Strona 857 z 10058
Pokaż wyniki od 8,561 do 8,570 z 100574

Styczniówki 2016 :)

Senior Member
    Mysia88

O mnie
    Jestem mamą, moje dziecko urodziło się 2015-11-27 zobacz kalendarz
    Dzień dobry dziewczynki Widzę, że ruch na forum duży od rana Ja jeszcze leżę w łóżeczku ale muszę zaraz się zebrać i ruszam na zakupy, babcia konczy jutro 80 lat to i jakiś ładny prezent trzeba jej kupić Myślałam o takim grubym, puchatym szlafroku, co myślicie ? Może macie jeszcze jakieś pomysły ? A przy okazji może kupię coś dla Maluszka i dla siebie Mam ochotę zaszaleć

Ja jak do tej pory przytyłam 4 kg, rozstępów i obrzęków nie mam, nogi i ręce też mi nie puchną a wręcz odwrotnie mam wrażenie, że np. palce u rąk mi zeszczuplały, bo obrączka spada. Na początku smarowałam się bio oilem ale czułam się po nim cała lepka i musiałam koszulkę do spania co drugi dzień zmieniać, teraz użyłam z ziajii mamma mia i jestem bardzo zadowolona, nie wiem czy na roztępy pomaga czy i tak bym nie miała gdybym się nawet niczym nie smarowała ale przynajmniej brzuszek mnie nie swędzi, bo jest nawilżony

2. dzieckozakupy.pl
    Senior Member
    boroowka

O mnie
    jestem mamą czwórki ;)
    jak nie masz skłonności do rozstępów, to nie będziesz ich mieć - ja nie miałam w żadnej ciązy, teraz też nie, a smaruję się zwykłym balsamem i to nawet nie jakoś regularnie, bo zapominam.

Senior Member Awatar madlen8
    O mnie
    Jestem mamą, moje dziecko urodziło się 2016-01-21 zobacz kalendarz
    Cześć Dziewczyny,
    Witam nowe mamy
    Jeden dzień nieobecności i tyle nadrabiania.... Ja wczoraj miałam ciężki dzień w pracy i po pracy - wrocilam o 20:30 a wyszlam o 7 rano. :/
    Ja przytyłam ok 6kg ale nie widzę tego po sobie za wyjątkiem twarzy nieznacznie (zaokrągliła sie).
    Smaruje się elancylem i jestem zadowolona przede wszystkim dlatego ze szybko się wchlania i dobrze nawilża. Ale wiadomo jak są skłonności genetyczne to i tak może nie pomoc.

Dzisiaj po pracy jedziemy do teściów bo wrócili z urlopu tak więc znów całe popołudnie zajęte. Nie wiem jak Wam ale ten czas tak szybko mi leci

Mała dzisiaj kopie od rana teraz ma chyba mała przerwę ale już zaczynam czuć ja regularnie A brzucholernie podskakuje w oczach

Pozdrawiam Was i życzę miłego dnia!

Senior Member
    Rolcia

O mnie
    Jestem mamą, moje dziecko urodziło się 2016-01-01 zobacz kalendarz
    Cześć dziewczyny! Ja podbojami stawkę o 0,5 kg mniej w ciąży, ale jak już wspomniałam moja masa startowa była poza skala, więc i tak jestem najgrubsza. No i dorzucam stadko rozstepow. Na ppoczątku była oliwka na rozstepy, jeszcze zanim brzuch zaczął rosnąć, ale po niej i tak zaczęły sięrrobić, a była obrzydliwa! Teraz mam balsam, jednak stado nadal się powiększa i trudno. Nie przezywam za bardzo bo mam taka karnację, że jak w okresie dojrzewania mi piersi porosly i rozstepy się pojawiły, to teraz nawet mąż nie potrafi pokazać, gdzie są wwięc tu pewnie będzie podobnie. Zresztą kariery na wybiegu i tak nie planuje, a nawet jeśli zostaną że mną, to będzie to nieoczekiwaną pamiatka po największym cudzie w moim życiu.
    Dzisiaj ide do swojej gin już normalnie, niestety mąż nie mógłiiść że mną. Dlatego wyciagam mamę, bo mam uraz do chodzenia samej w ciazy. Ostatni i jedyny raz jak poszlak sama to na samym początku usłyszała, że zarodek nie rośnie i jak się w piątek do szpitala zgłosze, to mnie do niedzieli wyczyszcza! To 'nie rosnie' już przesunęło datę porodu o tydzień wczesniej. No ale od tamtego czasu sama nie pójdę! Dam znać po wizycie co ntam mi namarudza. Trzymajcie się!

Senior Member
    Monika2008

O mnie
    Cytat Zamieszczone przez Assia0909 Zobacz posta
    Jak objawia się czkawka malucha?
    Asiu, nie wiem zbytnio jak Ci wyjaśnić, ale jak się pojawi to rozpoznasz ją..

To takie miarowe, rytmiczne drżenie w brzuchu w jednym miejscu.. Podobne do kopniaków, ale to nie to..

Dziewczyny pomóżcie i skorygujcie czkawkowe objawy ...

Rolcia co to wagi startowej nie byłabym taka pewna czy twoja największa była.. Ja miałam ździebko przekroczone 3 cyferki..

Eh.. a tak generalnie od rana jestem zła.. o 5ej spalam jeszcze, ledwo usnęłam mąż wpadł na pomysł przywitania mnie czułymi słówkami przed pracą i o 6.20 zrobił pierwsza pobudkę.. Szczerze ne do końca kojarzę, co konkretnie gaworzył .. ,ale nie przyznaje się A później podrzemałam do 9ej i kolejnego telefonu męża, by usłyszeć, że zakład pracy wysyła go na wyczekane szkolenie... No i super.. taa.. szkoda, że w czasie urlopu.. tak więc na krócej przyjeżdża
    Tak mnie to dobiło, że chusteczki poszły w ruch ..

Senior Member
    fghjkz

O mnie
    Amelka przyszła na świat 7.01.2016 :)
    hej mamusie, a ja chciałam ładnie spacerkiem udac sie na zakupy po swieże pieczywo i wiele to ja kupic nie zdazyłam bo zrobiło mi sie czarno przed oczami że zawróciłam do domu, a miał byc tak miły spacer. No ale niestety tak reaguje w ciązy na upały a dzisiaj jest skwar straszny ..

Aśka czkawka to takie szybkie 'bicia' od razu da sie poznac ze to to
    Monika ojj, a na jak długo mąż wyjeżdza

ja póki co tez nie mam rozstępów, balsam szybko się wchłania i stosuje go rano i wieczorem

Senior Member
    Monika2008

O mnie
    Cytat Zamieszczone przez fghjkz Zobacz posta
    hej mamusie, a ja chciałam ładnie spacerkiem udac sie na zakupy po swieże pieczywo i wiele to ja kupic nie zdazyłam bo zrobiło mi sie czarno przed oczami że zawróciłam do domu, a miał byc tak miły spacer. No ale niestety tak reaguje w ciązy na upały a dzisiaj jest skwar straszny ..

Aśka czkawka to takie szybkie 'bicia' od razu da sie poznac ze to to
    Monika ojj, a na jak długo mąż wyjeżdza

ja póki co tez nie mam rozstępów, balsam szybko się wchłania i stosuje go rano i wieczorem

"wyjeżdża"? Jego nie ma w kraju .. przyjeżdża teraz na 5-6dni (a miał na 10.. wrr), później w listopadzie na tydzień i dopiero ok 10grudnia już wraca do kraju do dobre ..

9. encyklopedie Encyklopedia zdrowia dziecka Encyklopedia ciąży
    Senior Member
    Monika2008

O mnie
    Mamusie,
    w biedronie jumbo paki dady są po 50zl

Senior Member Awatar madlen8
    O mnie
    Monika, to musi być super taka pobudka Ja do końca września wstaje jeszcze o 6 rano pozniej będę miała L4 ale i tak będę wcześniej wstawac bo chce Mezusiowi pyszne śniadanko serwować a poza tym lubie jak dzień jest długi
    Dziewczyny a macie tez powoli wypukły pępek? Ja nie umiem się przyzwyczaić non stop po nim jeżdżę ręką ....

Senior Member Awatar aleksandramagdalena
    O mnie
    Nasza Perełka urodziła się 12.01.2016r. o godzinie 14.10 3340g 55cm
    Cytat Zamieszczone przez Monika2008 Zobacz posta
    "wyjeżdża"? Jego nie ma w kraju .. przyjeżdża teraz na 5-6dni (a miał na 10.. wrr), później w listopadzie na tydzień i dopiero ok 10grudnia już wraca do kraju do dobre ..
    Wspolczuje, moj pojechal na 5 tyg i to taki jednorazowy wyjazd, a juz nie moge sie doczekac kiedy wroci. Chyba bym sie zalamala jakby tylko na 5 dni mial wrocic i jechac z powrotem...

Newsletter Mjakmama24.pl

Odwiedzający odnaleźli tę stronę dzięki wyszukiwaniu fraz:

styczniówki 2016

Zwiń / Rozwiń Uprawnienia umieszczania postów