Strona 869 z 10066
Pokaż wyniki od 8,681 do 8,690 z 100652

Styczniówki 2016 :)

Senior Member
    veronika

O mnie
    Amelka urodzila sie 11 grudnia 2015:)
    Wpisów
    3
    Cytat Zamieszczone przez tosienka87 Zobacz posta
    No i tez fajnie...pomyśl sobie jak to będzie cudownie wybrac się do Pl juz z własnym dzieckiem porobic zdjęcia w miejscach, kiedy jeszcze sama byłaś taka malenka... a Floryda... zapewne będzie równie przyjemnie i możecie sie deserowac co chwilę hihi
    Tez tak mysleoj beda deserki napewno

2. dzieckozakupy.pl
    Senior Member Awatar Kaktusowo
    O mnie
    Jestem mamą, moje dziecko urodziło się 2016-01-17 zobacz kalendarz
    http://endo.pl/dla-niemowlaka,all takie śliczne rzeczy tu są ale.. TE CENY porażka, nie na moją kieszeń. no np to; Kliknij obrazek, aby uzyskać większą wersję

Nazwa:	hjs4dc.jpg
Wyświetleń:	11
Rozmiar:	12.5 KB
ID:	90100 przecież ja mam tańszą kurtke!!! :O
    Pamiętajcie o pysznych przepisach z naszej strony!!

Senior Member Awatar baba_jadzia
    Mieszka w
    Warszawa
    O mnie
    Jestem mamą, moje dziecko urodziło się 2014-04-21 zobacz kalendarz
    U mnie pepek nie wylazl - ale w pierwszej ciazy tez byl po prostu plaski a nie wypukly wiec podejrzewam ze teraz tez tak bedzie

Jesli chodzi o wage to boje sie na nia wchodzic... na slodycze mam ochote non stop i jakos ciezko mi sie powstrzymac
    w pierwszej ciazy mialam cukrzyce ciazowa i musialam sie pilnowac - to bylo akurat fajne - teraz cukrzycy nie mam i jakos ciezko mi sie motywowac do zdrowszej diety bez slodyczy
    Na szczescie niedlugo L4 i bede wiecej w domu to bede miala czas zeby gotowac i troche o wszystko zadbac
    Bo jak chodze do pracy to jest tragedia jesli chodzi o zdrowe odzywianie

Mieszka w
    Warszawa
    O mnie
    pisalyscie o ubraniach ciazowych - ja w pierwszej ciazy mialam 2 pary spodni kupione w H&M - jeansy i czarne - takie typowe ciazowe
    do tego jakies legginsy, sukienki, tuniki i mi w sumie wystarczylo - po domu i tak ciagle smigalam w dresach

teraz ciuchow mam troche wiecej bo swoje pozyczylam kolezance i ona mi je teraz oddala - pozyczyla mi tez swoje ciazowe ciuchy wiec tez zakupw nie planuje
    musi wystarczyc do konca ciazy

Mieszka w
    Warszawa
    O mnie
    ja dzisiaj mam wkurwa... w pracy zapieprz na maksa... w dodatku ciagle mi goraco i duszno... juz sie nie moge doczekac L4... poszlabym juz teraz ale sie zadeklarowalam ze pojde na zwolnienie od 28 wrzesnia wiec jeszcze troche musze wytrzymac - chce byc fair

w dodatku mialam miec wychodne wieczorem - wyjscie z pracy "na piwo" to moj szanowny maz zamiast wrocic o normalnej porze do domu to wrocil dopiero o 19 i sie zdziwil ze ja nie wychodze!!! a ja juz mialam wszystkiego dosc... nie dosc ze zmeczona po pracy, to pozniej jeszcze biegiem do zlobka po dziecko, biegiem do domu zeby jeszcze zdarzyc pojechac na to piwo... to pozniej przez 2h zanim moj maz sie pojawil ten maly dal mi tak w kosc ze juz mialam ochote usciasc i sie rozplakac... wycie, ryk, wszystko porozwalane i oczywiscie najlepiej na rekach albo siedziec u mnie na brzuchu - a mi juz ciezko! echhh...

Senior Member Awatar aleksandramagdalena
    O mnie
    Nasza Perełka urodziła się 12.01.2016r. o godzinie 14.10 3340g 55cm
    Cytat Zamieszczone przez veronika Zobacz posta
    Tez tak mysleoj beda deserki napewno
    Ehh smaka robicie

Senior Member Awatar aleksandramagdalena
    O mnie
    Nasza Perełka urodziła się 12.01.2016r. o godzinie 14.10 3340g 55cm
    Baba Jadzia - glowa do gory, jutro bedzie lepszy dzien!
    a do 28 zleci ani sie nie ogladniesz, mam taka nadzieje sama bo tego dnia akurat u mnie wypada wizyta takze rowniez czekam

9. encyklopedie Encyklopedia zdrowia dziecka Encyklopedia ciąży
    Mieszka w
    Warszawa
    O mnie
    no bedzie lepiej - wiadomo... tylko ja tak rzadko wychodze... ciagle uziemiona w domu z dzieckiem... to akurat jak dzisiaj chcialam wyjsc to on musial - po prostu musial zostac dluzej w pracy... jakos tak od 3-4 miesiecy nagle praca sie zrobila taka strasznie wazna.... a i tak pewnie nie bedzie z tego zadnej podwyzki ani awansu bo on taki cielak sie nigdy i swoje nie upomni

Senior Member Awatar madlen8
    O mnie
    Jestem mamą, moje dziecko urodziło się 2016-01-21 zobacz kalendarz
    Ja kupiłam jeansy rurki w h&m i są super Bardzo fajny golf na brzuszek i same jeansy wyglądają porządniej niż niejeden dla nieciezarnych

Senior Member Awatar Daria_Amelia
    O mnie
    Tomuś przyszedł na świat 20.01.2016
    Już jesteśmy w domku :-) godzinę czekałam na swoją wizytę u doktor, chyba jakieś opóźnienie miała. Synek zdrowy, żadnych wad nie ma wszystko na swoim miejscu. Waży równe 500 g, jest większy o tydzień. Wagę ma jak na 22 tydzień a jestem na 21. Pani doktor mnie z waga mnie uspokoiła, wcale to nie musi świadczyć, że się duże urodzi
    grunt ze waga nie jest za mała, w polowie ciąży około pół kilo powinno ważyć także mam być spokojna widocznie w tym tygodniu więcej przybrał na wadze :-)
    Tatuś sobie zazyczyl zdjęcie siusiaka a pani doktor się śmiała żeby tatuś nie porównywal jeszcze ze swoim :-)
    Młody skopal mamę jak pani jeździła po brzuchu widocznie się nie podobało mu :-) ale jestem szczęśliwa :-)

Newsletter Mjakmama24.pl

Odwiedzający odnaleźli tę stronę dzięki wyszukiwaniu fraz:

styczniówki 2016

Zwiń / Rozwiń Uprawnienia umieszczania postów