Strona 855 z 10041
Pokaż wyniki od 8,541 do 8,550 z 100401

Styczniówki 2016 :)

Member
    Assia0909

O mnie
    Jestem w ciąży, mam termin porodu na 2016-01-10 zobacz kalendarz
    Cytat Zamieszczone przez Monika2008 Zobacz posta
    OLU - w Anglii, a dokładniej w małej miejscowości w hrabstwie East Riding of Yorkshire.

Dziewczyny czy któraś zna sposób na czkawkę u Maleństwa??
    Jak objawia się czkawka malucha?

2. dzieckozakupy.pl
    Member
    Assia0909

O mnie
    Cytat Zamieszczone przez aleksandramagdalena Zobacz posta
    Witam nowe mamusie!
    BabaJadzia - mamy ten sam termin, u mnie dziewczynka mieszka w brzuszku

Moniko - to moj mezulek jest w Belgii

Pisalyscie o pampersach takze ja wzielam od razu rozm 2 duza paczke z wycieciem na pepek bo sa od 3-5kg takze w razie jakby trzeba bylo mniejsze to meza przeszkole w tej dziedzinie juz wczesniej zeby wiedzial hehee

Ja wkoncu zrobilam cos malego dla siebie wrocilam od kosmetyczki wprawdzie tylko z henna na brwi i rzesy ale zawsze cos
    Ja też chciałam odrazu dwojki, ale cóż mąż się uparł by zacząc od jedynek a co jak dziecko urodzi sie mniejsze niż 3 kg i tyle ustąpiłam mu

Member
    Assia0909

O mnie
    Cytat Zamieszczone przez Kaktusowo Zobacz posta
    haha, biedulki :P ja się właśnie ide położyc, dokoncze film i nyny a co do siusiu to zawsze o 3 w nocy bo tak przychodzi z pracy ten mój amant. hihihi
    Dobrze że już Ci lepiej napisz proszę czy dziś też wszystko dobrze

Member
    Assia0909

O mnie
    Cytat Zamieszczone przez gocha2104 Zobacz posta
    wyspalam sie przez dzien i teraz nie moge zasnac a maz na nocki zawsze mnie one meczyly a teraz to juz wogole,....napiszcie jak tam czy macie rozstepy czym sie smarujecie?puchna mi nogi co robic?ile kg juz macie na plusie ja 8,5 w 21tyg ale przeczytalam ze do 24tyg mozna nawet do 12kg nabrac a w blizniaczej nawet do 20kg i to jest norma to nie jest tak zle? http://www.mjakmama24.pl/ciaza-i-por...,230_5643.html
    ja przytyłam 5 kg prawie. Ale i tak czuje te kilogramy, dobrze że teściowa mnie zobaczy dopiero w listopadzie bo by mnie tłuczyła, a ja dużo nie mogę jeśc naraz bo mam nudość i zapracia i potem sie męcze

Member
    Assia0909

O mnie
    Cytat Zamieszczone przez Daria_Amelia Zobacz posta
    Witam wszystkie mamusie :-) te nowe również :-). Jestem ciekawa ile jeszcze kobietek nas podpatruje i kiedy się ujawnia, może jakaś w styczniu jeszcze napiszę hihi.
    Coraz częściej w ciągu dnia czuje małego i to fajne uczucie w sumie wczoraj o każdej porze dnia dostawałam parę kopniakow więc coraz lepiej :-)
    Dzisiaj na 18.00 idę na polowkowe i doczekać się nie mogę, może mężowi uda się wyrobić z pracą to pójdzie ze mną. Wy za każda wizyta chodzicie wraz z partnerem?
    Co do rozstępów to nowych nie mam, jedynie kilka starych już białych na brzuszku sprzed ciąży a jak do tej pory przytyłam 3 kg choć dzisiaj będę ważona więc zobaczymy ile przytyłam od ostatniej wizyty.
    Ostatnio była mowa o laktatorze, a ja się tak zastanawiam czy lepszy ręczny czy elektryczny? Nie wiadomo czy od razu i czy w ogóle będzie potrzebny a ten elektryczny to chyba drogi jest?
    Co do łóżeczka i materaca też nie wiem jaki wybrać, Pani w sklepie mówiła, że ludzie kokosowy najczęściej biorą i kosztuje ok 80 zł. Więc jeszcze czas na zastanowienie :-)
    Jaki był przepis na ciasto ja nic nie wiem hihihi a bym sobie zjadła coś :-) oj musze przystopowac że słodyczami ale to takie trudne... Przed ciaza nie miałam takiego słodkiego popedu :-)
    To się rozpisałam! Buziak :-)
    Rozstępów nie mam, obrzeków też nie. Tylko te bóle brzucha od układu pokarmowego, wcześniej miałam probelmy z ciśnieniem nawet 80 na 40 w upał ale sie skończyły. Brak kondycji też czuje przejdę się po parku 3 km i zdycham. Słodkie miałam popęd ale też wcześniej teraz mała trzyma nóżki przy żoładku i kopie ( tak wyszło a połówkowym ) Mąż jeździ ze mną do lekarza to tak fajnie patrzec na dzidzie w brzuszku

Gocha2104 ja przytylam póki co 5 kg. Powiedz mi jaki Ty masz rodzaj ciąży? Co ile masz teraz wizytę? A na puchniecie nóg to najlepsze leżenie z nogami do góry.

Senior Member
    gocha2104

O mnie
    Jestem w ciąży, mam termin porodu na 2016-01-28 zobacz kalendarz
    Cytat Zamieszczone przez Beatapab Zobacz posta
    Gocha2104 ja przytylam póki co 5 kg. Powiedz mi jaki Ty masz rodzaj ciąży? Co ile masz teraz wizytę? A na puchniecie nóg to najlepsze leżenie z nogami do góry.
    ciaza dwujajowa jesli o to pytasz?czyli jednak jestem za gruba ..... wizyte mam co 3-4tyg
    Ostatnio edytowane przez gocha2104 ; 17-09-15 o 07:27

9. encyklopedie Encyklopedia zdrowia dziecka Encyklopedia ciąży
    Senior Member
    nayana

O mnie
    Jestem w ciąży, mam termin porodu na 2016-01-02 zobacz kalendarz
    Witajcie mamusie, i te nowe rowniez widze ze dzialo sie tu wczoraj na forum, dzialo
    Pisalam poznym wieczorem, ale zasnelam w trakcie :P
    Maz zrobil mi niespodzianke i wzial sobie wolne wiec dzieci byly w szkole i przrdszkolu a my pojechalismy nad rzeke byl piknik i "deser" tez byl u nas upaly a pozniej juz dziecmi skoczylismy do rzeszowa na ciuchowe zakupy dla naszej 8 latki. Niestety na ten wiek ciezko cokolwiek znalezc w lumpeksie, a ceny nowych sweterkow czy sponi, xakietow na dziecko z koooossmmmmoooosssuuu. No ale jak nie ma wyjscia to nie ma..
    Zjadlam na szybko jskas zapiekanke i to byl moj blad, bo dostalam takich boli brzucha ze do 4 rano mnie co chwile ze snu wybudzaly,.. Teraz poki co jest ok..
    Zawiozlam dzieci i wskoczylam znow do lozeczka

Senior Member Awatar aleksandramagdalena
    O mnie
    Nasza Perełka urodziła się 12.01.2016r. o godzinie 14.10 3340g 55cm
    Cytat Zamieszczone przez nayana Zobacz posta
    Witajcie mamusie, i te nowe rowniez widze ze dzialo sie tu wczoraj na forum, dzialo
    Pisalam poznym wieczorem, ale zasnelam w trakcie :P
    Maz zrobil mi niespodzianke i wzial sobie wolne wiec dzieci byly w szkole i przrdszkolu a my pojechalismy nad rzeke byl piknik i "deser" tez byl u nas upaly a pozniej juz dziecmi skoczylismy do rzeszowa na ciuchowe zakupy dla naszej 8 latki. Niestety na ten wiek ciezko cokolwiek znalezc w lumpeksie, a ceny nowych sweterkow czy sponi, xakietow na dziecko z koooossmmmmoooosssuuu. No ale jak nie ma wyjscia to nie ma..
    Zjadlam na szybko jskas zapiekanke i to byl moj blad, bo dostalam takich boli brzucha ze do 4 rano mnie co chwile ze snu wybudzaly,.. Teraz poki co jest ok..
    Zawiozlam dzieci i wskoczylam znow do lozeczka
    Deser na rzeka superowo!

Natalka najlepsze zapiekanki sa kolo stacji pkp i pks czynne cala dobe i nigdy niestrawnosci po nich nie ma, tylko jeden minus maja - zawsze sa kolejki hehee

Cytat Zamieszczone przez gocha2104 Zobacz posta
    ciaza dwujajowa jesli o to pytasz?czyli jednak jestem za gruba ..... wizyte mam co 3-4tyg
    Dwukosmowkowa dwuowodniowa tak? Ja tez tak myślałam (potwierdzilo to usg w 12 tyg). A teraz na polowkowym maja podobno jedno łożysko. Prawdopodobnie będę miec kolejne usg żeby to sprawdzić.

I nie jesteś gruba. Ja w ciąży z corka przytylam 27kg. Udalo mi się zrzucić z nawiązką

Newsletter Mjakmama24.pl

Odwiedzający odnaleźli tę stronę dzięki wyszukiwaniu fraz:

styczniówki 2016

Zwiń / Rozwiń Uprawnienia umieszczania postów