Strona 842 z 10091
Pokaż wyniki od 8,411 do 8,420 z 100907

Styczniówki 2016 :)

Senior Member
    veronika

O mnie
    Amelka urodzila sie 11 grudnia 2015:)
    Wpisów
    3
    Cytat Zamieszczone przez aleksandramagdalena Zobacz posta
    Ale dziewczynki nadrabiam Was od wczoraj a tam smaka "deserem" narobilyscie, a moj mezulek 1500 km ode mnie jeszcze 2,5 tyg i bedzie deser hehee

Rolcia - i jak samopoczucie? Bylas na Ip?

Jola - ja za polowkowe placilam 250zl i w tym plytka z nagraniem z badania byla

Veronika - jak zwykle cudenka, normalnie bym zamowila sobie u Ciebie paczuszke hehee ale mialam juz nic nie kuppwac

Mysia - pewnie ze ten wozek pasuje dla chlopca , jest uniwersalny, jednak ja bym osobiscie nie zdecydowala sie na bialy, ale to sprawa indywidualna
    Zamawiaj

2. dzieckozakupy.pl
    Senior Member
    veronika

O mnie
    Wpisów
    3
    Ja wstalam jeszcze leze ale bede zaraz sie zbierala do pracy..tak jak mowilam dzis wczesniej wracammialam ochota na deser z rana ale maz sie spieszyl hehhe takze nici z desreudzis w nocy dwa razy spacer do kibelka ale ja ostatnio duuuuzo pije jak na mnie oczywiscie

Senior Member
    Truskawkowa

O mnie
    Jestem mamą, moje dziecko urodziło się 2016-01-09 zobacz kalendarz
    Cytat Zamieszczone przez Kaktusowo Zobacz posta
    Hejka dziewczyny!
    Izka ostatnio Makiem kusiła to teraz ja was czymś pokusze! hihihi
    Patrzcie jakie mam tu smakowitości!!! Załącznik 90045
    Mmm oponki, uwielbiam!

Rolcia jak tam?

Senior Member
    Mysia88

O mnie
    Jestem mamą, moje dziecko urodziło się 2015-11-27 zobacz kalendarz
    Daria_Amelia jak odbierzemy wózek to zrobię zdjecia i się pochwalę Mój Synek też dzisiaj bardzo ruchliwy a właściwie to już od wczorajszego popołudnia mam wrażenie, że się cały czas rusza

Ja po wypiciu glukowy miałam zakaz jakichkolwiek spacerów itp. Cytrynki wcisnęłam tak trochę, na oko ale na pewno nie całą.

Kaktusowo ja wogóle nie jadam słodyczy, bo nie lubię ale te Twoje oponki wyglądają tak smakowicie, że chętnie bym się skusiła

veronika widzę, że dwie tak spacerujemy po nocy na siusiu

Dziewczynki a myślałyście już czy będziecie kupowały sterylizator do butelek ?

Member
    Assia0909

O mnie
    Jestem w ciąży, mam termin porodu na 2016-01-10 zobacz kalendarz
    Cytat Zamieszczone przez gocha2104 Zobacz posta
    a apropo sexu to moj maz zawsze lubil a teraz unika nie wiem jak rozumiec boi sie czy go juz nie pociagam wiem ze przy blizniakach musimy byc delikatni itd ale przeciez mozna rozne pozycje i bedzie ok jak mam z nim pogadac nigdy nie byl to u nas temat tabu a teraz dziwne to....?
    No moj bał się w 1 trymestrze bo wtedy to ciągle mnie brzuch bolał. I rozmowa pomogła, a teraz znów mnie bolało i też teraz unika, znowu powiniśmy o tym porozmawiać i poszukać jakiś specjlanych pozycji na 3 trymestr najlepiej. Mi brakuje tej bliskości.

Member
    Assia0909

O mnie
    Cytat Zamieszczone przez fghjkz Zobacz posta
    Veronika ładne ubranka wybrałas

a ja jestem totalnie nie wyspana.. wierciłam sie z boku na ok nie mogłam usnąc wszystko mnie boli.. a najbardziej biodra
    Ja też tak mam nauczyłam się trochę spać w ciągu dnia i lepiej jest, podobno nie można spać po 16 bo wtedy mogą być problemy ze snem, a tak to wskazane. A potem przy Julci mi się przyda by nie być jak zombii

Member
    Assia0909

O mnie
    Cytat Zamieszczone przez Truskawkowa Zobacz posta
    A jeśli chodzi o glukozę i chodzenie.. moim zdaniem głupota ze można chodzić, bo wtedy pomaga się organizmowi spalić ten nadmiar cukru. A my mamy sprawdzić jak nasz organizm sam sobie z tym radzi bez wysiłku fizycznego jakim jest chociażby spacer. Ale nie wiem, medycyny nie studiowałam
    Ja jeszcze nie robiłam ale moja ginekolog mówiła że nie można chodzić i ja mam na 75 g.

9. encyklopedie Encyklopedia zdrowia dziecka Encyklopedia ciąży
    Member
    Assia0909

O mnie
    Cytat Zamieszczone przez Rolcia Zobacz posta
    A ps, co do testu obciazenia glukoza, ja 'z branzy' bo po analityce. Nie tylko nie wolno chodzic, trzeba siedziec i się relaksowac, i na dzien-dwa wczesniej nie wolno cwiczyc ani obciazac organizmu, ani się glodzic! Bo wynik bedzie falszywy. Kolacja o 18-19 i tyle. Tak samo z cytryna- nie wszedzie się godza na dodanie, bo moze zafalszowac wyniki kolo 5% w dol, kwas askorbinowy z wit. C wzmaga filtracje w nerkach i przetwazranie cukru. Tak samo leki jak euthyrox jeśli ktoras bierze (najlepiej leki przyjac po badaniu, ale to już wedle uznania lub wg wskazan lekarza)
    Mi lekarz pozwolił wcisnąć cytryne nawet radziała by tak zrobić, jak mi nie pozwolą to się pokłócę i zrobię badanie gdzie indziej. Boję się że inaczej zwymiotuje mnie mdli po 3 kawałkach czekolady.

Senior Member
    Truskawkowa

O mnie
    Jestem mamą, moje dziecko urodziło się 2016-01-09 zobacz kalendarz
    Cytat Zamieszczone przez Assia0909 Zobacz posta
    Mi lekarz pozwolił wcisnąć cytryne nawet radziała by tak zrobić, jak mi nie pozwolą to się pokłócę i zrobię badanie gdzie indziej. Boję się że inaczej zwymiotuje mnie mdli po 3 kawałkach czekolady.
    Tyle ze jak dla mnie to ta glukoza ani trochę nie przypomina czegoś słodkiego ale przeżyjemy wszystkie to zawsze robiły i dały rade. My też musimy

Senior Member
    veronika

O mnie
    Wpisów
    3
    Cytat Zamieszczone przez Mysia88 Zobacz posta
    Daria_Amelia jak odbierzemy wózek to zrobię zdjecia i się pochwalę Mój Synek też dzisiaj bardzo ruchliwy a właściwie to już od wczorajszego popołudnia mam wrażenie, że się cały czas rusza

Ja po wypiciu glukowy miałam zakaz jakichkolwiek spacerów itp. Cytrynki wcisnęłam tak trochę, na oko ale na pewno nie całą.

Kaktusowo ja wogóle nie jadam słodyczy, bo nie lubię ale te Twoje oponki wyglądają tak smakowicie, że chętnie bym się skusiła

veronika widzę, że dwie tak spacerujemy po nocy na siusiu

Dziewczynki a myślałyście już czy będziecie kupowały sterylizator do butelek ?
    Ja nie bede kupowala sterylizatora.Mam zmywarke to tam sie wyparza i tyle ,nie bede wydawala pieniedzy

Newsletter Mjakmama24.pl

Odwiedzający odnaleźli tę stronę dzięki wyszukiwaniu fraz:

styczniówki 2016

m jak mama styczniówki 2016

Zwiń / Rozwiń Uprawnienia umieszczania postów