Strona 858 z 10063
Pokaż wyniki od 8,571 do 8,580 z 100621

Styczniówki 2016 :)

Senior Member Awatar aleksandramagdalena
    O mnie
    Nasza Perełka urodziła się 12.01.2016r. o godzinie 14.10 3340g 55cm
    Cytat Zamieszczone przez madlen8 Zobacz posta
    Monika, to musi być super taka pobudka Ja do końca września wstaje jeszcze o 6 rano pozniej będę miała L4 ale i tak będę wcześniej wstawac bo chce Mezusiowi pyszne śniadanko serwować a poza tym lubie jak dzień jest długi
    Dziewczyny a macie tez powoli wypukły pępek? Ja nie umiem się przyzwyczaić non stop po nim jeżdżę ręką ....
    Pepek jeszcze nie, ale zauwazylam ze taka linia nie wiem jak to sie fachowo mowi od pepka w dol mi sie robi

2. dzieckozakupy.pl
    Member
    Assia0909

O mnie
    Jestem w ciąży, mam termin porodu na 2016-01-10 zobacz kalendarz
    Cytat Zamieszczone przez hankaskakanka Zobacz posta
    Daria_Amelia
    Ja to nie mogę się powstrzymać od słodkiego i pewnie dlatego przytyłam już 6 kg. Chyba sobie gębę zaszyję hehe. przepis jest świetny bo robisz go bardzo szybko i prosto. 5 łyżek mąki, 2 łyżki cukry 1 łyżeczka proszku do pieczenia i jabłka pokrojone w talarki. całości piecze sie może 15 min w 180 stopniach. Wczoraj upiekłam, bo teściowa ma wpaść dziś z wizytą, no ale już zostało zjedzone, takie ma branie.

Ja smaruję sie od samego początku, kremami na rozstępy, ale ostatnio cos mnie podkusiło i kupiłam oliwkę wrrrrr jak jak tego nie lubię. Ciągle jestem lepka, okropność. Zużyć muszę, bo szkoda mi tych 100 zł które na nią wydałam.
    Zauważyłam też, że nogi mi zaczęły puchnąc, ale na to też cos poradzę, może faktyczne nogi do góry hymmm
    Brzmi pysznie, tym bardziej że mam faze na jabłka, w weekend chyba zrobię

Senior Member Awatar Daria_Amelia
    O mnie
    Tomuś przyszedł na świat 20.01.2016
    Pępek jeszcze normalny mam, linia też mi się nie robi ale mam wrażenie, że mam więcej włosków na brzuchu. Taki delikatny meszek. Wczoraj też sprawdzałam jak tak pisałyście o siarze, więc leci delikatnie z prawego cyca hehehe. W ogóle sutki takie inne się zrobiły.

Wam też się w ciąży śnią koszmary? Ostatnio co noc a czasami nawet jak w ciągu dnia się zdrzemne, nie podoba mi się to...

Member
    Assia0909

O mnie
    Jestem w ciąży, mam termin porodu na 2016-01-10 zobacz kalendarz
    Cytat Zamieszczone przez boroowka Zobacz posta
    Cześć Dziewczyny i nowe Mamusie

zazdroszczę Wam, bo ja nie mogę czasu znaleźć żeby usiąść, doczytac i jeszcze się odezwać na forum ... jak nie mały, to starszych trzeba na jakieś zajęcia dowieźć , albo do sklepu albo w ogródku albo porządki, bo się za dom konkretnie zabrałam . masakra ..

tak na szybko co do wieku to ja na bank jestem najstarsza - 41, ostatni synuś był długo wyczekany, wystarany, a teraz myk i nie wiadomo kiedy trafiła nam się taka niespodzianka - ale pocieszam się że moja babcia tez w tym wieku rodziła swoje dziecko ostatnie ( dziewiąte zresztą, było to 66 lat temu i ciocia zdrowa
    Zresztą malutki wygląda zdrowo, ja się czuję świetnie, na tyle że w wakacje dostałam pozwolenie na 2 tygodniowe wakacje z namiotem - zrobiliśmy objazdówkę po Grecji, Albanii i Macedonii i ani się nie czuję na tyle, ani nie wyglądam ....

któraś o pieluchach pisała, że na noc pampers na początku a potem tylko dada - ja myślę że na początku dada na noc ( bo i kupa się zdarzy i przebrać trzeba częściej to da radę, a jak maluch starszy i śpi całe nocki to dadę jak nic przesika, a papmek wielki, ciężki ale wytrzyma )

Kaktusowo - zdrówka Ci życzę, oby się już taki epizod nie powtórzył
    Rolcia - najważniejsze że Maleństwo w porządku

muszę kończyć, bo Franuś się bajki domaga, idziemy czytać
    Mnie mama urodziła jak miała 39 lat

Senior Member
    fghjkz

O mnie
    Amelka przyszła na świat 7.01.2016 :)
    ja też jeszcze nie mam wystającego pępka, ale juz sie zmienia bardzo kreseczka i włoski tez są

Senior Member Awatar Daria_Amelia
    O mnie
    Tomuś przyszedł na świat 20.01.2016
    Może pochwalimy się naszymi brzuszkami? :-)

Senior Member
    fghjkz

O mnie
    Amelka przyszła na świat 7.01.2016 :)
    Cytat Zamieszczone przez Daria_Amelia Zobacz posta
    Może pochwalimy się naszymi brzuszkami? :-)
    to samo chciałam zaproponować jak tylko dorwe komputer to wstawie jakieś zdjęcie narazie korzystam z telefonu

9. encyklopedie Encyklopedia zdrowia dziecka Encyklopedia ciąży
    Senior Member
    nayana

O mnie
    Jestem w ciąży, mam termin porodu na 2016-01-02 zobacz kalendarz
    U mnie kreski nie ma poki co. W pierwsze ciazy byla wieka w drugiej slabiutenka. A teraz w ohole, za to brzuszek juz duzy. No ale Róża duza to i brzuch mudi byc duzy o taki Kliknij obrazek, aby uzyskać większą wersję

Nazwa:	20150916_115518.jpg
Wyświetleń:	71
Rozmiar:	84.9 KB
ID:	90081

Senior Member Awatar cotton
    O mnie
    Jestem mamą, moje dziecko urodziło się 2015-12-09 zobacz kalendarz
    Cytat Zamieszczone przez madlen8 Zobacz posta
    Dziewczyny a macie tez powoli wypukły pępek? Ja nie umiem się przyzwyczaić non stop po nim jeżdżę ręką ....
    Ja owszem, hehe wczoraj mąż rozmawiał z brzuchem i nagle: "Tyyy, pępek Ci znika!" Nie przejmuje się, po porodzie podobno wraca "na miejsce"

Z tymi wyjazdami mężów to współczuję, ja przeżywam jak mój na 2 dni raz czy dwa razy w roku ma wyjechać, a co dopiero na taki kawał czasu...

Senior Member Awatar aleksandramagdalena
    O mnie
    Nasza Perełka urodziła się 12.01.2016r. o godzinie 14.10 3340g 55cm
    Cytat Zamieszczone przez Assia0909 Zobacz posta
    Mnie mama urodziła jak miała 39 lat
    Mnie jak 37

Pewnie czas najwyzszy wznowic zdjecia, bo cos sie z fociami zaniedbalysmy

Newsletter Mjakmama24.pl

Odwiedzający odnaleźli tę stronę dzięki wyszukiwaniu fraz:

styczniówki 2016

Zwiń / Rozwiń Uprawnienia umieszczania postów