Strona 864 z 10050
Pokaż wyniki od 8,631 do 8,640 z 100497

Styczniówki 2016 :)

Senior Member Awatar hankaskakanka
    O mnie
    Jestem mamą, moje dziecko urodziło się 2016-01-08 zobacz kalendarz
    piękne są te Wasze brzuszki. ja to mam dziś strasznego nerwa, ponieważ w nic się nie mieszczę. Obiecałam sobie że nie będę kupować ciuchów dla siebie, bo jeszcze albo tylko aż 4 miesiące więc dam radę. No ale niestety, dzisiaj mam u starszej wywiadówkę to i wyglądać jakoś chciałam a tu dupa nic na mnie nie pasuje. Chyba będę musiała kupić parę portek z gumką na brzusio. A Wy mamusie ile macie par spodni ciążowych, podpowiedzcie co kupić, bo nie dam rady na jednych leginsach całą ciąże przelatać. Co prawda jestem na L4, ale z domu tez czasem trzeba wyjść i ludziom sie pokazać. Jedyne co wymieniłam to staniki, kupiłam rewelacyjne w kapphalu w dwu paku czarne i białe
    o tu jest do nich link http://www.lindex.com/no/7065228/2-pack%20amme-bh/ jedne z najbardziej wygodniejszych jakie miałam nić mnie nie ciśnie ani nie kuje, po prostu świetne i jeszcze mam takie topy co dobrze podtrzymują biust do latania po domu.

2. dzieckozakupy.pl
    Senior Member
    Truskawkowa

O mnie
    Jestem mamą, moje dziecko urodziło się 2016-01-09 zobacz kalendarz
    Cytat Zamieszczone przez hankaskakanka Zobacz posta
    piękne są te Wasze brzuszki. ja to mam dziś strasznego nerwa, ponieważ w nic się nie mieszczę. Obiecałam sobie że nie będę kupować ciuchów dla siebie, bo jeszcze albo tylko aż 4 miesiące więc dam radę. No ale niestety, dzisiaj mam u starszej wywiadówkę to i wyglądać jakoś chciałam a tu dupa nic na mnie nie pasuje. Chyba będę musiała kupić parę portek z gumką na brzusio. A Wy mamusie ile macie par spodni ciążowych, podpowiedzcie co kupić, bo nie dam rady na jednych leginsach całą ciąże przelatać. Co prawda jestem na L4, ale z domu tez czasem trzeba wyjść i ludziom sie pokazać. Jedyne co wymieniłam to staniki, kupiłam rewelacyjne w kapphalu w dwu paku czarne i białe
    o tu jest do nich link http://www.lindex.com/no/7065228/2-pack%20amme-bh/ jedne z najbardziej wygodniejszych jakie miałam nić mnie nie ciśnie ani nie kuje, po prostu świetne i jeszcze mam takie topy co dobrze podtrzymują biust do latania po domu.
    Ja póki co mam jedne spodnie i spódnice typowo ciążowa. Póki co styknie chyba że jak zrobi się zimno to będę marudzić hehe

Senior Member
    gocha2104

O mnie
    Jestem w ciąży, mam termin porodu na 2016-01-28 zobacz kalendarz
    Cytat Zamieszczone przez Truskawkowa Zobacz posta
    Ja póki co mam jedne spodnie i spódnice typowo ciążowa. Póki co styknie chyba że jak zrobi się zimno to będę marudzić hehe
    ja garderobe zawsze preferowalam raczej luzna wiec poza spodniami nic nie zmienilam do spodni tez wchodze tylko mialam wszystkie z wysokim stanem i brzuch mi sie nie miesci nie chce go uciskac kupilam w lumpeksie dresy leginsy i dzinsy ciazowe po 15zl kazdy i jest ok martwie sie tylko kurtka jak z=sie zrobi zimno ale lato narazie sprzyja brzucha Wam nawet nie pokazuje bo .....moj jest o wiele wiekszy ale mieszkaja tam dwa ludzie napewno dlatego....

Member
    Anastazja83

O mnie
    Jestem w ciąży, mam termin porodu na 2016-01-21 zobacz kalendarz
    Cześć dziewczyny! Witam nowe Mamuśki . Piękne brzuszki macie... Co do wagi to przytyłam 7 kg. Nie wiem czy to dużo, czy mało- lekarz mówi że "prawidłowo" przybieram . Na razie nie mam rozstępów a smaruję się balsamem firmy palmers.

Cytat Zamieszczone przez gocha2104 Zobacz posta
    ja garderobe zawsze preferowalam raczej luzna wiec poza spodniami nic nie zmienilam do spodni tez wchodze tylko mialam wszystkie z wysokim stanem i brzuch mi sie nie miesci nie chce go uciskac kupilam w lumpeksie dresy leginsy i dzinsy ciazowe po 15zl kazdy i jest ok martwie sie tylko kurtka jak z=sie zrobi zimno ale lato narazie sprzyja brzucha Wam nawet nie pokazuje bo .....moj jest o wiele wiekszy ale mieszkaja tam dwa ludzie napewno dlatego....
    Co do ubrań to kupiłam piękne bluzki w lumpeksie za 8 zł , gorzej ze spodniami na razie leginsy mnie ratują.

Veronika również zazdroszczę Florydy. Tego mi brakuje odskoczni .... mąż cały czas zapracowany a ja biedna siedzę w domku. Dobrze, że Was mam dziewczyny- przynajmniej można z kimś porozmawiać

Senior Member Awatar Kaktusowo
    O mnie
    Jestem mamą, moje dziecko urodziło się 2016-01-17 zobacz kalendarz
    oooo ja jestem ciekawa takiego brzuszka :c pochwal się ! a wwcześniej pisałam, nie wiem czy widziałaś, że ja blisko oświęcimia mieszkam mam pare znajomych w Osieku :P
    Pamiętajcie o pysznych przepisach z naszej strony!!

Member
    Anastazja83

O mnie
    Jestem w ciąży, mam termin porodu na 2016-01-21 zobacz kalendarz
    Cytat Zamieszczone przez veronika Zobacz posta
    Ja dzis jakas taka nie wiem jaka...bez humoru?sama nie wiem
    Veronika, ja również śpię cały dzień.....

Senior Member
    gocha2104

O mnie
    Cytat Zamieszczone przez Kaktusowo Zobacz posta
    oooo ja jestem ciekawa takiego brzuszka :c pochwal się ! a wwcześniej pisałam, nie wiem czy widziałaś, że ja blisko oświęcimia mieszkam mam pare znajomych w Osieku :P
    to super moze znam?a gdzie mieszkasz dokladnie?

9. encyklopedie Encyklopedia zdrowia dziecka Encyklopedia ciąży
    Senior Member
    gocha2104

O mnie
    Cytat Zamieszczone przez Anastazja83 Zobacz posta
    Cześć dziewczyny! Witam nowe Mamuśki . Piękne brzuszki macie... Co do wagi to przytyłam 7 kg. Nie wiem czy to dużo, czy mało- lekarz mówi że "prawidłowo" przybieram . Na razie nie mam rozstępów a smaruję się balsamem firmy palmers.

Co do ubrań to kupiłam piękne bluzki w lumpeksie za 8 zł , gorzej ze spodniami na razie leginsy mnie ratują.

Veronika również zazdroszczę Florydy. Tego mi brakuje odskoczni .... mąż cały czas zapracowany a ja biedna siedzę w domku. Dobrze, że Was mam dziewczyny- przynajmniej można z kimś porozmawiać
    ja tez odkad do was dolaczylam jest mi razniej i nawet maz twierdzi ze mniej nerwowa jestem bardzo mnie wsoieracie dziekuje

Senior Member
    gocha2104

O mnie
    Cytat Zamieszczone przez Anastazja83 Zobacz posta
    Veronika, ja również śpię cały dzień.....
    ja mam juz taka spiaczke drugi dzien ale maz tez jakis slaby razem drzemiemy nie wiem czy to normalne ale ulegam temu

Senior Member Awatar Kaktusowo
    O mnie
    Jestem mamą, moje dziecko urodziło się 2016-01-17 zobacz kalendarz
    to super moze znam?a gdzie mieszkasz dokladnie?
    ja już śląsk. Lędziny, koło tychów, bierunia :>
    Pamiętajcie o pysznych przepisach z naszej strony!!

Newsletter Mjakmama24.pl

Odwiedzający odnaleźli tę stronę dzięki wyszukiwaniu fraz:

styczniówki 2016

Zwiń / Rozwiń Uprawnienia umieszczania postów