do środka do przychodni. Bardzo miło
    Samo badanie po prostu mega, moja pani dr tak się przejęła mamą, że specjalnie dla niej po zrobieniu pomiarów w trakcie usg to jeszcze się zaczęła bawić głowicą, żeby pokazać szkraba. Malutka jest po prostu niesamowita, bawiła się rączkami i stópkami i w ogóle mega wyglądała, nawet na usg 2D było wrażenie, że jest 3D! Nosek ma po mnie!!!! I chwała bogu, bo ja mam mały i perkaty, a mąż duży i rzymski Za to nogi zdecydowanie po mężu, dłuższe o 2 tygodnie od wieku ciąży. Waży 853 g jak się okazało, więc kluseczka za mamą (Monia, co do 3-cyfrowego wyniku, ja nie mam go tylko "lekko" przekroczonego, więc uwierz, wiem, co mówię). Do tego muszę się przyznać do czegoś dziewczyny... mam nadzieję, że mnie nie wykopiecie z tego forum, ale dr stwierdziła, że termin porodu to ja na 26.12 teraz mam ...
    Daria, cieszę się, że i z twoim szkrabem wszystko super! Gratulacje!
    A no i jeszcze coś. Z tym moim "niskim łożyskiem" pani dr wpadła w szal, kto mi takich pierdół nagadał, bo na tym etapie wszystkie mają nisko łożysko, i dopiero jak w 33-34 tyg to się utrzyma to jest powód do niepokoju, a tak to macica "podciągnie" łożysko za niedługo. No i w związku z powyższym, pani dr powiedziała, że jeśli tylko przestanie mi plamić to mogę się skusić i na delikatny "deserek". Jak się cieszę!!!
    Co do sterylizacji, że podejmę wątek, to ja byłam niechętna, bo dziecko musi "swoje" odebrać w postaci chociaż małej ilości bakterii, żeby potem nie było alergii i nadwrażliwości. Zresztą, że tak ładnie to ujmę, cycka też nie będę wyparzać, więc czemu butelkę mam traktować inaczej? Znajoma z pierwszym dzieckiem robiła histerię, wyparzała wszystko, a jak mały miał 6 mcy i zaczął raczkować, to nabawił się takich pleśniawek, że musieli go w szpitalu ratować. Z drugim już nie popełniła tego błędu. Także myć - owszem, sterylizować - nie za bardzo. Ja kupię takie woreczki do mikrofali do sterylizacji, 1op starcza na 100 cykli, wkłada się butelkę / części robocze laktatora i ustawia na parę minut w mikrofali, i gotowe. Ale też sterylizować to naprawdę zamierzam raz na 2-3 tyg, a tak zwykłe mycie musi wystarczyć.
    Veronika, zazdroszczę wypadu na Florydę! Mój też mnie zabiera 23-27 września na ostatnią podróż przed narodzinami do Krakowa. Może zimniej, ale też klimatycznie. Niemniej jednak nie wiem jak ja dam radę chodzić i zwiedzać, bo po wczorajszym gin, później babci i zakupach dużych to jeszcze dziś kręgosłup czuję. Najwyżej się weźmie dorożkę
    PS, dziewczyny, śliczne brzuszki! A dla tych, co marudzą, że mają duże - brzuszki nie są duże tylko dzieci są wygodnickie i muszą mieć willę na te 9 miesięcy, więc proszę mi tu nie narzekać tylko być dumnym z architektury

Ależ się rozpisałam. Trzymajcie się dziewczyny!
    Nie wykopiemy Cie i mamy nadzieje ze sama tez nie uciekniesz Co do sterylizacji kiedys czegos takiego nie robili wyparzali we wrzątku i dzieci są zdrowe ja tez jestem zdrowa Fajnie ze bedziesz mogła skusic sie na deserk hihi ah juz sie nie moge doczekac mojej wizyty ( fajnie ze z Twoim Aniołkiem jet wszystko dobrze

Rolcia super wiesci najwazniejsze ze dzidzia zdrowa pozytywne jest to co napisalas ze sa jeszcze ludzie chcacy pomagac

Senior Member Awatar Kaktusowo
    O mnie
    Jestem mamą, moje dziecko urodziło się 2016-01-17 zobacz kalendarz
    Cytat Zamieszczone przez fghjkz Zobacz posta
    Hej! A ja nawet sie wyspalam o dziwo
    haaa jak się miałaś nie wyspać jak wczoraj taki wieczór! Opowiadaj hihih

Newsletter Mjakmama24.pl

Odwiedzający odnaleźli tę stronę dzięki wyszukiwaniu fraz:

styczniówki 2016

Zwiń / Rozwiń Uprawnienia umieszczania postów