Strona 870 z 10046
Pokaż wyniki od 8,691 do 8,700 z 100456

Styczniówki 2016 :)

Senior Member
    veronika

O mnie
    Amelka urodzila sie 11 grudnia 2015:)
    Wpisów
    3
    Cytat Zamieszczone przez baba_jadzia Zobacz posta
    no bedzie lepiej - wiadomo... tylko ja tak rzadko wychodze... ciagle uziemiona w domu z dzieckiem... to akurat jak dzisiaj chcialam wyjsc to on musial - po prostu musial zostac dluzej w pracy... jakos tak od 3-4 miesiecy nagle praca sie zrobila taka strasznie wazna.... a i tak pewnie nie bedzie z tego zadnej podwyzki ani awansu bo on taki cielak sie nigdy i swoje nie upomni
    No czasem tak faceci maja....nic tylko opieprzyc i nic wiecejmoj jak ktos cos potrzebuje to pierwszy do pomocy ale jak jest odwrotnie to nie ma nikogo ale juz sie skonczylo bo ja powiedzialam ze jeszcze raz cos komus to walizke ma sobie szykowac...skonczylo sie i poki co cisza

2. dzieckozakupy.pl
    Senior Member
    veronika

O mnie
    Wpisów
    3
    Cytat Zamieszczone przez Daria_Amelia Zobacz posta
    Już jesteśmy w domku :-) godzinę czekałam na swoją wizytę u doktor, chyba jakieś opóźnienie miała. Synek zdrowy, żadnych wad nie ma wszystko na swoim miejscu. Waży równe 500 g, jest większy o tydzień. Wagę ma jak na 22 tydzień a jestem na 21. Pani doktor mnie z waga mnie uspokoiła, wcale to nie musi świadczyć, że się duże urodzi
    grunt ze waga nie jest za mała, w polowie ciąży około pół kilo powinno ważyć także mam być spokojna widocznie w tym tygodniu więcej przybrał na wadze :-)
    Tatuś sobie zazyczyl zdjęcie siusiaka a pani doktor się śmiała żeby tatuś nie porównywal jeszcze ze swoim :-)
    Młody skopal mamę jak pani jeździła po brzuchu widocznie się nie podobało mu :-) ale jestem szczęśliwa :-)
    Czyli wizyta udanafajnie ze zTomusiem ok wszystko i duzy chlopczyk

Senior Member Awatar Daria_Amelia
    O mnie
    Tomuś przyszedł na świat 20.01.2016
    Aaa i bym zapomniała - dostałam ta nieszczęsna glukozę 75 g. Tylko, że moja doktor tłumaczyła mi to w ten sposób że rano idę na czczo na badanie krwi i potem idę kupić w aptece albo na miejscu w laboratorium glukozę. Ide do domu i w ciągu 5 min mam to wypić i 2 godziny leżeć, konieczne aby ktoś był w domu w razie jakbym miała zemdlec. Nie kazała dodawać cytryny bo obniża wynik. I po tych dwóch godzinach mam ponownie przyjść na badanie krwi. Mam nadzieję że w laboratorium mi tak pozwolą bo dosłownie mam 3 min do domu wiec może nie będę musiała w poczekalni siedziec.
    Następna wizytę u ginekolog mam 15 października i tak się zastanawiam czy nie iść wcześniej na prywatną wizytę do innego lekarza na 3d. Teraz jestem w 21 więc tak za dwa tygodnie myślałam iść i po tygodniu bym miała znowu wizytę u mojej gin. Nie za częste te usg by wyszło? Wiadomo to inny widok i mimo że dzidzia zdrowa to kusi mieć takie nagranie :-)

Senior Member Awatar madlen8
    O mnie
    Jestem mamą, moje dziecko urodziło się 2016-01-21 zobacz kalendarz
    A to mieszkanko mojej małej Kliknij obrazek, aby uzyskać większą wersję

Nazwa:	20150917_213511.jpg
Wyświetleń:	43
Rozmiar:	56.3 KB
ID:	90106Kliknij obrazek, aby uzyskać większą wersję

Nazwa:	20150917_213655 (1).jpg
Wyświetleń:	42
Rozmiar:	59.1 KB
ID:	90107

Senior Member Awatar madlen8
    O mnie
    Jestem mamą, moje dziecko urodziło się 2016-01-21 zobacz kalendarz
    To już wiem gdzie te 6 kg jest haha
    Oczywiście w cyckach :P

Senior Member Awatar Daria_Amelia
    O mnie
    Tomuś przyszedł na świat 20.01.2016
    Cytat Zamieszczone przez madlen8 Zobacz posta

Super domek :-) ja postaram się jutro wrzucić :-)

Senior Member Awatar aleksandramagdalena
    O mnie
    Nasza Perełka urodziła się 12.01.2016r. o godzinie 14.10 3340g 55cm
    Cytat Zamieszczone przez Daria_Amelia Zobacz posta
    Aaa i bym zapomniała - dostałam ta nieszczęsna glukozę 75 g. Tylko, że moja doktor tłumaczyła mi to w ten sposób że rano idę na czczo na badanie krwi i potem idę kupić w aptece albo na miejscu w laboratorium glukozę. Ide do domu i w ciągu 5 min mam to wypić i 2 godziny leżeć, konieczne aby ktoś był w domu w razie jakbym miała zemdlec. Nie kazała dodawać cytryny bo obniża wynik. I po tych dwóch godzinach mam ponownie przyjść na badanie krwi. Mam nadzieję że w laboratorium mi tak pozwolą bo dosłownie mam 3 min do domu wiec może nie będę musiała w poczekalni siedziec.
    Następna wizytę u ginekolog mam 15 października i tak się zastanawiam czy nie iść wcześniej na prywatną wizytę do innego lekarza na 3d. Teraz jestem w 21 więc tak za dwa tygodnie myślałam iść i po tygodniu bym miała znowu wizytę u mojej gin. Nie za częste te usg by wyszło? Wiadomo to inny widok i mimo że dzidzia zdrowa to kusi mieć takie nagranie :-)
    Daria fajnie ze wszystko dobrze
    Ja osobiscie trzymam sie swojego lekarza i nie poszla bym do zadnego innego na dodatkowa wizyte, bo tylko swojemu ufam i trzymam sie tych terminow co on mi wyznacza czyli co 4 tyg przewaznie

9. encyklopedie Encyklopedia zdrowia dziecka Encyklopedia ciąży
    Senior Member
    veronika

O mnie
    Wpisów
    3

No raczej ze w cyckach heheheladny ...ja wstawie pozniej jak zrobie bo tetaz leze w domu i sen mnie ogarniachyba drzemke zalicze a poznien z mezem pojdziemy na plaze bo pieknie na dworku jest

Senior Member Awatar aleksandramagdalena
    O mnie
    Nasza Perełka urodziła się 12.01.2016r. o godzinie 14.10 3340g 55cm

Na pewno Malutkiej tam dobrze w takim fajnym domku

Senior Member
    veronika

O mnie
    Wpisów
    3
    Cytat Zamieszczone przez aleksandramagdalena Zobacz posta
    Daria fajnie ze wszystko dobrze
    Ja osobiscie trzymam sie swojego lekarza i nie poszla bym do zadnego innego na dodatkowa wizyte, bo tylko swojemu ufam i trzymam sie tych terminow co on mi wyznacza czyli co 4 tyg przewaznie
    Ja tez tak co miesiac mamdo poloznej moge co tydzien ale jak nic sie nie dzieje to nie ideale mocz co tydzien oddaje i jutro po drodze zawioze...

Newsletter Mjakmama24.pl

Odwiedzający odnaleźli tę stronę dzięki wyszukiwaniu fraz:

styczniówki 2016

Zwiń / Rozwiń Uprawnienia umieszczania postów