Strona 85 z 10044
Pokaż wyniki od 841 do 850 z 100434

Styczniówki 2016 :)

Cytat Zamieszczone przez FONDIE1 Zobacz posta
    kłuje po bokach czy na środku? bo kłucie jest ok głównie po bokach ból jest najgorszy
    Nie boli. Czuje takie kłucie jakby mi ktoś szpilkę wbijał. Trwa to sekundę i przechodzi i tak w kółko. Raz mocniej raz słabiej. Głownie to kłuje tak między macicą a brzuchem (sama nie wiem) i po bokach trochę też, czasem w kroczu.

2. dzieckozakupy.pl
    Jutro mam usg. Zwolnilo się miejsce.

Cytat Zamieszczone przez Marzena,28 Zobacz posta
    Jutro mam usg. Zwolnilo się miejsce.
    o ktorej??? trzymam kciuki

Senior Member Awatar Madzia_84
    O mnie
    Jestem w ciąży, mam termin porodu na 2016-01-17 zobacz kalendarz
    marzena,super że to już jutro.czekamy na wieści.
    coton,też choruje na hashimoto.jakie miałas wyniki po zajściu w ciążę jak badalas.bo ją tsh 3.3 co mnie bardzo martwiło i ft4 coś koło 19.lekarka mnie niby pocieszała że ważne że przeplywy wysokie,że dziecko ma z czego brać.tylko dawkę mi zwiększyła żeby i dla mnie starczyło hormonu.

Cytat Zamieszczone przez Madzia_84 Zobacz posta
    coton,też choruje na hashimoto.jakie miałas wyniki po zajściu w ciążę jak badalas.bo ją tsh 3.3 co mnie bardzo martwiło i ft4 coś koło 19.lekarka mnie niby pocieszała że ważne że przeplywy wysokie,że dziecko ma z czego brać.tylko dawkę mi zwiększyła żeby i dla mnie starczyło hormonu.
    ja tez choruje na hashimoto i prawie tak samo mi skoczyly wyniki dostałam dosc duza dawke i teraz mi zmiejszono bo ft4 mialam przy gornej granicy

Senior Member Awatar Kasia_88
    O mnie
    Staram się nie zwariować...
    Cześć ciężaróweczki :-)
    wpadłam tylko żeby napisać że napisałam do administratora aby założył kolejne subfora Mamusie 2016 i tam przeniósł wątek styczniowek. Żeby bałaganu nie było :-) więc kontrolujcie sytuację :-)
    Pozdrawiam Was wszystkie serdecznie. Życzę wszystkim szczęśliwych rozwiązań no i nie przejmujcie się, na pewno wszystko będzie dobrze :-)

PS. Czytam Was w dalszym ciągu i trzymam kciuki za Was wszystkie. Pozdrawiam.

Senior Member Awatar cotton
    O mnie
    Jestem mamą, moje dziecko urodziło się 2015-12-09 zobacz kalendarz
    Cytat Zamieszczone przez Madzia_84 Zobacz posta
    Ja dowiedziałam się, że mam Hashimoto w zasadzie przypadkowo- przed staraniem się o dziecko postanowiłam porobić różne badania. Na pierwszej wizycie u endokrynologa zostałam całkowicie zlekceważona, umówiłam się do innej lekarki na 2 czerwca. W czwartek robiłam badania zlecone przez moją ginekolog, TSH 2,8. Dostałam na razie najniższą dawkę leku. Dodatkowo FT3 i FT4 będę robić przed czerwcową wizytą. Więc mam nadzieję, że tym razem będzie to kompetentny lekarz i że wszystko będzie okej!

9. encyklopedie Encyklopedia zdrowia dziecka Encyklopedia ciąży
    Senior Member
    tynka89

O mnie
    xxx
    Witam dziewczyny
    Jakos tak odnisłam wrażenie, ze nieciekawa atmosfera siezarobiła, za bardzo panikujemy .. ogłaszam lepsze humory od dzisiaj Trzeba sie cieszyć tym co mamy, na to co złe nie mamy wpływu, po co martwić się na zapas .. będzie dobrze )

Kasia - dzieki za zgłoszenie ty kiedy teraz testujesz? jak się czujesz ??

Miłego poniedziałku

Senior Member Awatar Kasia_88
    O mnie
    Staram się nie zwariować...
    Ja też uważam że za bardzo panikujecie

Mam nadzieję że założą i że będę mogła założyć nowy wątek lutowy
    byłam w sobote na monitoringu, miałam 3 pęcherzyki Jeden pękł, czekamy aż drugi pęknie. trzeci miał 16mm więc pewnie nie zdąży pęknąć. Jutro jade znowu i pewnie od jutra dostanę luteinę i testy za jakieś dwa tyg., więc mam podwójną szansę
    Starania od grudnia 2013 roku..
    25.02.2015 - 6tc; 4.12.2015 - 7tc; 4.10.2016 - 9tc - Aniołki[*][*][*]
    27.06.2016 - ciąża biochemiczna
    "Jeżeli zdecydujesz się jednak na pojawienie w moim życiu, pamiętaj, że przekonasz się co to jest prawdziwa i odwzajemniona miłość" <3

Cytat Zamieszczone przez FONDIE1 Zobacz posta
    o ktorej??? trzymam kciuki
    15.45

Newsletter Mjakmama24.pl

Odwiedzający odnaleźli tę stronę dzięki wyszukiwaniu fraz:

styczniówki 2016

Zwiń / Rozwiń Uprawnienia umieszczania postów