Strona 852 z 10050
Pokaż wyniki od 8,511 do 8,520 z 100497

Styczniówki 2016 :)

Senior Member
    fghjkz

O mnie
    Amelka przyszła na świat 7.01.2016 :)
    Cytat Zamieszczone przez gocha2104 Zobacz posta
    nie....szczerze to caly dzien bylam slaba ta
    ka ze gdzie siadlam tam spalam a na deser chyba musze cierpliwie poczekac moj maz tez troche przytyl w tej naszej ciazy i powiedzial mi ze jest ciezki i sie boi ze sie bedziemy brzuchami zderzac
    Aj tam zaraz zderzac, macie okazje wyprobowac inna pozycje przynajmiej

2. dzieckozakupy.pl
    Cytat Zamieszczone przez jolka78 Zobacz posta
    ktos tu o wieku wspominał?
    Ja się obawiam, ze jestem tu najstarsza hehe, jak dziecko będę rodzić to juz 37 latem będzie a czuję się bardzo młodo.
    Rok temu w sklepie pan mi odmówił sprzedazy wina hehe - na szczęscie bylam z mamą i Ona wzięła na siebie :-):-):-) paranoja hehe

Dziewczyny Wy juz komody zapełniacie, u mnie narazie komody brak ale i tak nie mam jeszcze czego do niej wkladac, moze w pażdzierniku zaczne cos kupowac.
    No ale mam wózek i łozeczko- najprostsze uzywane i materac zdobyczny - nie wydalabym na lozeczko niepotrzenie kasy. Ja to w ogole oszczędna jestem i jak pizsecie, ze macie po 200 ciuszkow juz hehe- w zyciu tyle nie kupie - moze ze mnie sknera jednak ;-) - planuje miec dla dziecka 6-8 body z krotkim, tyle samo pajacykow w pierwszych 3 rozmiarach plus 1 kombinezonik polarowy 62 i to wszystko - potem będe dokupowac co bede potrzebowac i tyle - wiem dokladnie co dzieciom zakladalam na poczatku i nic poza to nie ubiore teraz to pewne :-)
    |Tak więc mój mąż pewnie zadowolony bedzie, ze w szal zakupowy nie wpadne hehe - ja zawsze stawiam na uzytecznosc i rzadko kiedy zdarza mi sie zaszalec i cos kupic ponad to co jest potrzebne.

Glukoza mnie czeka w nastepnym tygodniu - nie moge sie doczekac :-/
    Hola ...hola nie najstarsza mi strzelilo 37 jak maly sie urodzi będzie 38 eh....co do ciuszków ja jeszcze nie kupilam nic...nie wiem czemu może dlatego ze to 4 dzieciatko i mam dystans do tego...jutro trzymajcie kciuki jade na polowkowe....boje sie jak cholera....

Senior Member Awatar tosienka87
    O mnie
    Nasze serduszko Nina urodziła się9-01-2016 :)a teraz noszę pod sercem nasze drugie szczęście :*
    Hej dziewczyny jestem tak jak obiecalam!
    Witam nowe mamy- nawet jedna ma taki sam termin jak ja 2 stycznia
    U mnie seksu brak, bo brak checi...albo moj maz ma inna zmiane I wraca jak jestem padnieta...tzn seksujemy sie, ale rzadko...
    u mnie szal zakupowy trwa...mam juz tyyyle nowych ciuszkow I co ide do miasta to dokupuje nowe, a mama z tata sie smieja, ze kiedy ja to niby zdaze malej pozqkladac, ale ja sie nie umiem powstrzymac.
    w nast tyg ide do poloznej to zapytam, czyntu u nas jest tez taki test na glukoze. Ja slodkiego jem chyba az zamwiele I od dzis mam postanowienie, ze musze przystopowac, bo czytalam, ze dziecko po tym tez rosnie, a nie chce miec duzej coreczki bo boje sie, ze popekam na wszystkie strony a sama nie bylam zbyt mala mialam 4200kg. Na razie 4 kg do przodu, wiec nie jest tak zle. U mnie nadal pokoj czeka na pomalowanie, ale juz niedlugo. Mebelki upatrzone na necie, jak rodzice odleca to pojedziemy zamowic. Dzis juz bylam zobaczyc zaslonki do pokoju dla malej u chyba zdecyduje sie na cieniowane od gory biale I do dolu przechodza w roz. Jak znajde czas w nast tyg to zrobie zdjecia I wreszcie Wam pokaze kolekcje ubranek, bo tez chce sie pochwalic...samych opasek dla malej mam juz chyba ze 12 wiem, wiem...szaleje...no I zaczelam myslec o karmieniu piersia, zawsze bylam na nie, ale chyba sprobuje. Upatrzylam dzis kurtke na ciazowym dziale I calkiem niedroga za 50€ I to w drogim dzieciecym sklepie, wiec taka cena to napradwe okazja I to z nowej kolekcji. Moja mala to akrobatkamrusza sie wciaz...domwc w nocy wstaje przynajmniej 3 razy. Ja mam wozek riko brano I tez jedyne 158cm wzrostu, ale mi pasuje, ze jest wyzszy, nie bede musiala sie schylac do malej...ja nestem zadowolona z zakupu...tomchyba tyle...ale sie rozpisalam, ale prawie tydz mnie tu nie bylo.
    sciskam Was, buziaki z deszczowej Holandii!!!

Aniołek 20-12-2014 (*) nasze maleńkie serduszko, tęsknimy ;(
    Aniołek 3-06-2017 (*) na zawsze w naszych myślach ;(

Senior Member Awatar aleksandramagdalena
    O mnie
    Nasza Perełka urodziła się 12.01.2016r. o godzinie 14.10 3340g 55cm
    Cytat Zamieszczone przez gocha78 Zobacz posta
    Hola ...hola nie najstarsza mi strzelilo 37 jak maly sie urodzi będzie 38 eh....co do ciuszków ja jeszcze nie kupilam nic...nie wiem czemu może dlatego ze to 4 dzieciatko i mam dystans do tego...jutro trzymajcie kciuki jade na polowkowe....boje sie jak cholera....
    Nie stresuj sie, wszystko bedzie dobrze! A wrazenia z badania niezapomniane powodzenia i zaraz sie odezwij ja wrocisz

Senior Member
    fghjkz

O mnie
    Cytat Zamieszczone przez tosienka87 Zobacz posta
    Hej dziewczyny jestem tak jak obiecalam!
    Witam nowe mamy- nawet jedna ma taki sam termin jak ja 2 stycznia
    U mnie seksu brak, bo brak checi...albo moj maz ma inna zmiane I wraca jak jestem padnieta...tzn seksujemy sie, ale rzadko...
    u mnie szal zakupowy trwa...mam juz tyyyle nowych ciuszkow I co ide do miasta to dokupuje nowe, a mama z tata sie smieja, ze kiedy ja to niby zdaze malej pozqkladac, ale ja sie nie umiem powstrzymac.
    w nast tyg ide do poloznej to zapytam, czyntu u nas jest tez taki test na glukoze. Ja slodkiego jem chyba az zamwiele I od dzis mam postanowienie, ze musze przystopowac, bo czytalam, ze dziecko po tym tez rosnie, a nie chce miec duzej coreczki bo boje sie, ze popekam na wszystkie strony a sama nie bylam zbyt mala mialam 4200kg. Na razie 4 kg do przodu, wiec nie jest tak zle. U mnie nadal pokoj czeka na pomalowanie, ale juz niedlugo. Mebelki upatrzone na necie, jak rodzice odleca to pojedziemy zamowic. Dzis juz bylam zobaczyc zaslonki do pokoju dla malej u chyba zdecyduje sie na cieniowane od gory biale I do dolu przechodza w roz. Jak znajde czas w nast tyg to zrobie zdjecia I wreszcie Wam pokaze kolekcje ubranek, bo tez chce sie pochwalic...samych opasek dla malej mam juz chyba ze 12 wiem, wiem...szaleje...no I zaczelam myslec o karmieniu piersia, zawsze bylam na nie, ale chyba sprobuje. Upatrzylam dzis kurtke na ciazowym dziale I calkiem niedroga za 50€ I to w drogim dzieciecym sklepie, wiec taka cena to napradwe okazja I to z nowej kolekcji. Moja mala to akrobatkamrusza sie wciaz...domwc w nocy wstaje przynajmniej 3 razy. Ja mam wozek riko brano I tez jedyne 158cm wzrostu, ale mi pasuje, ze jest wyzszy, nie bede musiala sie schylac do malej...ja nestem zadowolona z zakupu...tomchyba tyle...ale sie rozpisalam, ale prawie tydz mnie tu nie bylo.
    sciskam Was, buziaki z deszczowej Holandii!!!
    Wstawiaj zdjecia a pewnie! Ja tez chce kupic te opaseczki ale nigdzie fajnycj znalezc nie moge ;/ a kurtka rzeczywiscie tania. nie chcialas karmic piersia? A skad ta zmiana?

Senior Member
    fghjkz

O mnie
    Gosia nie boj sie

Senior Member
    Rolcia

O mnie
    Jestem mamą, moje dziecko urodziło się 2016-01-01 zobacz kalendarz
    Kaktusowo i jak??

9. encyklopedie Encyklopedia zdrowia dziecka Encyklopedia ciąży
    Senior Member Awatar hankaskakanka
    O mnie
    Jestem mamą, moje dziecko urodziło się 2016-01-08 zobacz kalendarz
    Witajcie kobietki. Wstyd mi trochę, bo Was podglądam od początku, korzystam z Waszych rad, piekę ciasto wg przepisu jednej z was (dziś już 4 raz) a nic od siebie nie daje. Postanowiłam jednak to zmienić. Jestem 23 tygodniu ciąży (wdł USG). Pod moim sercem rośnie druga dziewczyna. Jestem po badanu połówkowym, gdzie wykryli dodatkowe skurcze serduszka i wysłali na kolejne badania. Ostatecznie wyszło,ze jest wszystko OK! co strachu się najadłam to masakra. Taki mnie zaraziłyście tymi zakupami na olx, że zaczyna mi się kasa na koncie kurczyć jak i miejsce w szafie Powiem Wam dziewczyny, że to co zaoszczędziłam na tych zakupach to i z nawiązką straciłam. Niestety zostałam oszukana.Chciałam kupić leżaczek dla maluszka i ani leżaczka ani kasy nie mam. Szukaj teraz wiatru w polu. Sprawdziłam,że są tez inne osoby oszukane przez tą tego uzytkownika. Bądźcie czujne to może zdarzyć się każdej z nas. Tak czy siak przyjmijcie mnie kobitki pod swoje skrzydła, bo mi tak jakoś raźniej jak tu zaglądam.

Senior Member
    fghjkz

O mnie
    Cytat Zamieszczone przez hankaskakanka Zobacz posta
    Witajcie kobietki. Wstyd mi trochę, bo Was
    podglądam od początku, korzystam z Waszych rad, piekę ciasto wg przepisu jednej z was (dziś już 4 raz) a nic od siebie nie daje. Postanowiłam jednak to zmienić. Jestem 23 tygodniu ciąży (wdł USG). Pod moim sercem rośnie druga dziewczyna. Jestem po badanu połówkowym, gdzie wykryli dodatkowe skurcze serduszka i wysłali na kolejne badania. Ostatecznie wyszło,ze jest wszystko OK! co strachu się najadłam to masakra. Taki mnie zaraziłyście tymi zakupami na olx, że zaczyna mi się kasa na koncie kurczyć jak i miejsce w szafie Powiem Wam dziewczyny, że to co zaoszczędziłam na tych zakupach to i z nawiązką straciłam. Niestety zostałam oszukana.Chciałam kupić leżaczek dla maluszka i ani leżaczka ani kasy nie mam. Szukaj teraz wiatru w polu. Sprawdziłam,że są tez inne osoby oszukane przez tą tego uzytkownika. Bądźcie czujne to może zdarzyć się każdej z nas. Tak czy siak przyjmijcie mnie kobitki pod swoje skrzydła, bo mi tak jakoś raźniej jak tu zaglądam.
    Musisz sie tym ciastem podzielic Witamy

Senior Member
    fghjkz

O mnie
    Cytat Zamieszczone przez Rolcia Zobacz posta
    Kaktusowo i jak??
    No wlasnie, bo sie nie odzywasz teraz ...

Newsletter Mjakmama24.pl

Odwiedzający odnaleźli tę stronę dzięki wyszukiwaniu fraz:

styczniówki 2016

Zwiń / Rozwiń Uprawnienia umieszczania postów