Strona 854 z 10063
Pokaż wyniki od 8,531 do 8,540 z 100622

Styczniówki 2016 :)

Senior Member Awatar hankaskakanka
    O mnie
    Jestem mamą, moje dziecko urodziło się 2016-01-08 zobacz kalendarz
    Cytat Zamieszczone przez Rolcia Zobacz posta
    Witam i drugą nową dziś mamę!
    Iza koncze 24 tydz.
    Kaktusowo na początku to nie panikuj. Spróbuje wziąć kilka takich mega głębokich wdechow bo najczęstszym powodem takiego bólu jest skurcz mięśni międzyżebrowych. Jeśli to to, to będzie bolalo razy 4 przy tych wdechach, ale musisz się przemoc bo to Ci pomoże. Masz jakieś dodatkowe objawy? Drżenie lub odrętwienie dłoni? Nudności ( oczywiście nie te z nerwów, bo te pewnie już masz)? Duszno Ci? Jeśli tak to może zadzwoni na 112. Na pocieszenie zawał serca u kobiet tylko w kilku procentach objawia się standardowo tj bólem w klatce, normalnie jest to ból brzucha lub ramienia. Jeśli nie masz dodatkowych objawów a głębokie wdechu nie pomogły, weź nospe i może jakąś melise wypij i odczekaj. Jeśli nie zejdzie to jednak sugeruje zadzwonić.

ja też miewam takie skurcze, oj nic przyjemnego. Ostatnio nawet często. Mi pomaga wyprostowanie się i głębokie oddychanie,kaktusowo może i Tobie pomoże
    Ostatnio edytowane przez hankaskakanka ; 16-09-15 o 22:21 Powód: nie było do kogo

2. dzieckozakupy.pl
    Senior Member Awatar aleksandramagdalena
    O mnie
    Nasza Perełka urodziła się 12.01.2016r. o godzinie 14.10 3340g 55cm
    Cytat Zamieszczone przez veronika Zobacz posta
    Witam nowa mameja w domku juz i salatke jarzynowa robieKaktusowa dobrze ze juz lepieja chlopu nic sie nie stalo wczoraj tez opieprz dostal za nic eh no tak bywa czasem
    Jarzynowa, tradycyjna najlepsza
    Ja jutro bede robic ale fasolke po bretonsku, uwielbiam a dawno juz nie bylo

Senior Member
    gocha2104

O mnie
    Jestem w ciąży, mam termin porodu na 2016-01-28 zobacz kalendarz
    wyspalam sie przez dzien i teraz nie moge zasnac a maz na nocki zawsze mnie one meczyly a teraz to juz wogole,....napiszcie jak tam czy macie rozstepy czym sie smarujecie?puchna mi nogi co robic?ile kg juz macie na plusie ja 8,5 w 21tyg ale przeczytalam ze do 24tyg mozna nawet do 12kg nabrac a w blizniaczej nawet do 20kg i to jest norma to nie jest tak zle? http://www.mjakmama24.pl/ciaza-i-por...,230_5643.html

Senior Member
    gocha2104

O mnie
    Jestem w ciąży, mam termin porodu na 2016-01-28 zobacz kalendarz
    wyspalam sie przez dzien i teraz nie moge zasnac a maz na nocki zawsze mnie one meczyly a teraz to juz wogole,....napiszcie jak tam czy macie rozstepy czym sie smarujecie?puchna mi nogi co robic?ile kg juz macie na plusie ja 8,5 w 21tyg ale przeczytalam ze do 24tyg mozna nawet do 12kg nabrac a w blizniaczej nawet do 20kg i to jest norma to nie jest tak zle? http://www.mjakmama24.pl/ciaza-i-por...,230_5643.html wlacze sobie bethowena to moze zasne....

Senior Member
    veronika

O mnie
    Amelka urodzila sie 11 grudnia 2015:)
    Wpisów
    3
    Cytat Zamieszczone przez aleksandramagdalena Zobacz posta
    Jarzynowa, tradycyjna najlepsza
    Ja jutro bede robic ale fasolke po bretonsku, uwielbiam a dawno juz nie bylo
    Zebys wiedziala jarzynowa najlepsza barszcz czerwony z ziemniaczkami mam na obiadekdzis ide na pilates wieczorkiem, maz na pilke z chlopakami wrrr nie lubie jak idzie ale co raz w tygodniu niech idzie

Senior Member
    veronika

O mnie
    Amelka urodzila sie 11 grudnia 2015:)
    Wpisów
    3
    Cytat Zamieszczone przez gocha2104 Zobacz posta
    wyspalam sie przez dzien i teraz nie moge zasnac a maz na nocki zawsze mnie one meczyly a teraz to juz wogole,....napiszcie jak tam czy macie rozstepy czym sie smarujecie?puchna mi nogi co robic?ile kg juz macie na plusie ja 8,5 w 21tyg ale przeczytalam ze do 24tyg mozna nawet do 12kg nabrac a w blizniaczej nawet do 20kg i to jest norma to nie jest tak zle? http://www.mjakmama24.pl/ciaza-i-por...,230_5643.html wlacze sobie bethowena to moze zasne....
    Ja przytylam 3 kg ale ja szczupla raczej a pozatym w ciaglym ruchu ,latem duzo w basenie siedzialam to moze temu nie wiem nogi mi raczej nie puchna ale palce u rak tak ....ja je w wodzie chlodnej mocze takze nozki do miseczki i tylerozstepow nie mam ja po kapieli smaruje sie balsamem nivea czasami biore pod prysznix olivke dla dzieci i tyle...dziewczyny pisaly ze maja te specjalne kremy na rostepy

Senior Member
    Monika2008

O mnie
    Jestem mamą, moje dziecko urodziło się 2016-01-21 zobacz kalendarz
    A my standardowo po wycieczce do łazienki, spać nie możemy.. ehh..

Kliknij obrazek, aby uzyskać większą wersję

Nazwa:	11188352_428045737367982_7068539904957846588_n.jpg
Wyświetleń:	9
Rozmiar:	60.7 KB
ID:	90073Kliknij obrazek, aby uzyskać większą wersję

Nazwa:	11164791_431177647054791_3690529182442268954_n.jpg
Wyświetleń:	9
Rozmiar:	61.6 KB
ID:	90074

pisałyście o opaskach. Ostatnio zamawiałam niedrogie dla koleżanki i jest bardzo zadowolona..
    Może i Wam się spodobają
    W linku podaje namiary na nie i inne cuda
    https://www.facebook.com/pages/1001-...=photos_albums

9. encyklopedie Encyklopedia zdrowia dziecka Encyklopedia ciąży
    O mnie
    Cytat Zamieszczone przez gocha2104 Zobacz posta

U mnie tez jakos brak spania, przewalam sie po tym lozku z boku ns bok. Jezeli chodzi o puchniecie nog to nie zaobserwowalam takiego zjawiska, ponadto nie smarujr sie niczym na rozatepy i mam nadzieje ze mnie nie dopadna, bo nie trawie zadnych kremow, oliwek i tym podobnym specyfikow bo mam wwrazenie ze sie cala kleje zaraz hehee
    Jezeli chodzi o wage to 2 kg na plusie.

Senior Member Awatar Daria_Amelia
    O mnie
    Tomuś przyszedł na świat 20.01.2016
    Witam wszystkie mamusie :-) te nowe również :-). Jestem ciekawa ile jeszcze kobietek nas podpatruje i kiedy się ujawnia, może jakaś w styczniu jeszcze napiszę hihi.
    Coraz częściej w ciągu dnia czuje małego i to fajne uczucie w sumie wczoraj o każdej porze dnia dostawałam parę kopniakow więc coraz lepiej :-)
    Dzisiaj na 18.00 idę na polowkowe i doczekać się nie mogę, może mężowi uda się wyrobić z pracą to pójdzie ze mną. Wy za każda wizyta chodzicie wraz z partnerem?
    Co do rozstępów to nowych nie mam, jedynie kilka starych już białych na brzuszku sprzed ciąży a jak do tej pory przytyłam 3 kg choć dzisiaj będę ważona więc zobaczymy ile przytyłam od ostatniej wizyty.
    Ostatnio była mowa o laktatorze, a ja się tak zastanawiam czy lepszy ręczny czy elektryczny? Nie wiadomo czy od razu i czy w ogóle będzie potrzebny a ten elektryczny to chyba drogi jest?
    Co do łóżeczka i materaca też nie wiem jaki wybrać, Pani w sklepie mówiła, że ludzie kokosowy najczęściej biorą i kosztuje ok 80 zł. Więc jeszcze czas na zastanowienie :-)
    Jaki był przepis na ciasto ja nic nie wiem hihihi a bym sobie zjadła coś :-) oj musze przystopowac że słodyczami ale to takie trudne... Przed ciaza nie miałam takiego słodkiego popedu :-)
    To się rozpisałam! Buziak :-)

O mnie
    Daria jesli tylko maz da rade to zabieraj go na polowkowe ze soba, mojemu to az lezka w oku sie zakrecila zreszta mi tez, bo niezapomniane przezycie oczywiscie zdaj relacje jak wrocisz

Newsletter Mjakmama24.pl

Odwiedzający odnaleźli tę stronę dzięki wyszukiwaniu fraz:

styczniówki 2016

Zwiń / Rozwiń Uprawnienia umieszczania postów