Strona 856 z 10063
Pokaż wyniki od 8,551 do 8,560 z 100621

Styczniówki 2016 :)

Senior Member Awatar hankaskakanka
    O mnie
    Jestem mamą, moje dziecko urodziło się 2016-01-08 zobacz kalendarz
    Daria_Amelia
    Ja to nie mogę się powstrzymać od słodkiego i pewnie dlatego przytyłam już 6 kg. Chyba sobie gębę zaszyję hehe. przepis jest świetny bo robisz go bardzo szybko i prosto. 5 łyżek mąki, 2 łyżki cukry 1 łyżeczka proszku do pieczenia i jabłka pokrojone w talarki. całości piecze sie może 15 min w 180 stopniach. Wczoraj upiekłam, bo teściowa ma wpaść dziś z wizytą, no ale już zostało zjedzone, takie ma branie.

Ja smaruję sie od samego początku, kremami na rozstępy, ale ostatnio cos mnie podkusiło i kupiłam oliwkę wrrrrr jak jak tego nie lubię. Ciągle jestem lepka, okropność. Zużyć muszę, bo szkoda mi tych 100 zł które na nią wydałam.
    Zauważyłam też, że nogi mi zaczęły puchnąc, ale na to też cos poradzę, może faktyczne nogi do góry hymmm
    Ostatnio edytowane przez hankaskakanka ; 17-09-15 o 07:57

2. dzieckozakupy.pl
    Senior Member
    gocha2104

O mnie
    Jestem w ciąży, mam termin porodu na 2016-01-28 zobacz kalendarz
    Cytat Zamieszczone przez Beatapab Zobacz posta
    Dwukosmowkowa dwuowodniowa tak? Ja tez tak myślałam (potwierdzilo to usg w 12 tyg). A teraz na polowkowym maja podobno jedno łożysko. Prawdopodobnie będę miec kolejne usg żeby to sprawdzić.

I nie jesteś gruba. Ja w ciąży z corka przytylam 27kg. Udalo mi się zrzucić z nawiązką
    osttnia wizyte mialam 9wrzesnia i wtedy bylo wszystko dobrze tak dwukosmowkowa dwuowodniowa dwujajowa roznie to nazywaja nie strasz bedzie dobrze....mam nadzieje ze potem zrzuce kg naprawde nie czuje sie za gruba ale wage chyba schowam bo sprawia ze mam kompleksy

Senior Member Awatar hankaskakanka
    O mnie
    Jestem mamą, moje dziecko urodziło się 2016-01-08 zobacz kalendarz
    Cytat Zamieszczone przez gocha2104 Zobacz posta
    osttnia wizyte mialam 9wrzesnia i wtedy bylo wszystko dobrze tak dwukosmowkowa dwuowodniowa dwujajowa roznie to nazywaja nie strasz bedzie dobrze....mam nadzieje ze potem zrzuce kg naprawde nie czuje sie za gruba ale wage chyba schowam bo sprawia ze mam kompleksy
    ja przytyłam 28 w poprzedniej i bez problemu wróciłam do swojej wagi z przed ciąży.
    Nie przejmuj sie na zapas, mi powiedziano na jednym usg że mam bardzo nisko łozysko, a tydzień póżniej u innego lekarza było wszystko ok. Więc się nie stresuj nerwy Ci nie pomogą

Senior Member Awatar cotton
    O mnie
    Jestem mamą, moje dziecko urodziło się 2015-12-09 zobacz kalendarz
    Cześć Mamusie
    Gocha, nie przejmuj się, ja już mam 9 do przodu, ale nie wiem gdzie to wszystko jest bo w lustrze widzę tylko brzuszek, wagę faktycznie trzeba wywalić
    Na "desery" zero ochoty niestety... Ale jak czytam to nie tylko ja tak mam, na forum zawsze można znaleźć pocieszenie
    Wypróbowałam wczoraj ten detektor tętna, fajna sprawa! Słychać serduszko, słychać jak pływa, a jak kopnie to można ogłuchnąć Już się nie mogę doczekać stycznia żeby przytulić moje Maleństwo.
    Miłego dnia

Senior Member Awatar aleksandramagdalena
    O mnie
    Nasza Perełka urodziła się 12.01.2016r. o godzinie 14.10 3340g 55cm
    Cytat Zamieszczone przez hankaskakanka Zobacz posta
    Daria_Amelia
    Ja to nie mogę się powstrzymać od słodkiego i pewnie dlatego przytyłam już 6 kg. Chyba sobie gębę zaszyję hehe. przepis jest świetny bo robisz go bardzo szybko i prosto. 5 łyżek mąki, 2 łyżki cukry 1 łyżeczka proszku do pieczenia i jabłka pokrojone w talarki. całości piecze sie może 15 min w 180 stopniach. Wczoraj upiekłam, bo teściowa ma wpaść dziś z wizytą, no ale już zostało zjedzone, takie ma branie.

To widze, ze rozchodzi sie o moja rolade jablkowa ciesze sie ze smakuje, u mnie tez znika raz dwa

Cytat Zamieszczone przez gocha2104 Zobacz posta
    U mnie tez ok, tylko na jednym usg są dwa lozyska, na drugim jedno. I badz tu mądry. A pamiętasz ile dziewczynki wazyly?

Senior Member
    nayana

O mnie
    Jestem w ciąży, mam termin porodu na 2016-01-02 zobacz kalendarz
    Cytat Zamieszczone przez cotton Zobacz posta
    Cześć Mamusie
    Gocha, nie przejmuj się, ja już mam 9 do przodu, ale nie wiem gdzie to wszystko jest bo w lustrze widzę tylko brzuszek, wagę faktycznie trzeba wywalić
    Na "desery" zero ochoty niestety... Ale jak czytam to nie tylko ja tak mam, na forum zawsze można znaleźć pocieszenie
    Wypróbowałam wczoraj ten detektor tętna, fajna sprawa! Słychać serduszko, słychać jak pływa, a jak kopnie to można ogłuchnąć Już się nie mogę doczekać stycznia żeby przytulić moje Maleństwo.
    Miłego dnia
    U mnie tez checi na desery Nie ma, ale czasami mi juz szkoda meza a jak sie juz zacznie to ciesze sie bo chec wtedy przychodzi i odcxucia duzo lepsze jak przed ciaza.. Wiec teraz zaczelam inaczej podchodzic do sprawy

9. encyklopedie Encyklopedia zdrowia dziecka Encyklopedia ciąży
    Senior Member
    boroowka

O mnie
    jestem mamą czwórki ;)
    Cześć Dziewczyny i nowe Mamusie

zazdroszczę Wam, bo ja nie mogę czasu znaleźć żeby usiąść, doczytac i jeszcze się odezwać na forum ... jak nie mały, to starszych trzeba na jakieś zajęcia dowieźć , albo do sklepu albo w ogródku albo porządki, bo się za dom konkretnie zabrałam . masakra ..

tak na szybko co do wieku to ja na bank jestem najstarsza - 41, ostatni synuś był długo wyczekany, wystarany, a teraz myk i nie wiadomo kiedy trafiła nam się taka niespodzianka - ale pocieszam się że moja babcia tez w tym wieku rodziła swoje dziecko ostatnie ( dziewiąte zresztą, było to 66 lat temu i ciocia zdrowa
    Zresztą malutki wygląda zdrowo, ja się czuję świetnie, na tyle że w wakacje dostałam pozwolenie na 2 tygodniowe wakacje z namiotem - zrobiliśmy objazdówkę po Grecji, Albanii i Macedonii i ani się nie czuję na tyle, ani nie wyglądam ....

któraś o pieluchach pisała, że na noc pampers na początku a potem tylko dada - ja myślę że na początku dada na noc ( bo i kupa się zdarzy i przebrać trzeba częściej to da radę, a jak maluch starszy i śpi całe nocki to dadę jak nic przesika, a papmek wielki, ciężki ale wytrzyma )

Kaktusowo - zdrówka Ci życzę, oby się już taki epizod nie powtórzył
    Rolcia - najważniejsze że Maleństwo w porządku

muszę kończyć, bo Franuś się bajki domaga, idziemy czytać

Senior Member Awatar cotton
    O mnie
    Jestem mamą, moje dziecko urodziło się 2015-12-09 zobacz kalendarz
    Cytat Zamieszczone przez nayana Zobacz posta
    U mnie tez checi na desery Nie ma, ale czasami mi juz szkoda meza a jak sie juz zacznie to ciesze sie bo chec wtedy przychodzi i odcxucia duzo lepsze jak przed ciaza.. Wiec teraz zaczelam inaczej podchodzic do sprawy
    W takim razie i ja muszę zmienić podejście, może coś z tego wyjdzie

Co do pampersów mogę polecić też Rossmannowskie Babydreamy, cenowo niedrogie, a jakościowo bardzo dobre

Senior Member
    gocha2104

O mnie
    Jestem w ciąży, mam termin porodu na 2016-01-28 zobacz kalendarz
    Cytat Zamieszczone przez Beatapab Zobacz posta
    U mnie tez ok, tylko na jednym usg są dwa lozyska, na drugim jedno. I badz tu mądry. A pamiętasz ile dziewczynki wazyly?
    nie wiem nie powiedzial mi lekarz albo z tych nerwow zapomnialam nie wiem ......ale teraz pojde do innego lekarza to wreszcie sie dowiem co chce

Newsletter Mjakmama24.pl

Odwiedzający odnaleźli tę stronę dzięki wyszukiwaniu fraz:

styczniówki 2016

Zwiń / Rozwiń Uprawnienia umieszczania postów