Strona 839 z 10063
Pokaż wyniki od 8,381 do 8,390 z 100622

Styczniówki 2016 :)

Senior Member
    jolka78

O mnie
    Jestem w ciąży, mam termin porodu na 2016-01-15 zobacz kalendarz
    Mieszkam 40 km od Poznania .
    ja mam nadzieję, ze jakiejs kolosalnej kwoty nie będzie ale jak czytam w necie , z e zdiewczyny placily od 200 do 500 zl za to usg to jestem w szoku :-/

2. dzieckozakupy.pl
    Senior Member Awatar Daria_Amelia
    O mnie
    Tomuś przyszedł na świat 20.01.2016
    Cytat Zamieszczone przez jolka78 Zobacz posta
    Mieszkam 40 km od Poznania .
    ja mam nadzieję, ze jakiejs kolosalnej kwoty nie będzie ale jak czytam w necie , z e zdiewczyny placily od 200 do 500 zl za to usg to jestem w szoku :-/
    Ja też mam dokładnie 49 km do poznania :-) może te same rejony :-)
    A czemu nie robisz u swojego gin??

Senior Member
    jolka78

O mnie
    Moj gin wszytkie 'wiekowe' ciezarne wysyla do Poznania na Polną lub innego szpitala na badania prenatalne i usg polowkowe itd, ja mam juz prawie 37 :-/ więc niestety... nalezę do grupy ryzyka itd

Mieszkam między Poznaniem a Piłą :-)

O mnie
    Moj gin wszytkie 'wiekowe' ciezarne wysyla do Poznania na Polną lub innego szpitala na badania prenatalne i usg polowkowe itd, ja mam juz prawie 37 :-/ więc niestety... nalezę do grupy ryzyka itd

Mieszkam między Poznaniem a Piłą :-)
    To z drugiej strony może lepiej, że tak do tego podchodzi :-) Wie, że tam zrobią to lepiej i nie robi tego na odczepke.

Teraz tak sobie myślę o tych badaniach glukozy, że jutro może mi je zlecić niestety :-( A jak to wygląda w praktyce? Idziecie do laboratorium, i najpierw pobierają na czczo a potem do wypicia jest roztwór tak? I wtedy co idziecie na poczekalnie i siedzicie godzinę lub dwie po czym same musicie pilnować kolejki i się wprosic że teraz wy ( wiadomo, że w między czasie będą się pojawiać ludzie) czy pani z laboratorium sama pilnuje czasu i was zawołała?

Senior Member
    jolka78

O mnie
    Ja idé za tydzien na glukozę, ale widzę, ze co przychodnia to inne zasady, u nas podobno przychodzi się rano, badają, potem wypijasz i idziesz i wracasz za godzinę - znów badają - znów idziesz gdzieś i wracasz po godzinie i znów badają - czyli absolutnie nie trrzeba siedziec.
    Dziwne, ze w niektórych miejscach się praktycznie ruszać nie można a w niektórych idziesz na spacer :-/
    No ale przekonam się za tydzień jak to wygląda :-)

O mnie
    Ja idé za tydzien na glukozę, ale widzę, ze co przychodnia to inne zasady, u nas podobno przychodzi się rano, badają, potem wypijasz i idziesz i wracasz za godzinę - znów badają - znów idziesz gdzieś i wracasz po godzinie i znów badają - czyli absolutnie nie trrzeba siedziec.
    Dziwne, ze w niektórych miejscach się praktycznie ruszać nie można a w niektórych idziesz na spacer :-/
    No ale przekonam się za tydzień jak to wygląda :-)
    Fajnie by było jakby można było wyjść bo mam 5 min do domu :-)

Senior Member Awatar AniaSal
    O mnie
    Jestem w ciąży, mam termin porodu na 2016-01-08 zobacz kalendarz
    Data
    -8.01.2016
    Cytat Zamieszczone przez Daria_Amelia Zobacz posta
    Fajnie by było jakby można było wyjść bo mam 5 min do domu :-)
    Mi dr powiediała że mam tam siedzieć godzinę i nigdzie nie wychodzić...znaczy się dwie...no i jutro mam jechać robić to badanie...

9. encyklopedie Encyklopedia zdrowia dziecka Encyklopedia ciąży
    Senior Member
    fghjkz

O mnie
    Amelka przyszła na świat 7.01.2016 :)
    Dziewczyny chyba juz pytalam.. ile płacilyscie za usg połówkowe? Jadę za dwa dni do szpitala do Poznania i się zastanawiam ile tam stówek zostawię :-/
    płaciłam normalnie za wizyte tylko 120 zł

Senior Member Awatar cotton
    O mnie
    Jestem mamą, moje dziecko urodziło się 2015-12-09 zobacz kalendarz
    Dzień dobry
    Dziewczyny po dwóch dniach niepewnych "wewnętrznych ruchów" Malutkiej wczoraj wszystko wróciło do normy i zaczęła się wiercić jak "dawniej", nie macie pojęcia jaką ulgę poczułam! Dzisiaj powinnam dostać przesyłkę z moim detektorem tętna, będę testować

Rolcia jak sytuacja, w porządku?

Jola ja za połówkowe płaciłam 230 zł (w tym 30 zł płytka z nagraniem).

Co do badań na glukozę, moja kuzynka miała sytuację, że po wypiciu zapytała czy może sobie iść coś pozałatwiać i wrócić za godzinę, na co dostała pozwolenie. Wyniki wyszły fatalne, więc badanie kazali powtarzać w innej placówce. Tam jak kobiety usłyszały, że przez godzinę chodziła i że jej ktoś na to pozwolił to się za głowę chwyciły. Więc chyba siedzenie jest tutaj konieczne

Miłego dnia

Senior Member
    fghjkz

O mnie
    Amelka przyszła na świat 7.01.2016 :)
    Veronika ładne ubranka wybrałas

a ja jestem totalnie nie wyspana.. wierciłam sie z boku na ok nie mogłam usnąc wszystko mnie boli.. a najbardziej biodra

Newsletter Mjakmama24.pl

Odwiedzający odnaleźli tę stronę dzięki wyszukiwaniu fraz:

styczniówki 2016

Zwiń / Rozwiń Uprawnienia umieszczania postów