Strona 840 z 10092
Pokaż wyniki od 8,391 do 8,400 z 100916

Styczniówki 2016 :)

Senior Member
    Mysia88

O mnie
    Jestem mamą, moje dziecko urodziło się 2015-11-27 zobacz kalendarz
    veronika mam nadzieję, że to co mówią z tym wózkiem to prawda, bo już zamówiony Sukieneczki i czapeczka śliczne

Daria_Amelia my widzieliśmy na żywo tego navingtona dokładnie co zamówiliśmy i jesteśmy zachwyceni- bardzo nam się podoba jak wygląda, wykończenie, środek i wogóle według nas jest super, a co do nagrzewania się to też czytałam o tym, że eko skóra może się nagrzewać ale głównie jak siedzisko w spacerówce zrobione jest z eko skóry a w tym wózku siedzisko jest materiałowe i co mi się bardzo podoba rozkłada się do pozycji leżącej Na czarną albo granatową eko skórę tez na pewno bym się nie zdecydowała...a ten kolor w navingtonie to nie jest taka czysta biel tylko taki jaśniutki kremowy heh ja gdybym mogła to wogóle wszystko bym miała w bieli

Trzymam kciuki żeby te wszystkie choróbska Cię ominęły A witamina C na pewno nie zaszkodzi

jolka78 jak nie biały to taki kolor wózeczka jak Twój braliśmy pod uwagę Ja za usg połówkowe 3d/4d zapłaciłam 270 zł.

Po tym co mi napisałyście dziewczynki już się nie zastanawiam czy biały wózek pasuje dla chłopca tylko nie mogę się doczekać aż go odbierzemy i będziemy mieli w domku

Ja dziaiaj mam zamiar poogarniać troszkę w domu, porobić porządki w szufladach, bo w poniedziałek zamówiliśmy mebelki do pokoju Maluszka i okazało się, że niektóre z nich np. szafa będą dostępne dopiero na początku grudnia więc muszę zrobić miejsce żeby do tego czasu mieć gdzie trzymać te wszystkie cudowności co kupuje A Wy jakie macie plany na dzisiajszy dzień ?

2. dzieckozakupy.pl
    A ja mam dzis dzień lenia. Nic mi się nie chce. Troche sie martwię bo na ostatnim usg wyszlo ze chłopaki maja jedno lozysko, na usg w 12 byly dwa. I teraz pytanie który profesor nie dopatrzyl. Wolałabym aby byly dwa lozyska, wtedy nie ma ryzyka ttts. A wizyta dopiero za dobry tydzień. Eh

Senior Member Awatar AniaSal
    O mnie
    Jestem w ciąży, mam termin porodu na 2016-01-08 zobacz kalendarz
    Data
    -8.01.2016
    Ja wstałam rano jak zwykle nie wyspana :P teraz biorę się za obiad dla mojej ekipy budowlanej.... Ale nic mi się nie chce

Senior Member
    Truskawkowa

O mnie
    Jestem mamą, moje dziecko urodziło się 2016-01-09 zobacz kalendarz
    Mysia ja też oglądałam ostatnio wózki w Eco skórze. Facet mówił ze ma taki dla swojego dziecka i ze skóra nie pęka a czyści ja husteczkami nawilżającymi i wygląda jak nowy co do nagrzewania to chyba gorzej jakby w srodku byl a takich nawet nie widzialam. także luzik-dobry wybór

Senior Member Awatar Daria_Amelia
    O mnie
    Tomuś przyszedł na świat 20.01.2016
    Cytat Zamieszczone przez Mysia88 Zobacz posta
    veronika mam nadzieję, że to co mówią z tym wózkiem to prawda, bo już zamówiony Sukieneczki i czapeczka śliczne

Daria_Amelia my widzieliśmy na żywo tego navingtona dokładnie co zamówiliśmy i jesteśmy zachwyceni- bardzo nam się podoba jak wygląda, wykończenie, środek i wogóle według nas jest super, a co do nagrzewania się to też czytałam o tym, że eko skóra może się nagrzewać ale głównie jak siedzisko w spacerówce zrobione jest z eko skóry a w tym wózku siedzisko jest materiałowe i co mi się bardzo podoba rozkłada się do pozycji leżącej Na czarną albo granatową eko skórę tez na pewno bym się nie zdecydowała...a ten kolor w navingtonie to nie jest taka czysta biel tylko taki jaśniutki kremowy heh ja gdybym mogła to wogóle wszystko bym miała w bieli

Trzymam kciuki żeby te wszystkie choróbska Cię ominęły A witamina C na pewno nie zaszkodzi

jolka78 jak nie biały to taki kolor wózeczka jak Twój braliśmy pod uwagę Ja za usg połówkowe 3d/4d zapłaciłam 270 zł.

Po tym co mi napisałyście dziewczynki już się nie zastanawiam czy biały wózek pasuje dla chłopca tylko nie mogę się doczekać aż go odbierzemy i będziemy mieli w domku

Ja dziaiaj mam zamiar poogarniać troszkę w domu, porobić porządki w szufladach, bo w poniedziałek zamówiliśmy mebelki do pokoju Maluszka i okazało się, że niektóre z nich np. szafa będą dostępne dopiero na początku grudnia więc muszę zrobić miejsce żeby do tego czasu mieć gdzie trzymać te wszystkie cudowności co kupuje A Wy jakie macie plany na dzisiajszy dzień ?
    Też widziałam ten wózek Navington caravel ale normalny materiał nie eko skóra. Jednak mi się w rzeczywistości nie spodobał. Te przednie skretne koła źle mi się prowadziło, i spacerówka taka malusia mi się wydawała. Ale jak dostaniesz wózek to chętnie zobaczę zdjęcia :-)
    Ja dzisiaj planuje ułożyć ubranka dla synka i zobaczyć ile czego mam w jakim rozmiarze :-)
    Dzisiaj o dziwo nie spalam długo tylko leżałam pod kocykiem i Maluszek tak słodko kopal że nie miałam serca się ruszyć :-) Leżałam z wielkim bananem na buzi hehehe :-)

Senior Member
    Truskawkowa

O mnie
    A jeśli chodzi o glukozę i chodzenie.. moim zdaniem głupota ze można chodzić, bo wtedy pomaga się organizmowi spalić ten nadmiar cukru. A my mamy sprawdzić jak nasz organizm sam sobie z tym radzi bez wysiłku fizycznego jakim jest chociażby spacer. Ale nie wiem, medycyny nie studiowałam

Senior Member Awatar Daria_Amelia
    O mnie
    Tomuś przyszedł na świat 20.01.2016
    Cytat Zamieszczone przez Truskawkowa Zobacz posta
    A jeśli chodzi o glukozę i chodzenie.. moim zdaniem głupota ze można chodzić, bo wtedy pomaga się organizmowi spalić ten nadmiar cukru. A my mamy sprawdzić jak nasz organizm sam sobie z tym radzi bez wysiłku fizycznego jakim jest chociażby spacer. Ale nie wiem, medycyny nie studiowałam
    Dobra książkę trzeba wziąć albo naładować telefon :-)
    No a dziewczyny, które musiały siedziec na poczekalni Panie same Was wolały po godzinie czy Wy pilnowalyscie czasu i kolejki?

9. encyklopedie Encyklopedia zdrowia dziecka Encyklopedia ciąży
    Senior Member Awatar aleksandramagdalena
    O mnie
    Nasza Perełka urodziła się 12.01.2016r. o godzinie 14.10 3340g 55cm
    Ale dziewczynki nadrabiam Was od wczoraj a tam smaka "deserem" narobilyscie, a moj mezulek 1500 km ode mnie jeszcze 2,5 tyg i bedzie deser hehee

Rolcia - i jak samopoczucie? Bylas na Ip?

Jola - ja za polowkowe placilam 250zl i w tym plytka z nagraniem z badania byla

Veronika - jak zwykle cudenka, normalnie bym zamowila sobie u Ciebie paczuszke hehee ale mialam juz nic nie kuppwac

Mysia - pewnie ze ten wozek pasuje dla chlopca , jest uniwersalny, jednak ja bym osobiscie nie zdecydowala sie na bialy, ale to sprawa indywidualna

Senior Member
    Truskawkowa

O mnie
    Cytat Zamieszczone przez Daria_Amelia Zobacz posta
    Dobra książkę trzeba wziąć albo naładować telefon :-)
    No a dziewczyny, które musiały siedziec na poczekalni Panie same Was wolały po godzinie czy Wy pilnowalyscie czasu i kolejki?
    Jak miałam kiedyś robione to mi powiedziały ze sama mam pilnować godziny. One tam są zajęte i wtedy mniej więcej po godzinie wchodziłam (z tego co pamiętam, bez kolejki) i później po 2 godzinach.

Senior Member
    Truskawkowa

O mnie
    Nie no napewno to było bez kolejki, bo jakbym znowu miała stanąć to z godziny zrobiłby się 1.5 z reszta wydaje mi się ze one mi tłumaczyły co mam robić

Newsletter Mjakmama24.pl

Odwiedzający odnaleźli tę stronę dzięki wyszukiwaniu fraz:

styczniówki 2016

m jak mama styczniówki 2016

Zwiń / Rozwiń Uprawnienia umieszczania postów