Strona 849 z 10058
Pokaż wyniki od 8,481 do 8,490 z 100575

Styczniówki 2016 :)

Junior Member
    rEwelkaa

O mnie
    Jestem w ciąży, mam termin porodu na 2016-01-02 zobacz kalendarz
    Hej dziewczyny! W końcu się do Was dołączam! Szykuję się z dzidziusiem na 2 stycznia (absolutnie nie chcę słyszeć o grudniu) Jestem z okolic Krakowa.
    Pozdrawiam wszystkie przyszłe mamy!

2. dzieckozakupy.pl
    Senior Member
    Truskawkowa

O mnie
    Jestem mamą, moje dziecko urodziło się 2016-01-09 zobacz kalendarz
    Cytat Zamieszczone przez Assia0909 Zobacz posta

TRUSKAWKOWA dzieki za pocieszenie to jak to smakuje ta glukoza ?
    Hehe posmakujesz to zobaczysz. Juz nic więcej na temat nie pisze bo każdy przeżywa inaczej. Przede mną tez jeszcze to badanie

Senior Member
    jolka78

O mnie
    Jestem w ciąży, mam termin porodu na 2016-01-15 zobacz kalendarz
    ktos tu o wieku wspominał?
    Ja się obawiam, ze jestem tu najstarsza hehe, jak dziecko będę rodzić to juz 37 latem będzie a czuję się bardzo młodo.
    Rok temu w sklepie pan mi odmówił sprzedazy wina hehe - na szczęscie bylam z mamą i Ona wzięła na siebie :-):-):-) paranoja hehe

Dziewczyny Wy juz komody zapełniacie, u mnie narazie komody brak ale i tak nie mam jeszcze czego do niej wkladac, moze w pażdzierniku zaczne cos kupowac.
    No ale mam wózek i łozeczko- najprostsze uzywane i materac zdobyczny - nie wydalabym na lozeczko niepotrzenie kasy. Ja to w ogole oszczędna jestem i jak pizsecie, ze macie po 200 ciuszkow juz hehe- w zyciu tyle nie kupie - moze ze mnie sknera jednak ;-) - planuje miec dla dziecka 6-8 body z krotkim, tyle samo pajacykow w pierwszych 3 rozmiarach plus 1 kombinezonik polarowy 62 i to wszystko - potem będe dokupowac co bede potrzebowac i tyle - wiem dokladnie co dzieciom zakladalam na poczatku i nic poza to nie ubiore teraz to pewne :-)
    |Tak więc mój mąż pewnie zadowolony bedzie, ze w szal zakupowy nie wpadne hehe - ja zawsze stawiam na uzytecznosc i rzadko kiedy zdarza mi sie zaszalec i cos kupic ponad to co jest potrzebne.

Glukoza mnie czeka w nastepnym tygodniu - nie moge sie doczekac :-/

Member
    Assia0909

O mnie
    Jestem w ciąży, mam termin porodu na 2016-01-10 zobacz kalendarz
    Cytat Zamieszczone przez rEwelkaa Zobacz posta
    Hej dziewczyny! W końcu się do Was dołączam! Szykuję się z dzidziusiem na 2 stycznia (absolutnie nie chcę słyszeć o grudniu) Jestem z okolic Krakowa.
    Pozdrawiam wszystkie przyszłe mamy!
    Cześć, fajnie że jesteś

Senior Member
    jolka78

O mnie
    z pieluchami to tez przeplacac nie będę - przy poprzedniej dwojeczce uzywalam Lidlowych i byly super, teraz mam blizej Biedronkę więc na pewno tamtejsze wypróbuję, tak samo z kosmetykami, jak najtansze i dostępne gdzies blisko od ręki - jak zauważę, ze cos uczula, zmienię i tyle .

Member
    Assia0909

O mnie
    Jestem w ciąży, mam termin porodu na 2016-01-10 zobacz kalendarz
    Cytat Zamieszczone przez jolka78 Zobacz posta
    ktos tu o wieku wspominał?
    Ja się obawiam, ze jestem tu najstarsza hehe, jak dziecko będę rodzić to juz 37 latem będzie a czuję się bardzo młodo.
    Rok temu w sklepie pan mi odmówił sprzedazy wina hehe - na szczęscie bylam z mamą i Ona wzięła na siebie :-):-):-) paranoja hehe

Dziewczyny Wy juz komody zapełniacie, u mnie narazie komody brak ale i tak nie mam jeszcze czego do niej wkladac, moze w pażdzierniku zaczne cos kupowac.
    No ale mam wózek i łozeczko- najprostsze uzywane i materac zdobyczny - nie wydalabym na lozeczko niepotrzenie kasy. Ja to w ogole oszczędna jestem i jak pizsecie, ze macie po 200 ciuszkow juz hehe- w zyciu tyle nie kupie - moze ze mnie sknera jednak ;-) - planuje miec dla dziecka 6-8 body z krotkim, tyle samo pajacykow w pierwszych 3 rozmiarach plus 1 kombinezonik polarowy 62 i to wszystko - potem będe dokupowac co bede potrzebowac i tyle - wiem dokladnie co dzieciom zakladalam na poczatku i nic poza to nie ubiore teraz to pewne :-)
    |Tak więc mój mąż pewnie zadowolony bedzie, ze w szal zakupowy nie wpadne hehe - ja zawsze stawiam na uzytecznosc i rzadko kiedy zdarza mi sie zaszalec i cos kupic ponad to co jest potrzebne.

Glukoza mnie czeka w nastepnym tygodniu - nie moge sie doczekac :-/
    Ja też zamierzam kupić tylko to co potrzebne, choć ciężko nie wpaść w szał zakupowy a za bardzo nie możemy sobie na to pozwolić. Z mężem mamy po 23 lata i się jeszcze nie dorobiliśmy a wolimy wydać na wakacje jakieś

Senior Member
    jolka78

O mnie
    ja tez wolę wydać na wakację czy coś :-) Pieniędzy nam moze nie brakuje ale nie lubię przeplacac na pewno i wydawac kasy nie potrzebnie :-)
    Chyba budowa domu nauczyla mnie oszczednosci i przemyslanych wydatkow :-)

9. encyklopedie Encyklopedia zdrowia dziecka Encyklopedia ciąży
    Senior Member Awatar AniaSal
    O mnie
    Jestem w ciąży, mam termin porodu na 2016-01-08 zobacz kalendarz
    Data
    -8.01.2016
    Cytat Zamieszczone przez jolka78 Zobacz posta
    ja tez wolę wydać na wakację czy coś :-) Pieniędzy nam moze nie brakuje ale nie lubię przeplacac na pewno i wydawac kasy nie potrzebnie :-)
    Chyba budowa domu nauczyla mnie oszczednosci i przemyslanych wydatkow :-)
    My właśnie jesteśmy po ślubie < bo czerwiec> zaczęliśmy budowę ale nie narzekam. A CO DO PAMPERSÓW PEWNIE TEŻ BIEDRONKA :d

Senior Member
    Truskawkowa

O mnie
    Jestem mamą, moje dziecko urodziło się 2016-01-09 zobacz kalendarz
    Oj teraz wyszło ze my rozrzutne a prawie wszystkie tu na forum póki co ciuszki mamy używane za 1-10 zł
    byłam dziś u nas w osiedlowym i była tam sukienka taka zwykła dzianinowa (nawet nie ladna) i kosztowała 85zl! Masakra w życiu bym tyle nie dała.

Senior Member
    Rolcia

O mnie
    Jestem mamą, moje dziecko urodziło się 2016-01-01 zobacz kalendarz
    Witam ponownie!
    Miałam dla Was długieeego posta ale komórka mi zbzikowała, a potem już wkurzona olałam i poczekałam, aż dopadnę lapka. No więc Mała ma się jak najbardziej dobrze, 700g szczęścia (kluseczka!) łożysko całe i się nigdzie nie odkleja, pani nie mogła znaleźć ani polipa, ani śladu po nim (ale mojej "znikającej" nadżerki też nie widziała), wg była mega "sympatyczna" w zasadzie całą wizytę musiałam się tłumaczyć co ja do cholery u niej robię i jak śmiem cały czas zmieniać lekarzy (lekarza zmieniłam raz, ale nie moja wina, że nim zmieniłam, byłam na wizycie u dr znalezionej na zastępstwo). Do tego się okazało, że macica nie nadąża powoli z rozrostem więc łożysko nie zasłania co prawda jeszcze, ale już dotyka ujścia szyjki, więc to też mogło być przyczyną, no i oczywiście zero seksu.Także ot takie uroki, na szczęście jutro idę do mojej gin. Do tego jestem totalnie wręcz wykończona, bo najpierw ta cała akcja z ginekologiem, potem jechałam do teścia bo miał wózek inwalidzki dla mamy do pożyczenia (ale oczywiście teściu na emeryturce, więc się nudzi - jak mnie zobaczył to 1,5h truł), potem babcia, potem mama... No cóż, pewnie będę szybko szła spać.
    Co do siusiania włączam się w temat: 2-3x w nocy to standard!

Witam nową mamę!

Co do materacyków, byliśmy z mężem w hurtowni artykułów dziecięcych, gdzie pani nam wyjaśniła, że różnie ludzie wybierają, ale: materac musi być w miarę sztywny, do tego trzeba zadbać o to, żeby się nie odkształcał, więc przynajmniej od strony dna (szczebelków) musi być kokos bądź gryka. Niestety gryka dla dzieci zimowych to o kant tyłka stłuc, bo "zakwitnie" z powodu wilgoci (musiałby być taki materac regularnie wietrzony, szczególnie po kupce - siusiu typu houdini - był pampers, nie trafiło w pampers). Dodatkowo warto się zastanowić nad lateksem, bo jest on "biologicznie obojętny" w sensie żadne roztocza i inne nie powinny się tam zalęgnąć. Więc my ostatecznie zdecydowaliśmy się na lateks - pianka - kokos.

Newsletter Mjakmama24.pl

Odwiedzający odnaleźli tę stronę dzięki wyszukiwaniu fraz:

styczniówki 2016

Zwiń / Rozwiń Uprawnienia umieszczania postów